IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu :: Legowiska
Gradzi Schron
Pią 04 Lut 2022, 15:22
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
First topic message reminder :

Czasami każdy potrzebuje momentu odpoczynku czy ciszy, a tym bardziej Grad. Potrzeba ta nie jest spowodowana jakimiś fankami w Klanie, które męczą go o autografy, a po prostu Grad lubi ciszę. I kiedy ma spokój, jak i prywatność. Dlatego założył swój mały schron. Znajduje się on za Zielonymi Zaroślami, przy barierze obozu. Legowisko syna Golcowej Gwiazdy znajduje się w pojemnej norze jednego z drzew, które znajduje się obok legowiska terminatorów oraz wojowników tak, aby w razie czego mógł usłyszeć, jeśli ktoś by go wołał. Nora pomieści do trójki średnich kotów, a jest wyścielona miękkim mchem, który jest regularnie wymieniany.

Dodatkowy rezydent: ue

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 


Ostatnio zmieniony przez Gradowy Chłód dnia Nie 12 Mar 2023, 14:04, w całości zmieniany 4 razy

Re: Gradzi Schron
Pon 20 Lut 2023, 19:12
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Słuchałem dokładnie Wieczornej Rosy, z każdym jej kolejnym słowem marszcząc delikatnie brwi. Na początku chciała coś powiedzieć, ale szybko to urwała. Następnie Wieczorna Rosa kompletnie się poplątała w swoich słowach, a ja musiałem się bardzo skupić, aby z tego wszystkiego wynieść jakiś sens. Huh, może miała rację z tym, że zbyt chaotycznie czasami mówi.
Mm... Srocza Łapa to syn Sarniego Przesmyku i Wschodzącego Księżyca. Kalinowa Łapa to córka Gronostajowej Mordki i Czerwonego Kwiatu — odparłem w końcu, pomagając kotce w zidentyfikowaniu dwójki terminatorów oraz ich rodziny. Otrzepałem się delikatnie.
Trenuje się... w porządku. Nie mogę narzekać. Przynajmniej na razie — dodałem jeszcze, wzruszając delikatnie barkami. Ani Kalinowa Łapa, ani Srocza Łapa nie sprawiali problemów, to też nie miałem na co narzekać.
Co chciałaś powiedzieć na początku? Szybko to urwałaś — zapytałem jednak, patrząc zaintrygowany na medyczkę.

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Gradzi Schron
Nie 05 Mar 2023, 00:23
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Tak tak, no. Teraz już ogarnęłam sama. Po prostu… no nie wiem, mało ich trochę widać. W sensie koty z obu tych miotów, w obozie, tak mam wrażenie, więc trochę mało ogarniam, który pyszczek to który, wiesz – odpowiada z lekkim zamyśleniem. Pomijając tych, co zaginęli albo chorowali… no, takie duchy trochę z kociaków Sarny i Księżyca oraz Gronostaj i Czerwonego. Dziwna sprawa trochę, i zastanawia się, czy faktycznie tak jest, czy może jej się tak wydaje, bo nie poznała ich jako kociaki, a bardziej zauważa koty, które już zna?
Naaa początku, w sensie kiedy? – Trochę się zagubiła we wszystkich tych rozkminach… no i w sumie już wcześniej, kiedy chciała powiedzieć o swoim rodzeństwie, nieco urwała, a potem lekko zmieniła bieg swojej wypowiedzi, więc nie jest nawet pewna, czy chodzi o to, czy coś później jeszcze takiego powiedziała.

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Gradzi Schron
Nie 05 Mar 2023, 16:47
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Skinąłem delikatnie słowa medyczki. Rozumiałem ją, bardzo mocno. Jednak, hm. Może to też była moja wina, bo niespecjalnie wychodziłem do kotów? Tak czy inaczej, zgadzałem się z kotką.
Na pytanie Wieczornej Rosy delikatnie przekręciłem łbem na bok. Zmrużyłem słabo oczy, patrząc się na szylkretkę.
Zaczęłaś coś od "ko"...? — mruknąłem, podnosząc wyżej jedną z brwi. Zaraz jednak pokręciłem łbem żwawo. — Ale jak nie chcesz mówić to w porządku.

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Gradzi Schron
Nie 05 Mar 2023, 21:29
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
A. AAA. No tak. Chciałam zapytać, kogo jeszcze trenujesz, ale no… po drodze ogarnęłam, że chyba jednak kojarzę. Po prostu… ledwo – odpowiada szczerze, ale z lekkim nerwowym śmiechem. Aj, znowu chyba wychodzi na pajaca przy Gradowym Chłodzie. Ugh! Naprawdę mogłaby się trochę ogarnąć, bo gada dzisiaj jak potłuczona. – No, ale nieistotne, jakaś jestem chaotyczna… chciałam powiedzieć, że dzisiaj, ale chyba tak ogólnie po prostu, heh. W ogóle! Jak super, że Deszcz został wojownikiem!

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Gradzi Schron
Nie 05 Mar 2023, 21:39
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Rozumiem — odparłem po prostu, słabo kiwając łbem. Drgnąłem delikatnie uchem, obserwując kotkę. Zaraz Wieczorna Rosa podjęła kolejny temat, teraz mojego brata.
Tak. Jestem z niego dumny... mam nadzieję, że się odnajdzie w swojej nowej roli — mruknąłem, mrużąc oczy. Niby uczeń od wojownika nie różnił się jakoś wielce, jeśli chodzi o obowiązki, ale uczeń mógł sobie uciekać czasami od obowiązków, kiedy wojownik... trudno, żeby to robił.
Drgnąłem delikatnie uchem w stronę wyjścia z obozu, tam też zwracając łeb. Zmrużyłem delikatnie oczy. Ah, patrol łowiecki. No tak.
Muszę iść. Dziękuję za rozmowę, Wieczorna Roso — miauknąłem, kiwając delikatnie łbem medyczce, po czym po prostu wstałem i udałem się na patrol.

zt

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Gradzi Schron
Nie 05 Mar 2023, 21:53
Wieczorna Rosa
Wieczorna Rosa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 48 (październik)
Matka : łania skórka
Ojciec : puszysta chmura
Mistrz : słodki nektar ; motyli blask
Partner : :O
Wygląd : grubawa; średnich rozmiarów; długie futerko; w większości niebieska tygrysio pręgowana, z kremowymi pręgowanymi plamami: na prawej stronie pyska, na przedniej części prawego boku, w większości kremowa lewa część ciała; biel na pysku, brodzie, szyi, piersi, brzuchu, przednich łapach do nadgarstków, tylnich łapach w połowie; trójkątna głowa, długi, prosty nos; żółto-zielone oczy
Multikonta : orzechowa gwiazda ; echo ; tygrysica
Autor avatara : pliszka (podpis)
Liczba postów : 741
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t1150-rosa
Ano! Ale w sumie chyba przejście z terminatora na wojownika jest dość… płynne. W sensie nie różni się już bardzo taki terminator na końcu treningu od wojownika. Na pewno sobie poradzi – odpowiada wesoło. Następnie żegna się z wojownikiem i sama wraca do lecznicy.

zt

_________________

i won't let you get ill
i won't let you give in
'cause this life will only kill you if you let it
don't you let me get ill


Re: Gradzi Schron
Nie 12 Mar 2023, 14:07
Gradowy Chłód
Gradowy Chłód
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [luty]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : who? (Kopcuch | npc)
Mistrz : Golcowa Gwiazda
Partner : bruh
Wygląd : długowłosy, czarny jednolity z białymi znaczeniami na pyszczku, szyi, brzuchu, przednich palcach oraz do ud tylnych łap, prawe oko niebieskie, lewe złote, dość masywny
Multikonta : Szałwiowa Gwiazda [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 379
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1055-gradzik#12923
Nie czułem się najlepiej przez ostatnie dni. Czułem, jakby jakaś choroba mnie łapała, ale raczej tak nie było. Może to po prostu skutki uboczne po niedbaniu o swoje ciało tak, jak się powinno. Westchnąłem cicho. Siedziałem przed swoim legowiskiem, mrużąc delikatnie oczy. Nie wiedziałem, co zrobić. Czułem, jak każdy kolejny dzień jest coraz to bardziej monotonny. Wszystko było takie same. Legowisko, patrol, jeść, spać do legowiska. I tak dalej. Nawet moi terminatorzy się nie zjawiali na swoje treningi. Zapchlone dwa kundle. Uh.
Siedziałem przed legowiskiem. Czyściłem swoje futro.

_________________
Weep for yourself, my man
You'll never be what is in your heart
Weep, little lion man
You're not as brave as you were at the start
 
Re: Gradzi Schron
Sponsored content

Skocz do: