IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Ziemie Niczyje
 :: Ziemie Niczyje :: Podróże
Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Czw 11 Lip 2024, 18:54
Wilczy Kieł
Wilczy Kieł
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IX]
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : każda piękna kobieta......
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne a futro w przeciwieństwie do czasów gdy był kocięciem jest bardziej zadbane.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Ma bliznę po ugryzieniu na prawej łapie.
Multikonta : Wysoka Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Trzeszcząca Łapa[KRz]
Liczba postów : 334
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
Dzień po zebraniu i w porę górowania słońca ruszyliśmy wraz z Rwącym Strumieniem w kierunku Gawry, nie spodziewałem się jakiś emocjonujących sytuacji niestety... tylko dużo gadania, ale lepsze to chyba niż bycie na patrolu z jakimś ważniakiem z kijem w sobie. Tak.
- Nieco dziwnie zostały polozdzielane te glupy, co myślisz? - skierowałem swoje pytanie do trikolorki.

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki



Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Wto 16 Lip 2024, 18:59
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 114 [VIII]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Partner : to swatka jest, a najlepsze partnerów nie mają
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro, Wrona [KG]
Liczba postów : 429
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Oj, to miał być najlepszy patrol Wilka, tylko że on jeszcze biedny o tym nie wiedział. Znaczy, po prostu nie jakiś zwyczajny nudny, a zapełniony gadaniem trójkolorowej kocicy, której ostatnie, co można było zarzucić było to, że była wieczną marudą.
- A czemu tak uważasz? Uu, pewnie wolałbyś być z kimś, kogo lubisz, a nie z jakąś starą raszplą, ale nie martw się, też jestem w stanie dostarczyć ci rozrywki, przyrzekam! - zarzuciła, radośnie kręcąc ogonem w kółko, jakby był silniczkiem i to miało spowodować, że będzie szła szybciej, a może i nawet odleci w górę. - Ja na przykład, ha, nie mogę się doczekać, co z tego wszystkiego wyniknie, wiesz? Dawno nie oznaczałam nowych terenów, o rany! - dodała radośnie.

_________________
Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia NFFhmpp
Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Sro 17 Lip 2024, 22:16
Siwy Dym
Siwy Dym
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 17
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Partner : Kasztan <3
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK], Burza [KW]
Autor avatara : indigo_dingo
Liczba postów : 856
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia szedł całkiem spokojnie. Tereny w pobliżu Gawry zdawały się być puste, raczej nikt się tu nie zapuszczał... A przynajmniej tak się zdawało.
Po nieco dłuższym spacerze oboje wojowników wpadło na... Trop. O ile tak to można nazwać. W każdym razie... Mogli poczuć ten sam zapach, który unosił się za Owczym Runem - zioła. Nie było to jednak żadne konkretne zioło, a raczej ich mieszanka. Cóż... Medycy raczej rzadko zapuszczali się na tereny niczyje. Więc... Co to mogło być?


_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Sob 20 Lip 2024, 16:30
Wilczy Kieł
Wilczy Kieł
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IX]
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : każda piękna kobieta......
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne a futro w przeciwieństwie do czasów gdy był kocięciem jest bardziej zadbane.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Ma bliznę po ugryzieniu na prawej łapie.
Multikonta : Wysoka Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Trzeszcząca Łapa[KRz]
Liczba postów : 334
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
- Co? Nie. Poplostu niektózy dostali telminatolów... a na glanicach mogą być ci samotnicy co zostawiają zgnilizny. - mruknąłem marszcząc brwi. Wiedziałem że Rwący Strumień była... taka, ale nie spędzałem z nią na tyle czasu żeby się do tego przyzwyczaić.
Nie mówiąc nic dalej, ruszyłem za zapachem kojarzącym mi się jedynie z lecznicą. Czy to była miejscówka z ziołami która może się przydać Owczemu Runu i jej terminatorom?

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki



Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Pią 26 Lip 2024, 14:33
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 114 [VIII]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Partner : to swatka jest, a najlepsze partnerów nie mają
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro, Wrona [KG]
Liczba postów : 429
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
No cóż, tu musiała przyznać Wilkowi rację. Faktycznie dziwne dla niej było, że do niektórych akcji poszli terminatorzy, ale widocznie coś niecoś już potrafili i nie byli takimi świeżakami. W sumie nie orientowała się. Mało co się orientowała zresztą.
- Widocznie potrafią już walczyć i w ogóle, kto wie, może są już do mianowania tak naprawdę - zaczęła, rozglądając się uważnie, bo do jej nozdrzy również doleciał zapach ziół. Zmarszczyła brwi z zadumy, a następnie ruszyła za młodszym wojownikiem, tylko korzystając z tego, że ten prze przed siebie, to ona rozglądała się uważnie, co jakiś czas rzucając spojrzenie za siebie. Tak wiecie, broniąc tyły.

_________________
Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia NFFhmpp
Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Pią 26 Lip 2024, 19:36
Siwy Dym
Siwy Dym
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 17
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Słodka Gwiazda
Partner : Kasztan <3
Wygląd : Postawny długowłosy kocurek o czekoladowym umaszczeniu z białymi znaczeniami (wnętrze uszu, dolna część pyska, pierś, brzuch, tylna część łap) i o zielonych oczach.
Multikonta : Ryś [PNK], Burza [KW]
Autor avatara : indigo_dingo
Liczba postów : 856
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t2028-siwek
Zapach poprowadził ich w zarośla okolicy Gawry. Rzeczywiście, z trawy wyrastały tutaj różne dziwne rośliny - część z nich być może rzeczywiście nadawała się do leczenia. Jednak to nie te rośliny wydzielały ten zapach, a w dodatku gdzieś z ich głębi rozlegał się szelest... I dziwny dźwięk, jakby ktoś coś zrywał z tych roślin. Jedno było pewne - ktoś tu był.

_________________



darling, so there you are
with that look on your face

as if you're never hurt,
as if you're never down
shall i be the one for you
who pinches you softly but sure?
if f r o w n is shown then
i will know that

YOU ARE NO DREAMER


Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Sob 27 Lip 2024, 19:48
Wilczy Kieł
Wilczy Kieł
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 23 [IX]
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : każda piękna kobieta......
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne a futro w przeciwieństwie do czasów gdy był kocięciem jest bardziej zadbane.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Ma bliznę po ugryzieniu na prawej łapie.
Multikonta : Wysoka Łapa, Ukwiecona Łapa [KG] Trzeszcząca Łapa[KRz]
Liczba postów : 334
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
Przyjąłem pozycje łowiecką, równając ogon z linią grzbietu i spoglądając na Rwący Strumień. Ktoś tu był... ale nas była dwójka! Dlatego starając się zachować ciszę zacząłem skradać się w kierunku szelestu próbując sam jego nie robić stawiając kolejne kroki. Próbowałem iść pod wiatr nie chcąc zostać wykrytym przez potencjalnego samotnika.

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki



Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Wto 30 Lip 2024, 22:22
Rwący Strumień
Rwący Strumień
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 114 [VIII]
Matka : Płotkowy Potok [*]
Ojciec : Skołtuniony Ogon [*]
Mistrz : Falująca Trawa
Partner : to swatka jest, a najlepsze partnerów nie mają
Wygląd : Niskiego wzrostu, długowłosa kocica o trójkolorowej (czarno-biało-rudej) barwie futerka. Dość chuda, drobna. Złociste oczy.
Na czubku głowy, przy nosie, oraz na grzbiecie i ogonie przeplatają się rude i czarne plamy, gdzie na tych rudych widać niewyraźne, tygrysie pręgowanie. Cała reszta ciała biała.
Multikonta : Trzcinowy Brzeg [KRz], Zamglone Jezioro, Wrona [KG]
Liczba postów : 429
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t340-rwacy-strumien#537
Oho? Nie spodziewała się między ziołami dojrzeć jakiegoś kota, ale tak się zdarzyło, że jakiś się tam zaczaił. Postawiła uszy z zaciekawieniem, gotowa po prostu podskoczyć i zapytać, co ten kot robi i czy może łaskawie zrobić to parę długości ogona stąd, ale Wilk widocznie się zaczaił, a ona... po prostu została gdzie stała, przekrzywiając z ciekawości łeb, gotowa zainterweniować w razie co, ale... nie pchająca się do przodu.

_________________
Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia NFFhmpp
Re: Patrol Wilczego Kła i Rwącego Strumienia
Sponsored content

Skocz do: