IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Trening Szadziowej Łapy
Wto 23 Sie 2022, 17:33
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
No dobra. Nowy terminator.
Nowy trening.
Nadal byłam minimalnie zaskoczona decyzją Golcowej Gwiazdy, jednak jeśli uważała, że to jest decyzja, która jest... nie wiem. Odpowiednia? To w porządku.
Pojawiłam się rano koło wyjścia z obozu. Siedziałam w spokoju, ogon owinęłam wokół łap. Czekałam na Szadź.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Szadziowej Łapy
Nie 11 Wrz 2022, 16:26
Szadziowa Łapa
Szadziowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 7 (sierpień)
Matka : Gonostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Wygląd : o długim futrze, niebieskim cętkowanym pręgowaniu, z białymi plamami na brzuchu, przednich palcach i prawej tylnej nodze; w dolnej granicy przeciętnej wielkości, okrągły jak kulka; chmurne, za duże oczy | kp
Autor avatara : ja <3
Liczba postów : 22
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1393-szadz#26087
Szadziowa Łapa!!! Najnowsze, najważniejsze wydarzenie jego życia właśnie przemknęło mu przed nosem.
Zamarzniętym nosem. Kotek nadal nie nauczył się, że nie należy oblizywać go w takie zimno. Ale musiał jakoś wyczyścić mordkę po myszy; Szałwiowe Życzenie prosiła go, żeby stawił się na trening najedzony i wypoczęty, a nie zamierzał jej zawieść. Do mistrzyni przyszedł niedługo po tym, gdy ta usiadła, zauważając ją z lekkim opóźnieniem. W końcu przymglony z ekscytacji wzrok nie był najlepszym przewodnikiem, jednak Szadź starał się, jak mógł.
Dzień dobry! – miauknął wesoło, nie dając zwieść swojej uwagi przez zimne powietrze parujące na mrozie. Wspaniała pora roku, Szadziowa Łapo.

_________________
Trening Szadziowej Łapy 7iOo178
Re: Trening Szadziowej Łapy
Pon 19 Wrz 2022, 18:52
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Dzień dobry — spoglądnęłam na Szadziową Łapę, z delikatnym uśmiechem. Terminator pojawił się w idealnym momencie, dlatego zaraz wstałam, otrzepałam futro i ruszyłam przed siebie. Naszym celem był Rysi Gąszcz.
Co chcesz najpierw przerobić. Walkę, polowanie, może Kodeks?

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Szadziowej Łapy
Sob 19 Lis 2022, 12:49
Szadziowa Łapa
Szadziowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 7 (sierpień)
Matka : Gonostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony Kwiat
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Wygląd : o długim futrze, niebieskim cętkowanym pręgowaniu, z białymi plamami na brzuchu, przednich palcach i prawej tylnej nodze; w dolnej granicy przeciętnej wielkości, okrągły jak kulka; chmurne, za duże oczy | kp
Autor avatara : ja <3
Liczba postów : 22
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1393-szadz#26087
Drgnął wesoło wąsikami na Szałwiowe Życzenie. Ah, pierwsza pozytywna interakcja - zwiastun dobrej, owocnej współpracy! Nieświadomie papugując mentorkę strząsnął futrem, natychmiast tego żałując. Zimno. Wytrzepywanie ciepła nie było najmądrzejszym pomysłem, jednak cały Szadź składał się albo z ekscytacji, albo z najmądrzejszych pomysłów; obydwa tego samego kształtu, a miejsce było tylko jedno, zatem absolutnie nie mogły współistnieć. Nie trzeba oczywiście mówić, co dzisiaj przejęło pałeczkę. Istna katastrofa.
Ooo... No nie wiem... może coś, co mnie troszkę rozgrzeje? – zapytał niepewnie, drepcząc za Szałwiowym Życzeniem. Tak właściwie to niezbyt planował od czego chciałby zacząć. Nie sądził też, że usłyszy takie pytanie.

_________________
Trening Szadziowej Łapy 7iOo178
Re: Trening Szadziowej Łapy
Pon 02 Sty 2023, 15:38
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
~*~

Nie tak miało wyjść. Jednak nie ma co się bić za poprzednie czyny i za to, jak wyszło, trzeba patrzeć w przód i w to, co można zrobić lepiej.
Dlatego, kiedy wyszłam z lecznicy i przybrałam na siłach, skierowałam się od razu do Szadziowej Łapy, komunikując kocurkowi, kiedy możemy zacząć i zaproponowałam kolejny dzień, z rana. Miałam nadzieję, że nie złapie nas jakaś deszczowa pogoda, hah. Ale gdyby nas złapała, i tak chcę ten trening doprowadzić do końca. I czas się za to zabrać.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Trening Szadziowej Łapy
Sponsored content

Skocz do: