IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu
Re: Stokrotkowe Miejsce
Wto 05 Mar 2024, 18:15
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Hmm, coś mi tu jednak nie pasowało... A zdałam sobie z tego sprawę, gdy mijałam właśnie dwie małe kocie sylwetki, siedzące niedaleko wyjścia z obozu i wgapiające się w śnieg padający za progiem jaskini. Ten, który jakimś cudem znalazł się na mojej rudej sylwetce, zaczął już powoli topnieć, sprawiając przy okazji wilgotność na moim futrze. Otrzepałam się z nadmiaru wody, gdyż jak chyba większość kotowatych nie lubiłam mieć mokrej sierści, po czym podeszłam spokojnie do dwójki kociaków, spędzających czas z dala od ciepłego posłania swej matki.
- Hej, maluchy...Co tu robicie? Powinniście stąd pójść, jeśli nie chcecie się przeziębić... - odparłam, patrząc z góry na parkę malców. Nie mogłam pozwolić, by przez ich głupotę czy nierozwagę Wieczorna Rosa miała na głowie nową dwójkę małych pacjentów.

_________________


Stokrotkowe Miejsce - Page 6 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!

Re: Stokrotkowe Miejsce
Sro 13 Mar 2024, 12:24
Ostra Łapa
Ostra Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 1
Matka : Ropuszy Skrzek
Ojciec : Gawroni Dziób
Wygląd : Szpon pod względem sylwetki wdał się w matkę. Ma długie, szczuple kończyny, biczowaty ogon oraz bardzo charakterystyczny klinowaty kształt pyska, na którym zwykle widać poważny, chłodny wyraz. Jego oczy zaczynają się już wybarwiać na głęboką zieleń, a wielkie, szerokie uszy uważnie nasłuchują plotek. Nie jest w żadnym razie masywnym kotem, ale jest wysoki, zręczny i cichy. Jego futro jest jednolicie brązowe na całej powierzchni ciała. Naturalnie długie, co widać jednak prawie wyłącznie w górnych partiach łap i na ogonie. Na głowie i szyi sierść układa się na tyle gładko, że można by go wziąć za krótkowłosego. Zwraca wręcz pedantyczną uwagę na swoją prezencję - nie lubi brudu. Starannie się myje i jego sierść jest wyjątkowo lśniąca.
Multikonta : Gorzka Łapa
Autor avatara : https://cat-world.com/
Liczba postów : 7
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2034-szpon
Zanim Szpon zdążył się zirytować na Mak za bezsensowne skakanie i wymachiwanie łapami, sam zobaczył tuż przed swoim nosem wirujące płatki. Instynkt zwyciężył i brązowy kociak machnął pazurkami, by pochwycić drobinkę, która na poduszce jego łapy roztopiła się w zimną ciecz. Szpon szybko zamachnął łapą z obrzydzeniem, aby strząsnąć kroplę. Fuj!
Nieoczekiwanie usłyszał za sobą kroki i głos jednej z uczennic. Zamiast uciec do gniazda, Szpon wypiął dumnie swoją małą, chudą pierś, by zadeklarować:
- Hartuję się, zanim przyjdą naprawdę ostre mrozy!
Co prawda mokra łapa osłabiła nieco jego entuzjazm, ale nie zamierzał bardzo tego okazywać. Klan potrzebuje silnych wojowników, a Szpon już teraz dba o to, by się takim stać! Czy jego rodzice nie pochwaliliby tego?
Re: Stokrotkowe Miejsce
Nie 17 Mar 2024, 17:19
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 49
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Płatki śniegu i zabawa, którą wymyśliłem sprawiła, że zapomniałem chwilowo o siedzącym obok mnie Szponie. Tak jakbym w ogóle nie dostrzegał jego brązowego, krótkiego futra, tych dużych uszu, które znajdywały się w kącie mojego pola widzenia. Były tylko płatki i ja i niezadowolone pomruki Szpona i... Zamrugałem, ponieważ przed moimi oczkami pojawiła się nagle rudofutra kotka. Nie minęła nawet dłuższa chwila, gdy jej pyszczek otwarł się, a pytanie ulatujące z niego skierowane było do naszej dwójki. Spojrzałem na własne łapki, w momencie, gdy brat wyrywał się do odpowiedzi. Jego powód był znacznie lepszy niż mój... Nie zamierzałem w końcu przyznać, że siedzę tu na siłę, bo Ropuszy Skrzek "wyrzuciła" mnie z kociarni, abym spędził czas z rodzeństwem. Dlatego milczałem i przyglądałem się niknącym na ziemi drobnym płatkom.
Re: Stokrotkowe Miejsce
Pią 05 Kwi 2024, 18:55
Lisia Łapa
Lisia Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 19 (kwiecień)
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Srebrzysty Dym
Wygląd : Lisiczka przyszła na świat jako rudy z ciemniejszymi klasycznymi pręgami bez bieli o długiej, gęstej i puszystej sierści. Jest dość niską koteczką o krępej budowie ciała i szerokich biodrach. Pręgowanie pokrywa większość jej ciała, jedynie brzuch i szyję ma gładkie i w znacznie jaśniejszym kolorze. Porusza się na krótkich łapkach, zakończonymi małymi i miękkimi stópkami. Opuszki łap ma różowe. Ogon jest za to długi i dość gruby. Z kolei pyszczek jest mały i zakończony drobnym, różowym noskiem. Ponad nim znajdują się duże oczy, które z szarobłękitnych przebarwią się na zielone. Na szczycie głowy są osadzone niewielkie uszka w ciemniejszym odcieniu rudego.
Multikonta : Promyk [PNK], Bocian [nkt], Złotko [KR]
Liczba postów : 115
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1889-lisiczka#49884
Wpatrywałam się w dwójkę kociąt z troską w swoich oczach. Naprawdę nie chciałam, żeby przez nich Wieczorna Rosa miała wkrótce łapy pełne roboty, jeśli w obozie Klanu Wichru wybuchnie epidemia Białego bądź Zielonego Kaszlu, o Czarnym wolę nawet nie myśleć, żeby nie wywoływać wilka z lasu. Nie mogłam pozwolić, by ta parka kocurków przebywała za długo poza ciepłym i przytulnym żłobkiem, bo naprawdę mogą się pochorować.
- Dobrze, ale z szacunku dla ciężkiej pracy naszej medyczki proszę was, abyście za długo tu nie siedzieli. Z zimnym wiatrem nie ma żartów. A chyba nie chcecie dokładać Wieczornej Rosie i swojej matce zmartwień, mam rację? Wierzę, że jesteście mądrymi i grzecznymi chłopcami, dlatego nie będziecie narażać się dłużej na warunki chorobotwórcze. - odparłam łagodnie, a jeśli odpowiedź malców mnie zadowoliła, pożegnałam się z nimi i udałam się do własnego, czekającego na mnie posłania.

[zt?]

_________________


Stokrotkowe Miejsce - Page 6 DBubv8w
Kiedyś mi powiedział tato, że się mogą spełniać sny,
ale nie czekaj na to, tylko pomóż im.
Nawet gdyby nikt nie chciał pomóc mi,
ja wiarę w siebie ciągle mam.
Nagle któregoś dnia wygram i zadziwię świat!



Ostatnio zmieniony przez Lisia Łapa dnia Pon 15 Kwi 2024, 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Re: Stokrotkowe Miejsce
Nie 14 Kwi 2024, 17:21
Ostra Łapa
Ostra Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 1
Matka : Ropuszy Skrzek
Ojciec : Gawroni Dziób
Wygląd : Szpon pod względem sylwetki wdał się w matkę. Ma długie, szczuple kończyny, biczowaty ogon oraz bardzo charakterystyczny klinowaty kształt pyska, na którym zwykle widać poważny, chłodny wyraz. Jego oczy zaczynają się już wybarwiać na głęboką zieleń, a wielkie, szerokie uszy uważnie nasłuchują plotek. Nie jest w żadnym razie masywnym kotem, ale jest wysoki, zręczny i cichy. Jego futro jest jednolicie brązowe na całej powierzchni ciała. Naturalnie długie, co widać jednak prawie wyłącznie w górnych partiach łap i na ogonie. Na głowie i szyi sierść układa się na tyle gładko, że można by go wziąć za krótkowłosego. Zwraca wręcz pedantyczną uwagę na swoją prezencję - nie lubi brudu. Starannie się myje i jego sierść jest wyjątkowo lśniąca.
Multikonta : Gorzka Łapa
Autor avatara : https://cat-world.com/
Liczba postów : 7
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2034-szpon
Szpon zamierzał śmiało patrzeć w oczy wojowniczce, ale wkrótce spuścił wzrok. Cóż, rzeczywiście byłoby niezbyt dobrze kaszleć i kichać, i dokładać pracy medyczce. A co najważniejsze, byłoby źle być takim słabym i zawieść tym Ropuszy Skrzek. Kociak z trudem powstrzymał dreszcz. Zimny wiatr przenikał jego cienką sierść. Może faktycznie już wystarczy. Dziś stał się nieco silniejszy i jeśli będzie się nadwyrężał, narazi się na okres słabości i choroby. Byłoby to głupie, upokarzające i niepraktyczne.
Czekoladowy pokiwał więc poważnie głową na słowa kotki.
- W porządku. Zaraz wrócimy do legowiska, Lisia Łapo - odpowiedział grzecznie. - Chodź, Maku - dodał, mówiąc już bezpośrednio do brata.

/zt?
Re: Stokrotkowe Miejsce
Czw 25 Kwi 2024, 10:41
Senna Łapa
Senna Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7 ks [IV]
Matka : Ropuszy Skrzek [NPC]
Ojciec : Gawroni Dziób [NPC]
Mistrz : Gawroni Dziób [NPC]
Wygląd : Czarno-biały, długowłosy kocurek, o chuderlawej, nieproporcjonalnej posturze i wysokich łapach. (Dokładny opis białych plam w kp - skrótowo: pojawia się między oczami, pysku, polikach, kryzie, brzuchu i częściowo na łapach). Posiada szpiczaste, średniej wielkości uszy, czarny nos, proste wąsy i szaroniebieskie, krągłe oczy, które w przyszłości wybarwią się na żółto-zielony kolor
Multikonta : Słodka Gwiazda [KW] | Owcze Runo [KG] | Skacząca Łapa [KRz]
Autor avatara : @love_jackanddex
Liczba postów : 49
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2051-mak#55715
Choroba. Moje ucho szczeliło wnet, gdy zmartwiony głos kotki przebił się przez zaklejone miodem kanały słuchowe. Spojrzałem na rudą i futro stanęło mi dęba. Nie chciałem być chory, nie chciałem jeść jakichś paskudztw, które na dobrą sprawę nie wiedziałem, czy mi jakkolwiek pomogą, czy Wieczorna Rosa mnie nie otruje. Nie potrzebowałem więc większego przekonywania. Wystarczyła chwila, bym na słowa "chodź Mak" wręcz wyszczelił w kierunku kociarni, idąc oczywiście blisko bezpiecznych krzewów. Przynajmniej Ropuszy Skrzek nie powinna mieć do mnie problemu...spędziłem czas z bratem. Krótko, bo krótko, ale nie chcieliśmy być przecież chorzy! Musiała to zrozumieć i pozwolić mi się zakopać w jej bezpiecznym futerku.

(zt)
Re: Stokrotkowe Miejsce
Sponsored content

Skocz do: