IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Trening Zawilcowej Łapy
Nie 11 Cze 2023, 21:01
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Ułożenie czasu tak, aby mieć okazję popracować sam na sam z każdym terminatorem, nie było łatwe. Jednak Gołębie Serce nie był typem osoby, aby się poddać. Tak więc uprzedziwszy wcześniej Zawilec, o której mieli się spotkać przed obozem, czekał teraz spokojnie na jej przybycie. Jej przybycie odnotował ciepłym uśmiechem.
- Dzień dobry Zawilcowa Łapo - miauknął, rozpoczynając wolnym krokiem prowadzić kotkę wgłąb ich terytorium - Jak się czujesz, gotowa? Czy jest coś, od czego chciałabyś zacząć?

_________________
Trening Zawilcowej Łapy NW2no5y
Re: Trening Zawilcowej Łapy
Czw 22 Cze 2023, 17:03
Zawilcowa Łapa
Zawilcowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kotki)
Księżyce : 12 (koniec sierpnia)
Matka : Lekki Powiew [NPC]
Ojciec : Lisia Kita [NPC]
Wygląd : Jasnokremowa kotka o pręgach na nogach, ogonie i głowie, a także prędze wzdłuż grzbietu, która zlewa się z jaśniejszym kolorem, im bliżej brzucha - w skrócie ticked. Ma biel, która zaczyna się od czoła i leci przez pysk, brodę, kryzę, przednie łapy (do łopatek), brzuch, kończąc na łapach tylnych, gdzie to sięga nieco powyżej staw skokowy.
Postura kota jest smukła, wysoka, a tekstura długiego futra połyskująca i jedwabista.
Multikonta : Zaćmione Słońce, Płotkowy Potok, Rozgwieżdżona Łapa
Autor avatara : mignon berger-oswald
Liczba postów : 5
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1844-zawilec#47744
Ostatnim, co było w moich planach, to spóźnienie na mój trening. Nie chciałam zawodzić Gołębiego Serca, robić mu jakkolwiek pod górkę, być jakkolwiek bezczelne z moim zachowaniem, ale… zdawałoby się, że wygoda nic-nie-robienia w lecznicy rozpieściła mnie za bardzo. Spałam za długo, za często, a potem jeszcze… nie wyjdę przecież z legowiska z roztrzepanym futrem, tak? To nie pokazywałoby za wiele szacunku do mistrza, nawet, jeśli ten był moim bratem.
Ale Gołębie Serce jeszcze na mnie czekał, gdy byłam gotowa do wyjścia; przygryzłam wargę, w głowie skarciłam za spóźnienie, i z lekko spuszczoną głową i zakłopotaną ekspresją zaczęłam iść w jego stronę. Niespecjalnie chciałom wychodzić, robić cokolwiek… ale pokazywanie tego już pierwszego dnia nie świadczyłoby o mnie najlepiej.
Dzień dobry, sorka za spóźnienie — mruczę sympatycznie i podążam za kocurem, i choć moje kroki pozostają niezachwiane, jego kolejne pytanie sprawia, że przez moją głowę przechodzi lekki dreszcz, a wargi znów zostają przygryzione. — Umm… chyba tak! Heh… — od czego chcesz zacząć - żebym jeszcze wiedziała, od czego dokładnie mogę! Walka… nie. Polowanie? Nie… — Może od kodeksu? Formalności z głowy~ — mówię rozbawionym głosem. Chłopaki, widać po mnie?

_________________


my  life  will  be  determined
by what i want to do about it
but even so, i can't face life


again,
Trening Zawilcowej Łapy K81N33j

my sense of inferiority and
impatience are glaring at each other

Re: Trening Zawilcowej Łapy
Czw 22 Cze 2023, 19:31
Gołębie Serce
Gołębie Serce
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 53
Matka : Lekki Powiew
Ojciec : Lisia Kita
Mistrz : Pliszkowy Dziób[*]
Partner : Skowronkowy Trel (?)
Wygląd : Wysoki kocur z długimi łapami i jeszcze dłuższym ogonem. Ma długie, białe, zadbane futro. Na świat patrzy dużymi, okrągłymi, błękitnymi oczami.
Multikonta : Błoto Pokrywające Podnóża Gór
Autor avatara : mizuen
Liczba postów : 282
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1086-golabek
Nie zamierzał gniewać się z powodu spóźnienia. Dopiro zaczynają, ostatnim czego potrzebował, to żeby Zawilec się jeszcze bardziej stresowała niż obecnie.
- Nie ma za co, po prostu postaraj się nie spóźnić następnym razem - powiedział spokojnie. Pokiwał powoli łbem na jej propozycję.
- Dobry wybór - stwierdził, bo sam uważał to za absolutne podstawy treningu. Tak naprawdę bez tego żadne inne ćwiczenia i zadania nie miały wiele sensu.
- Dobrze, zacznijmy od najbliższych ci zasad - zaczął w typowy dla siebie sposób - Jak wiesz w klanie mamy różne rangi. Terminatorem można zostać dopiero po ukończeniu sześciu księzyców. Zawsze jako pierwsze pożywiają się matki, kocięta i starszyzna. Jako terminator, nim sama coś zjesz, powinnaś zapolować dla reszty klanu. Po zapolowoniu pamiętaj, aby podziękować Gwiezdnemu Klanowi za życie zwierzyny. Przy tym nie wolno nam przekraczać granic, ani poza nimi polować. Naszych terenów musimy też bronić i nie powinnaś pozwalać komukolwiek na nie wchodzić bez pozwolenia przywódcy. W wypadku walki walcz dzielnie, ale zabicie przeciwnika powinno być tylko i wyłącznie ostatecznością. Trzeba je też codziennie patrolować i oznaczać. Zgromadzenia wszystkich klanów odbywają się raz na sześć księżyców, podczas pełni. Podczas nich panuje rozejm i nie wolno nam walczyć z innymi klanami. Słowo przywódcy jest prawem i masz się go zawsze słuchać - głęboki oddech i chwila ciszy - Czy masz jakieś pytania do tych reguł?

_________________
Trening Zawilcowej Łapy NW2no5y
Re: Trening Zawilcowej Łapy
Sponsored content

Skocz do: