IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Drzewna Mordka
Ziemiste Zbocze
Czw 12 Lis 2020 - 11:24
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1909
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
First topic message reminder :

Jedna ze ścian Drzewnej Mordki jest utworzona przez niewielką skarpę, która jest wyjątkowo twarda i dodatkowo wzmacniana przez korzenie okolicznych roślin. Koty ledwo mogą zatopić łapę w ścianie, jednak inne zwierzęta, które kopią nory, nie miały z tym większych problemów, bo od czasu do czasu widać w Ziemistym Zboczu wejścia do płytkich odnóg, które niegdyś były schronieniem dla mniejszych zwierząt.

Re: Ziemiste Zbocze
Pią 26 Kwi 2024 - 12:29
Wilcza Łapa
Wilcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 13 [IV]
Matka : Tęczowa Chmura... [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne. Po śmierci Tęczowej Chmury futro zmatowiało a jego waga zmalała.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [GK] Wysoka Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 175
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
Zmarszczyłem brwi słysząc nad sobą głos kuzynki. Konkretnie TEJ kuzynki która zawsze coś do mnie miała. Była irytująca, i nagle stwierdziła że postanowi do mnie zagadać, tak po prostu.
- A ty nie masz nikogo innego do towazystwa? - burknąłem spoglądając na nią przez ramię. Wyjść z nią? No chyba ją coś boli. A wygadywać to na pewno nie jej, ciocia Pszczoła była na pewno lepszym wyborem niż Leśna Łapa. Złota na pewno mnie zrozumie lepiej niż ta zadufana w sobie szylkretka.
Niby płakanie na Małym Oku pomogło, ale tylko na chwilę i znów czułem się słabo. W czasie rozmowy z ciocią myślałem że będzie lepiej ale potrwało to może do końca dnia... i wieczorem myśli wróciły.

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki




Skocz do: