IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Korzenna Nora
Wilgotny Zakątek
Nie 21 Kwi 2024, 19:25
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1915
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Niewiele jest miejsc w legowisku starszyzny której unikają koty o tej randze, istnieje jednakże jedno z nich, oddalone najbardziej od wejścia, w którym panuje większa niż w reszcie Korzennej Nory wilgotność. Sprawia to, że ściany i podłoże nie dość, że pachną wilgotną ziemią, to jeszcze w istocie są wilgotne! Najstarsi klanowicze twierdzą, że od leżenia w tym miejscu bolą ich kości.
Re: Wilgotny Zakątek
Pon 22 Kwi 2024, 14:32
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Zielonooki spoczywał w niemalże najciemniejszym miejscu w legowisku rannych - jedynie zielone oczy kocura odcinały się wyraźnie na tle okrytej mrokiem jamy. Poprosił Płomieniste Ucho by ten przyprowadził do niego Ukwieconą Łapę. Teraz oczekiwał na powrót terminatorki Grzmiącego Gardła jednocześnie obserwując jej rannego mistrza.

[Ukwiecona Łapa]

_________________
Elegant maniac.
Re: Wilgotny Zakątek
Pon 22 Kwi 2024, 17:27
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
I znów zostałam wezwana do Konwaliowego Snu. Ale stres był chyba mniejszy niż poprzednio... bo teraz domyślałam się że chodzi o sytuację z Ognistą Łapą, więc wiedziałam czego się spodziewać jako tako. Pewnie spyta popyta mnie żeby dowiedzieć się co dokładniej się wydarzyło... i chyba nic mi nie zrobi, nie? Pobiegłam po Owcze Runo tak jak kazała Płomień...
Wchodząc do lecznicy skinęłam głową mojemu mentorowi i zastępcy i usiadłam przed tym drugim owijając łapy ogonem.
Re: Wilgotny Zakątek
Pon 22 Kwi 2024, 19:06
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Ostatecznie terminatorka której obecności się spodziewał zjawiła się w zasięgu jego wzroku. Milczał oczekując aż do niego podejdzie.
- Zapewne domyślasz się z jakiego powodu cię wezwałem - rzekł po stosownym odpowiedzeniu na skinięcie głowy tamtej tym samym gestem. - Chciałbym byś dokładnie opowiedziała mi przebieg waszej rozmowy z Ognistą Łapą.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wilgotny Zakątek
Wto 23 Kwi 2024, 12:28
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
Westchnęłam ciężko. -Uhh... to tak. Spytałam Ognistą Łapę czy wszystko jest okej, a ten powiedział że musi coś przemyśleć... no i potem spytał czy jestem tam sama... no i się zacięłam... a potem pobiegłam po Owcze Runo bo zaczęła się walka... uh, w sensie powinnam pierw cię spytać czy znasz plan zarządzony przez Grzmiące Gardło... - zastrzygłam uchem nerwowo.


Ostatnio zmieniony przez Ukwiecona Łapa dnia Wto 23 Kwi 2024, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
Re: Wilgotny Zakątek
Wto 23 Kwi 2024, 19:11
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Nie był zadowolony z niewielkiej szczegółowości wypowiedzi jego rozmówczyni, postanowił jednakże nie oznajmiać jej tego faktu.
- Chciałbym usłyszeć wszystkie szczegóły dotyczące zajścia, również te dotyczące informacji jakie przekazał wam Grzmiące Gardło bezpośrednio od ciebie - rzekł w dalszym ciągu zachowując kamienny wyraz pyska i bacznie obserwując kotkę. Biada jej jeśli odkryje, że ta zataja przed nim informacje lub go okłamuje.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wilgotny Zakątek
Wto 23 Kwi 2024, 20:10
Ukwiecona Łapa
Ukwiecona Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 29 [IV]
Matka : Sobota [NPC]
Ojciec : Barwne Niebo [*]
Mistrz : Grzmiące Gardło
Wygląd : Nieco niższa niż przeciętny gromiak, ma masywne łapy i długie czarno dymno - białe futro. Jej brzuch, przednie łapy i kryza są białe, za to reszta ciała jest czarna z przejaśnieniami w okolicach szyi i spodu ogona. Jej prawa tylnia łapa jest pokryta białym futrem do wysokosci uda, za to lewa tylko nieco ponad stopę. Ma charakterystyczne zawinięte do tyłu uszy i czarny nos wraz z opuszkami. Ma duże zielone okrągłe oczy a biel na jej głowie pokrywa policzki i sięga do czoła Zazwyczaj porusza się niepewnym ale zgrabnym krokiem dokładnie ilustrując wzrokiem wszystko wokół. Jej futro jest zawsze schludne i zadbane.
Multikonta : Wysoka Łapa, Wilcza Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 144
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1961-lapcia
- Przepraszam. - wyszeptałam pod nosem spoglądając na swoje łapy. Tak szybko chciałam mieć to za sobą że moje pójście na skróty tylko wydłużyło tą rozmowę. - Grzmiące Gardło powiedział że mam odwrócić uwagę Ognistej Łapy... zagadać go... no i tak jak mi kazał zrobiłam to. I wtedy gdy się zacięłam on i Rozgwieżdżona Łapa zakradli się do niego i chcieli go przyszpilić do ziemi i go zaciągnąć siłą do obozu... ale nie wyszło... Ognista Łapa... um... zranił... a ja pobiegłam wtedy... i - - mój głos zaczął drżeć gdy przed moimi oczami pojawiał się widok zakrwawionego mentora. I ten dźwięk charczenia... - I moja siostra powiedziała że on powiedział że odchodzi... tak. Uh... przepraszam. - położyłam uszy po sobie nie patrząc na zastępce.
Re: Wilgotny Zakątek
Sponsored content

Skocz do: