IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Tereny Klanu Gromu :: Ciemna Głusza
Trening Leśnej Łapy
Pon 22 Sty 2024, 19:33
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Za bezpiecznymi progami obozu otworzył się szeroki widok na liczne gęste drzewa okolicznego lasu, który z tej perspektywy zdawał się rozciągać w nieskończoność. Korony drzew pnęły się tak wysoko w górę, że nawet z dołu niektórzy mogli się nabawić lekkiego zawrotu głowy z wrażenia. Ze wszystkich stron świata biły nowe, nieznane zapachy, a młoda Ściółka mogła się poczuć nieco dziwnie od natłoku nowych informacji. Całe to piękno było jednak dla Pszczoły czymś codziennym, przez co już dawno przestała zwracać na to większej uwagi.
Od czego chciałabyś zacząć? – spytała, póki prowadziła swoją nową terminatorkę do terenów treningowych. Często dawała swym terminatorom wybór na pierwszy dzień treningu, gdyż sama nie wiedziała, co wybrać. A wybór był spory.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 23 Sty 2024, 15:48
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
Oczy Leśnej Łapy były szeroko otwartę, a ta cały czas się rozglądała, podziwiając świat pozaobozowy, którego jeszcze nigdy nie widziała. Na jej pyszczku malował się zachwyt, a jej ogonek wysoko postawiony drżał z ekscytacji.
- Ojej to ja mam zdecydować? Oj.. oo... - Leśna Łapa nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Oczywiście pierwsze co przyszło jej do głowy to te standardowe nudne rzeczy jak walka, polowanie, kodeks. No ale nie chciała się zanudzić treningiem już w pierwszy dzień!
- Hm.. o! O wiem! Chce się dowiedzieć coś o innych klanach! Możemy do nich pójść? Do Klanu Rzeki albo Klanu Wichru? Chce ich poznać no! Jest u nich tyle kotów co u nas? Przecież to tyle pyszczków do poznania! Może ktoś kto też tyle co zaczął trening jak ja? Fajnie by było mieć więcej rówieśników! Możemy pójść ich odwiedzić? A co jeśli się jakoś różnią... Koty z innych klanów się różnią? Może ci z rzeki mają płetwy skoro są rzeczni i pływają... - zaczęła niemalże skakać z ekscytacji mówiąc o poznawaniu nowych kotów, a jej uszka zaczęły monitorować las dookoła, jakby próbowała namierzyć, czy ktoś jej nieznany się przypadkiem do niej i do Pszczelego Pyłu nie zbliża.

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 23 Sty 2024, 17:46
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Kocica spokojnie czekała, aż Ściółka w końcu się zdecyduje. Jej wybór był nie do końca przez nią spodziewany. Pszczoła była gotowa usłyszeć o poznaniu terenów, polowaniu lub walce, ale w sumie temat zaproponowany przez Leśną Łapę również nie brzmiał tak źle.
W sumie mogę cię zaprowadzić do naszej granicy z Klanem Rzeki. Może przy odrobinie szczęścia natkniemy się na rzeczny patrol i będziesz mogła ich zobaczyć na własne oczy. – zaproponowała. Jak dla niej taka opcja brzmiała dobrze. Ściółka zacznie poznawać inne klany, a po drodze zaznajomi się z terenami jej własnego.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 23 Sty 2024, 19:31
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
- O jejciu, ale super! - Leśna Łapa zachichotała z ekscytacji, gdy Pszczeli Pył zgodziła się na jej propozycje. Przyspieszyła trochę kroku, by zamiast iść za mistrzynią, być tuż obok niej i iść na równi z nią. Poczekała chwile w ciszy, czekając czy ciocia odpowie na resztę jej pytań, położyła po sobie lekko uszy, bo odpowiedzi się nie doczekała. Ale postanowiła, że po prostu zada je jeszcze raz, może Pszczoła nie dosłyszała. Uśmiech wrócił na jej pyszczek.
- No a czemu na samą granicę? Nie możemy po prostu ich odwiedzić? Ich obozu? No nie będziemy przecież polować ani walczyć, pójdziemy się zakolegować! - dopytała energicznie - Aha no i czy się różnią od nas? Może ci z wichru mają skrzydła? Może są jak ptaki, latają po wietrze i w ogóle...

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Sro 24 Sty 2024, 17:18
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Pszczeli Pył dalej szła, a na pytanie Leśnej Łapy w pierwszej chwili jedynie poruszyła wąsami, nadal patrząc przed siebie, jakby pogrążona w swoich myślach, niekonieczne tych związanych z pytaniem jej terminatorki. Usłane na ziemi suche liście trzeszczały cicho pod ciężarem jej silnych łap. Chociaż co jakiś cas upewniała się, czy Leśna Łapa wciąż jest przy boku, to przez większość czasu poświęcała uwagę bardziej otoczeniu. W końcu drapieżników tutaj nie brakowało, a musiała dbać o bezpieczeństwo niewyszkolonej kotki.
Nie możemy tego zrobić, bo to nie nasze tereny. O tym mówi drugi punkt Kodeksu Wojownika "Nie poluj i nie wkraczaj na tereny innego Klanu". To jest jak taka przestrzeń prywatna, przeznaczona tylko dla określonych osób, a wbijanie do niej bez pozwolenia raczej nie jest miłe, nieprawdaż? Klany różnią się niczym, jeśli chodzi o budowę ciała. Wyglądają oni tak samo, jak i my, ale mają czym się wyróżnić. Klan Rzeki słynie ze swych zdolności w pływaniu i łowieniu ryb, a koty Klanu Wichru uważa się za szybkich i głęboko wierzących łowców zajęcy. – wyjaśniła spokojnie wszystko, o co przed chwilą spytała ją Ściółka. Rzeczywistość była niestety mniej kolorowa, niż by się chciało. Pszczoła nie była też pewna, ile w tych stereotypach było teraz prawdy. O ile nie wątpiła w to, że rzeczniacy potrafią pływać i polują na ryby, to głęboko podważała największą bliskość z Gwiezdnym Klanem u wichrzaków.
W pewnym momencie Ściółka mogła zauważyć, jak ciemno się zrobiło, mimo że był teraz środek dnia. Gęste korony drzew zakrywały dość sporą część światła, choć teraz ze względu na brak liści przesłaniały go znacznie mniej, niż zwykle. Pszczoła dawno przyzwyczaiła się do panującej tu ciemności, dlatego na niej nie robiło to większego wrażenia. Poza tym był to normalny fragment lasu. Nie brakowało tu śladów po wielokrotnych treningach innych kotów, jak chociażby zadrapane od licznych wspinaczek kory drzew czy wydeptana roślinność.
Jesteśmy w Ciemnej Głuszy, miejscu, w którym będzie się odbywać większość naszych treningów. Zapamiętaj je bardzo dobrze, bo tutaj będziemy się spotykać w następnych wschodach słońca. Dzisiaj jednak przejdziemy się po naszych granicach. – poinformowała Leśną Łapę i zatrzymała się, by dać koteczce chwilę na zwiedzenie terenów treningowych.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Pon 29 Sty 2024, 22:39
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
Gdy Pszczeli Pył po raz kolejny nie odpowiedziała od razu na pytania Leśnej Łapy, ta po prostu uśmiechnęła się szeroko, spoglądając na nią co jakiś czas. Może cioteczka to jedna z tych wolniej myślących, potrzebowała więcej czasu na przeanalizowanie słów szylkretki? Chociaż to trochę niefortunne, uczenie się od mistrza, który myśli wolniej od terminatorki... Ściółka zapyta o to też! Potem! A Leśnej Łapie przez myśl nawet nie przeszło, że przydałoby się wypatrywać za potencjalnym niebezpieczeństwem. W końcu są tak blisko obozu, co niebezpiecznego mogłoby tu być!
- O, o kodeks! Tak, ja coś no! Pamiętam nie, no, ta ta, Falująca Fala mi coś opowiadał jak ich odwiedzałam w legowisku starszych! Że starsi i kocięta jedzą jako pierwsi, że trzeba mieć sześć księżycy, żeby być terminatorem, że przywódca ma zawsze racje i zawsze trzeba go słuchać... no.. ale to nie wszystko! Zaraz sobie, no, przypomnę resztę! Aha no to tak, no to z tym wchodzeniem za granice też było, nie... - podekscytowała się, że mogła się podzielić swoją, bardzo podstawową, ale istniejącą wiedzą o kodeksie.
Leśna Łapa wydawała się nieco niezadowolona, gdy Pszczeli Pył rozwiała jej chwilą wizję o kotach z płetwami lub skrzydłami. Dosyć gaszące ciekawość było się dowiedzieć, że koty w innych klanach są takie same jak te w Klanie Gromu. Jaki jest sens podziału, w takim razie?
- Wichrowi szybcy a rzeczniacy pływają, czaje czaje... a my czym, no, czym się cechujemy? Może ślicznym futerkiem, skoro obie jesteśmy takie urodziwe kotki! No, chyba że to po prostu rodzinne, Tęczowa Chmura też ładna, a Żmijowy Syk już nie, bo to nie nasza rodzina... - na myśl o humorzastej starszej aż się Ściółce niefajnie zrobiło. A teraz jako terminatorka będzie musiała jej legowiska wymieniać! Dramat!
Faktycznie, Leśna Łapa mogła zauważyć, że się jakoś ciemniej zrobiło, ale nie zauważyła, bo była zajęta gadaniem albo rozmyślaniem o tym, o czym gada. Dopiero rozejrzała się, gdy Pszczeli Pył opisała jej miejsce, w którym się znalazły.
- No faktycznie, ciemno.. Ciemna Głusza, to no, pasująca nazwa, nie? I mam tu przychodzić tak? Na treningi? Dobra, dobra.. A którędy do granic? Daleko są, bo ja w sumie, to no - wzięła wdech, bo się trochę zdyszała - nie no, wszystko okej, jestem terminatorka teraz to ja mam siłe, na takie... no, spacery, ta.

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Sty 2024, 11:15
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Mruknęła cicho, kiedy Leśna Łapa zaczęła coś opowiadać o Kodeksie Wojownika. Mówiła, że Falująca Trawa jej o nim opowiadał, a nawet przypomniała sobie parę punktów. Co prawda, w dość wyogólniony sposób, ale rzadko bywało tak, by świeżo mianowany terminator potrafił wyrecytować konkretne punkty Kodeksu. O tym dba się już na treningu. Cieszyła się, że Ściółka co nieco wiedziała, bo to nieco ułatwiało poruszenie tego zagadnienia i może nawet szybciej będą mieli to z głowy. Skinęła łbem.
Faktycznie, istnieją takie punkty. Jeśli mnie pamięć nie myli, to są to trzeci, piąty i trzynasty. – odparła, na chwilę zerkając w przestrzeń, jakby próbując sobie przypomnieć kolejność tych wszystkich punktów. Szczerze mówiąc sama już trochę zapomniała, jak idą kolejne punkty, więc to będzie również dobra praktyka i dla niej.
Heh, to prawda, takim pięknym futrom, jak u naszej rodziny, można tylko pozazdrościć. – zamruczała, poruszając z rozbawienia wibrysami. Może to nie było do końca zgodne z przyjętymi stereotypami na temat jej klanu, ale w sumie nie miała nic przeciwko temu. No bo ich futra faktycznie były ładne, a ci, co uważali inaczej, po prostu się na tym nie znali i zasługiwali na porządny cios w pysk. – Oooh, a Klan Gromu to w ogóle ma najlepiej! Jesteśmy najsilniejszymi i najlepszymi wojownikami w całej dolinie i z łatwością złapiemy każdą piszczkę, nawet na drzewie! – rzekła, myślami rozpływając się w tych fantazjach. Trochę to było naciągane, ale z drugiej strony co miała powiedzieć? Że naprawdę nie są ani trochę wyjątkowi? Niee, tak byłoby zbyt nudno i tylko by zniechęciło wszystkich do starania się o dobro klanu.
Pszczoła na kolejne słowa kotki spojrzała przed siebie, jakby sprawdzała, czy daleko im jeszcze do granic, choć w rzeczywistości bez problemu znała odpowiedź. Dla Leśnej Łapy to nie było aż tak oczywiste, bo dla niej na razie wszystko wyglądało, jak jeden wielki las.
Mamy jeszcze przed sobą kawałek drogi... To ten, o jakich punktach Kodeksu jeszcze ci opowiadał Falująca Trawa? – stwierdziła po chwili, powracając do tematu Kodeksu dla zabicia czasu. Spojrzała na koteczkę.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Sty 2024, 19:32
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
Wszelkie chwilowe zmęczenie czy niechęć do tak długiego spaceru uciekły z myśli Leśnej Łapy, bo ta skupiła się na słowach Pszczelego Pyłu.
- Ojej ty tak dokładnie pamiętasz po kolei, który punkt jest jaki? Ja myślałam, że no, no jest ten kodeks, ale to po prostu taka wiedza, ogólnie co powinno się robić a co nie, nie wiedziałam, że, no, trzeba umieć wszystko wyśpiewać, nie... - no bo na kocięcy rozum, na co uczyć się recytować z pamięci? W każdym razie taką logiką kierowała się Ściółka, może nie pamięta słowo w słowo zasady z kodeksu, ale patrząc na stos zwierzyny w obozie, to skojarzy, że coś o tej kolejności jedzenia było.
Szylkretka uśmiechnęła się i wypięła z dumą pierś, gdy mistrzyni zgodziła się z jej postrzeżeniami.
- No, najfajniejsi jesteśmy! Mam nadzieję, że uda mi się w ten opis dopasować! - chociaż można by to było odebrać za pewnego rodzaju niepewność czy da się radę sprostać oczekiwaniom, to raczej Leśna Łapa powiedziała to bez większych zmartwień w swoim łebku. Ot tak o, kolejna motywacja, by poświęcić swoją energię na treningi i nauki!
- Oh... czy ja pamiętam coś więcej... No nie pamiętam czy Falująca Trawa mi coś więcej mówił, ale Sokole Skrzydło mi dużo tłumaczyła! Bo ja, no pewnie już zauważyłaś, lubię gadać! I pytać! I gadać i pytać! Mamusia tłumaczyła mi wiele razy, jakie są rangi w klanie, co trzeba zrobić, by zostać zastępcą, co trzeba zrobić, by zostać przywódcą i tak dalej!

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Sty 2024, 20:01
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Spokojnie, nie musisz znać Kodeks Wojownika aż tak dobrze. Ja ich kolejność nigdy zbytnio nie wkuwałam, ale z czasem jakoś samo się odłożyło we łbie. – odparła. Być może jakiś przemądrzały nudziarz kazałby terminatorowi wyuczyć Kodeks aż do kompletnej perfekcji, ale Pszczoła nie uważała to za warte tak dużej uwagi. Owszem, może fajnie jest zabłysnąć swoją pamięcią przed znajomymi, no ale bez przesady. Kodeks to nie wiersz, żeby zakuwać każde jego słowo. Ważne, żeby rozumieć ich sens.
Jeśli będziesz się starać, to myślę, że ci się uda. – rzekła luźno. Cieszyła się, że Ściółka miała takie ambitne plany. Zapowiadała się na dobrą wojowniczkę i miała spore nadzieje na to, że faktycznie nią zostanie, a nie magicznie zniknie, jak pozostali jej terminatorzy. Może nawet osiągnie coś więcej, niż jej mistrzyni, u której praktycznie całe życie było mizerne.
Skinęła łbem, kiedy Ściółka powiedziała coś jeszcze o Kodeksie. Tym razem dowiedziała się tego nie od starszyzny, lecz od swojej mamy. Fajnie.
Zgadza się, Kodeks też o tym mówi. No dobra, to przejdziemy się po kolei. Pierwszy punkt to "Broń swojego Klanu, nawet kosztem swojego życia. Możesz zawierać przyjaźnie z kotami spoza Klanu, ale musisz pozostać lojalny wobec swojego, nawet gdy spotkasz się w bitwie z przyjacielem." Oznacza on, że dobro twojego klanu jest ważniejsze, niż przyjaźnie spoza niego. – zaczęła. Ten akurat pamiętała doskonale. Być może dlatego, że był on pierwszym na długiej liście przeróżnych zasad. – O drugim niedawno ci mówiłam. Pamiętasz, jak on brzmi?

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Pią 02 Lut 2024, 18:02
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
Leśna Łapa westchnęła z ulgą.
- Ah.. To dobrze no, bo bym pewnie nigdy nie została wojownikiem, gdybym miała tak o, zapamiętać słowo w słowo! - przyznała się. Tak na dobrą sprawę szylkretka problemu z pamięcią nie miała, wręcz przeciwnie, zapamiętywanie rzeczy przychodziło jej z dużą łatwością. Ale Leśna Łapa to dobrze zapamiętuje to, co ją szczerze interesuje, czyli plotki i imiona krewnych! Raczej takie rzeczy jak kodeks czy teoria walki i polowania przyjdzie jej z trudem, a ostatecznie z detalami nie zapamięta żadnego z tych zagadnień. Prędzej zapamięta wszystkie miejscówki, w których będą rosnąć jej ulubione kwiaty!
- No oczywiście, że będę się starać! Dam z siebie wszystko! - a prawda taka, że będzię się starać jak będzie się jej chciało. Ale dobrego wrażenia przed Pszczelim Pyłem to nie zaszkodzi zrobić.
Mistrzyni powiedziała jej o pierwszym punkcie kodeksu.
- Taki w sumie do wymyślenia no samemu. Dziwne, że musi to być zasada, a nie coś, co każdy ma w sercu, nie? W końcu żyjemy w tym klanie! Czemu ktoś nie miałby być mu oddany? No może ta część o kolegowaniu się z kotami spoza klanu, no ale ja jeszcze żadnego nie spotkałam, może wcale nie są warci kolegowania się! - rzuciła swoimi przemyśleniami. Następnie ciocia spytała o drugi punkt. Z początku Ściółka się trochę zamotała, bo w sumie dużo już punktów powymieniali, ale po chwili połączyła fakty, że tylko jeden wymieniła sama Pszczoła, resztę przytoczyła Leśna Łapa.
- No, to był ten, żeby nie polować i nie przekraczać granic innych klanów, nie? - dopytała dla pewności.
W klanie jest przywódca, zastępca i medyk. Zastępcą zostaje ktoś, kto wytrenował terminatora i musi być wybrany do pełni po poprzednim. Nowym przywódcą zostaje zastępca. Sześć księżycy trzeba mieć by zostać terminatorem. Trzeba być lojalnym dla klanu i nie stawiać kolegów nad nim. Najpierw karmi się starszych i kociaki. Przywódca ma zawsze racje. Nie należy przekraczać granic. Powtórzyła sobie w myślach wszystko co do tej pory omówiły, póki miała te myśli jeszcze świeżo w głowie.

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Pią 02 Lut 2024, 18:56
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Niestety, nie każdy był oddany swojemu klanowi. – mruknęła, bardziej do siebie, niż do Leśnej Łapy. Patrzyła przy tym gdzieś w dal, a jej ślepia były lekko rozkojarzone. Było jej przykro, że w klanie kiedyś panoszyli się szczury, których nawet blisko nie mogłaby nazwać lojalnymi. Niestety, ciężko jest dostrzec takiego kota i często prawda wychodzi na jaw w najmniej spodziewanym momencie. Postanowiła jednak nie rozczarowywać się na zapas, tylko skupić się na dalszym prowadzeniu treningu.
Kiedy Ściółka podała drugi punkt kodeksu, kocica skinęła twierdząco łbem w znak potwierdzenia.
Dokładnie. Dalej mamy dwa punkty odnośnie zwierzyny. Punkt trzeci "Starszyzna, kocięta, chorzy i ranni muszą zostać nakarmieni przed wojownikami i terminatorami. Terminatorzy nie mogą jeść bez pozwolenia, dopóki nie zapolują dla starszyzny." Ty nie umiesz polować, dlatego ciebie ten punkt jeszcze nie dotyczy. Punkt czwarty. "Zwierzyna jest zabijana tylko po to, by się nią pożywić. Podziękuj Gwiezdnemu Klanowi za jej życie." Jak myślisz, dlaczego one istnieją? – wymieniła kolejne dwa punkty. Zadawała pytania związane z interpretacją, ponieważ chciała się upewnić, że Leśna Łapa stara się je zrozumieć, a nie po prostu sobie słuchać i zakuwać je bez żadnej myśli.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Pon 19 Lut 2024, 08:33
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
- Oh, kto na przykład? - była ciekawa czy Pszczeli Pył od tak da jej przykład kogoś kto nie obronił Klanu Gromu. Może Bociani Klekot nie obronił Klanu pozwalając Jeżynowemu Cierniowi umrzeć?
Leśna Łapa trochę się zestresowała na myśl o obowiązku polowania. Fakt, jeszcze ją to nie obowiązuje, ale kiedyś zacznie! I co, i będzie musiała codziennie się wysilać dla klanu? No nie była pewna czy jej się to widzi, w końcu jest tyle ciekawszych zajęć niż polowanie!
- Hm.. Może zwierzyna też idzie do Klanu Gwiazdy jak umrze? Inaczej w sumie po co mielibyśmy jej dziękować... - nie potrafiła wymyślić lepszego wytłumaczenia po co wojownicy mieliby dziękować za życie zwierzyny.
Kotka rozglądnęła się po terenie wokół niej i cioci.
- Daleko jeszcze do tych granic? Tak idziemy i idziemy... - spytała mocno pretensjonalnym tonem.

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Sro 21 Lut 2024, 19:10
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Na pytanie swej podopiecznej Pszczoła nie dała żadnej konkretnej odpowiedzi, jedynie mruknęła niemrawo, wyraźnie pokazując, że wolała jej nie udzielać. Nie było żadnego ciekawego, dramatycznego przykładu zdrady klanu, może z wyjątkiem Bocianiego Klekotu, o ile można to tak nazwać, a reszta to z reguły koty, których po prostu nie obchodził klan. Zresztą, szkoda o tym gadać.
Ehh, z tym dziękowaniem Klanowi Gwiazdy to tak dość niejednoznacznie jest. Nie sądzę, by była faktyczna potrzeba w dziękowaniu absolutnie za każdym razem, gdy coś złapiesz. Możesz po prostu być im wdzięczna w duchu. W tym punkcie chodzi o to, żeby traktować zwierzynę z szacunkiem i nie zabijać bez potrzeby. Nie ma sensu pozbawiać piszczki życia, skoro nie zamierzasz ją potem wykorzystać jako pożywienie, tylko po prostu zostawisz i pójdziesz sobie dalej. – wyjaśniła, dzieląc się własną interpretacją.
Westchnęła na pretensjonalną odezwę swojej podopiecznej.
No cóż, nasze tereny są ogromne, więc i spacerki tu są znacznie dłuższe, niż po obozie. Przyzwyczajaj się. Ale przeszłyśmy już połowę drogi. – odpowiedziała. No tak, podróż była długa, ale nic nie mogła poradzić na to, że miały do pokonania tak duży dystans. Wkrótce las się skończył i przed dwójką otworzył się szerszy widok na tereny. W końcu można było się lepiej rozejrzeć. – Patrz! Przed nami Ostre Grzbiety, a o tam jest Pomornikowa Grań. Niezły jest z nich widok na tereny. Wkrótce dojdziemy do Sarnich Kopytek, czyli takich śmiesznych głazów przypominających sarnie kopytka, a za nimi Orłowo i granica z Klanem Rzeki. – dodała, ruchem łba wskazując na jeden z najwyższych pagórków na ternach ich klanu, oraz na widniejący w oddali z prawej strony stromy pagórek. Po tych słowach kontynuowała spacer, zmierzając bliżej do granicy z pasmem górskim.
Wracając do Kodeksu Wojownika... Dalej mamy pięć punktów dotyczących rang w kolejności od najniższej do najwyższej. Większość z nich powinny ci już być znane. "Kocię musi mieć co najmniej sześć księżyców, by mogło zostać terminatorem", "Nowo mianowany wojownik musi odbyć milczące czuwanie przez jedną noc po otrzymaniu swojego imienia wojownika", "Wojownik nie może zostać zastępcą, dopóki nie wytrenował choć jednego terminatora", "Zastępca zostaje przywódcą Klanu, gdy poprzedni umiera lub rezygnuje z rangi" i "Po śmierci lub rezygnacji zastępcy, nowy zastępca musi zostać wybrany przed górowaniem księżyca". Czy wszystkie są dla ciebie jasne? – rzekła, kontynuując omawianie Kodeksu. Punkty wymieniała powoli i z pauzami, aby Ściółka zdążyła je przetworzyć w swojej głowie.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Czw 25 Kwi 2024, 19:24
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
Leśna Łapa na pewno nieco się zawiodła tym, że cioteczka nie zapodała jej żadnego ekscytującego przykładu wielkiego strasznego zdrajcy Klanu Gromu. Westchnęła i pokręciła swoim łepkiem.
Wysłuchała wyjaśnień dotyczących zasady kodeksu o dziękowaniu za zwierzynę.
- Hmm... na świat przychodzi zwierzyna tak samo jak kocięta prawda? A może się tak stać że zwierzyny zabraknie? Albo, że się żadne nowe się nie urodzi? Po to jest ta zasada, żeby nie zabijać bez potrzeby? Nasz klan jest bardzo duży, nie? No, chyba musimy dużo zabijać się wykarmić... To nie będzie problem? - zaczęła się zastanawiać.
Jej oczy rozbłysły się z ekscytacji gdy w końcu opuściły las. No i w końcu to jest jakaś zmiana scenerii! Takich widoków to w życiu nie widziała!
- O!! O ale super! Kopytka to takie, no łapki ale u saren? I tam są kamienie co tak wyglądają? Super! W sumie nigdy w życiu nie widziałam sarny! Nie wciskasz mi kitu? Możesz mi powiedzieć, że cokolwiek wygląda jak sarnie kopytku i będę musiała ci uwierzyć... trochę to niesprawiedliwe! - skomentowała.
Trochę już ją nużyło to wysłuchiwanie każdej zasady kodeksu wojownika po kolei, więc bardziej skupiała się na rozglądaniu niż słuchaniu, ale coś tam do niej dotarło.
- No tak tak, wszystko jasne! Trzeba mieć sześć księżyców na ceremonii, zastępca zostaje przywódcą gdy poprzedni umiera i tak dalej..

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Kwi 2024, 06:31
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Nie przejmuj się. Obecnie żyje tu wystarczająco zwierzyny, żeby wykarmić nasz klan, ale jeśli będziemy jej zabijać więcej, niż jest to konieczne, to faktycznie może jej zabraknąć. – zapewniła, bo miała wrażenie, że od takiego intensywnego myślenia mózg młodej zaraz się przegrzeje. Z kolei na jej rozważania odnośnie nazwy Sarnich Kopytek wojowniczka nie bardzo wiedziała, co powiedzieć.
Cóż, za chwilę sama to ocenisz. – mruknęła. Po dłuższej chwili ukazały im się liczne niewysokie głazy o charakterystycznym, kwadratowym kształcie. Gdzieś tam widniała nawet niewielka, głęboka wnęka, do której Pszczoła lubiła się czasem wciskać. Teraz jednak nie było na to czasu. – To są te Sarnie Kopytka. Przypominają? – rzekła do młodej, zerkając na nią. Osobiście Pszczole było obojętne, czy te głazy faktycznie odzwierciedlały swoją nazwę. Ważne, że stanowiły dla niej dobry punkt odniesienia. Dała Leśnej Łapie chwilę na zbadanie nowego miejsca, po czym ruchem ogona dała znać, że idą dalej.
Za Sarnimi Kopytkami czekał na nie... kolejny las. Tym razem nieco rzadszy i znacznie mniejszy. Po jakimś czasie minęły niewielką polanę, po której często lubiły chodzić różne ptaszki. Nawet teraz żerowało tam jakieś niewielkie stado wróbelków, które jednak wkrótce wzbiły się w powietrze. Przy tej polanie Pszczoła zachowywała szczególną czujność, bacznie obserwując niebo.
Ta polanka to Orłowo. To dobre miejsce do polowania, ale musisz uważać, ponieważ tutaj często kręcą się orły. Będąc tutaj staraj się sprawdzać niebo. – poinformowała swoją terminatorkę, gdy upewniła się, że w pobliżu nie przelatywał żaden drapieżny ptak.
W końcu las zrobił się jeszcze rzadszy, a do nozdrzy Leśnej Łapy mógł dotrzeć nowy zapach. Niestety, na razie żaden sąsiedni patrol nie przechodził w pobliżu, więc będzie trochę nudno.
Jesteśmy na granicy. Pamiętaj, żeby trzymać się naszej strony. – rzekła, kontynuując spacer już wzdłuż znaczeń zapachowych. – Klanem Rzeki przewodzi Mknąca Gwiazda, taki wysoki, niebiesko-biały kocur. Jego zastępcą jest Sowi Zmierzch, też kocur, ale czarno-biały i pozbawiony znacznej części lewego ucha. Na razie nie mają medyka, ale jest jego terminatorka, Jałowcowa Łapa. Ma złote futro i spłaszczony pysk. – przedstawiła najważniejsze informacje o ważnych kotach ich sąsiedniego klanu. – Istnieje jeszcze jeden punkt o granicach. "Granice klanu muszą być sprawdzane i oznaczane każdego dnia. Przegoń każdego przekraczającego je kota." Nie musisz rzucać się z pazurami na każdego intruza, ale postaraj się go odprowadzić do granicy. Swoją drogą, jak myślisz, w jaki sposób je się oznacza?

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Kwi 2024, 11:34
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
- O to dobrze, bo jeśli by zwierzyny zabrakło to jesteśmy, no, ostatnie do nakarmienia! Tak jest w kodeksie, nie? - uśmiechnęła się do mistrzyni, mając nadzieję, że doceni to, że Leśna Łapa coś tam zapamiętuje.
Gdy wkroczyły do Sarnich Kopytek, zaczęła dokładnie przyglądać się skałą, ich nietypowej budowie.
- Hmm... no nie wiem czy przypominają - przyznała Pszczelemu Pyłu - ale na pewno teraz zapamiętam, że to Sarnie Kopytka do końca życia! - oznajmiła podśmiechując się lekko.
Las las i  las za lasem, dosyć jednolite te terytoria Klanu Gromu. Ale może to dobrze! Chyba dobrze tak żyć w jednolitym terenie, łatwiej się w tym wszystkim połapać, a przynajmniej takie przemyślenia dopadły Leśną Łapę. No i jej imię pasuje! Może powinna stać się entuzjastką lasów tak dla zasady?
- Orłowo, orły na niebie, trzeba uważać, no! Kumam, kumam! - stwierdziła, rozglądając się po polance. Nawet przez jakiś czas śledziła wzrokiem jednego z odlatujących wróbelków, póki nie zniknął zupełnie z pola widzenia.
Futerko niemal podniosło się na ciele szylkretki gdy do jej noska dotarł zupełnie obcy zapach. Oh, to było takie ekscytujące. Wysłuchała opisów kotów u władzy w Klanie Rzeki, kiwając głównie swoim łebkim bo nie wiedziała czy może coś jeszcze od siebie dodać.
- Sokole Skrzydło opowiadała mi kiedyś, że rzeki to prawie to samo co potok w naszym obozie, tylko znacznie, znacznie większe! Że tak, że większe nawet od naszego obozu! Oni mają tam coś takiego? - spytała. Oh, tak  bardzo chciałaby zobaczyć ogromny potok!
Skrzywiła się nieco na pytanie o oznaczenie granic - Żytnia Łapa zawsze żartował, tak samo jako robi się brud w miejscu brudu... ale to chyba nie jest prawda? To by było trochę dziwne...

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Kwi 2024, 11:58
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
My zawsze jemy ostatnie, niezależnie od tego, czy zwierzyny brakuje, czy nie. – poprawiła kotkę, o ile tej faktycznie zależało na dobrym zapamiętaniu Kodeksu. Powiedziała to jednak z chwilowym uśmiechem, pokazując, że docenia starania swojej podopiecznej. Cieszyła się, że Leśna Łapa przykładała uwagę do takich nudnych rzeczy, jak kodeks, które Pszczoła w jej wieku kompletnie olewała.
Nie wiem, nie byłam na ich terenach, ale owszem, rzeki są całkiem szerokie. – rzekła, kiedy ta spytała ją o występowanie faktycznej rzeki w Klanie Rzeki. Sama jakoś nigdy nie zwracała na to uwagi i szczerze mówiąc mało to ją obchodziło. Nawet gdyby jakaś była, to i tak nie miałaby do niej dostępu, więc wiedza o tym była dla niej zupełnie bezużyteczna.
Zmarszczyła lekko czoło na odpowiedź Leśnej Łapy. C-Co? Jeszcze rozumiałaby, gdyby była mowa o zwykłym sikaniu, ale porównywanie znaczenia granicy do robienia brudu? W głowie jej się nie mieściło, żeby otwarcie o tym żartować. Naprawdę, dziwne było to młode pokolenie, nawet ich poczucie humoru.
Niezbyt. Oznaczasz granicę moczem albo ocieraniem się policzkiem o elementy otoczenia i drapaniem. Spróbuj tak zrobić którymś z tych sposobów. – wytłumaczyła spokojnie, starając się nie pokazywać po sobie tego, co sądziła o tym "żarcie" Żytniej Łapy. Następnie czekała, aż młoda oznaczy granicę, ciekawa, którą metodę wybierze.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Wto 30 Kwi 2024, 14:54
Leśna Łapa
Leśna Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 16
Matka : Sokole Skrzydło
Ojciec : Płomieniste Ucho
Mistrz : Pszczeli Pył
Partner : SZUKAM CHĘTNYCH!
Wygląd : Przeciętnej budowy kotka o krótkiej szylkretowej sierści. Na jej ciele przeważa kolor rudy z delikatnie widocznymi tygrysimi pręgami, natomiast pokryta jest pojedynczymi czarnymi kępkami sierści, co daje wrażenie brudu. Ma bladozielone oczy i czarny nosek.
Multikonta : Skała [P], Jajo [S]
Autor avatara : kornrawiee
Liczba postów : 58
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1962-sciolka#52513
- No tak! O to mi chodziło - mruknęła nieco ciszej na poprawkę Pszczelego Pyłu. Prawda była taka, że Leśną Łapę też jakoś wielce to nie interesowało, chciała się po prostu przypodobać. No i łatwo jej było zapamiętywać fakty rzucane luźno w rozmowach. Być może połowa jej głowy właśnie jest poświęcona na magazynowanie faktów fakcików o innych kotach!
Odpowiedź na pytanie o rzeki u sąsiadów nieco Leśną Łapę zawiodła. Może kiedyś sama się dowie! Pozna jakiegoś kolegę w Klanie Rzeki i jej powie.
Wysłuchała o znaczeniu terytorium i zamyśliła się chwilę.
- A... to może o to mu chodziło w sumie... - stwierdziła zakłopotana. Może poprzedził to innymi żartami i tak jakoś się Leśnej Łapie wszystko wymieszało. Podeszła do najbliższego konara i zaczęła się o niego ocierać policzkiem, wybierając zdecydowanie prostszy sposób na oznaczenie terenu.

_________________
Дівчина Боніта
Солодка Кубіта
Вуйки, та батяри
Цигани й дримбари

Коліна прикладаютьа
На Раз, два, три!!!
Trening Leśnej Łapy FRAqhRr



Re: Trening Leśnej Łapy
Czw 02 Maj 2024, 15:09
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 70 [IV]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 529
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Pszczoła obserwowała to, jak Leśna Łapa odnawiała oznaczenie zapachowe na pobliskim drzewie, po czym skinęła jej łbem i dała znać, by za nią podążyła.
Dobrze, staraj się tak oznaczyć całą naszą granicę z Klanem Rzeki. – powiedziała. Oczywiście, nie zamierzała pozostawiać w tym swojej terminatorki zupełnie samej. Ona także odnawiała oznaczenia zapachowe w niektórych miejscach.
Póki szły wzdłuż granicy, zdążyły przejść przez Malinowe Chaszcze, czyli las dziwacznie podzielony pomiędzy dwa klany oraz Skrzypiący Grąd, który nie odznaczał się niczym ciekawym. Ot, zwykła goła polana z paroma młodymi drzewkami. Po dłuższej chwili dotarły do ogromnego jeziora, przy którym granica się skończyła.
To wielkie jezioro nazywa się Okiem Gór. Między naszymi terenami a jego brzegiem znajduje się kawałek ziemi niczyjej, aby samotnicy mogli się przemieszczać z jednego końca doliny na drugi. A las obok to Świetlikowy Zagajnik. – poinformowała swoją podopieczną, idąc brzegiem ów lasu wzdłuż granicy z Okiem Gór. – Widzisz te głazy obok jeziora? To są Gadzie Łuski. – powiedziała, pyskiem wskazując na widniejące w oddali skupisko głazów nieopodal brzegu jeziora. – Tam odbywają się Zgromadzenia, czyli takie międzyklanowe zebrania, w których można sobie pogadać z kimś spoza naszego klanu, a przywódcy ogłaszają, co się zmieniło w ich klanach. Zgromadzenia odbywają się co sześć księżyców w czasie pełni i w jego noc trwa rozejm, czyli nie wolno z nikim walczyć. Tak mówi Kodeks Wojownika. Czy wszystko jest dla ciebie jasne? – rzekła, póki nadal szły po granicy z Okiem Gór.

_________________
Trening Leśnej Łapy Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Trening Leśnej Łapy
Sponsored content

Skocz do: