IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Plemię Niedźwiedzich Kłów
 :: Obóz Plemienia :: Kamienna Ziemia :: Legowiska
Ciche Gromy
Wto 04 Sty 2022, 20:02
Grom
Grom
Pełne imię : Grom Ryczący nad Górami
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 25 [lipiec]
Znak Przodków : Lis
Matka : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Wygląd : Duży, wysoki, barczysty bury kocur o tygrysim pręgowaniu z bielą. Biel pokrywa łapy (przednie do połowy; tylne tylko stópki), pyszczek, pierś i brzuch. Ma jasne, przejrzyste, błękitne oczy.
Liczba postów : 104
Strażnik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1189-grom-ryczacy-nad-goram
First topic message reminder :

Kotka po ostatniej rozmowie z Jeziorem upodobała sobie konkretne miejsce, gdzie ich rozmowa miała miejsce. Bardzo jej się spodobało źródło w jaskini. Odnalazła nieopodal niego małą wnękę, ale za to głęboką. Idealną na swoje legowisko, a pomieści i nawet dwa koty. Jest tu trochę wilgotno od źródła niedaleko, przez co od wilgoci śmiesznie kręci się futerko.

_________________________________

_________________

Ciche Gromy - Page 2 D3zpKJh
Verlaine chciby do niej wybiec
pod kę jej pod stopę,
lecz spostrzega świecy kopeć
i rozbite pudło skrzypiec
szklan z ry

Re: Ciche Gromy
Sob 04 Cze 2022, 21:34
Grom
Grom
Pełne imię : Grom Ryczący nad Górami
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 25 [lipiec]
Znak Przodków : Lis
Matka : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Wygląd : Duży, wysoki, barczysty bury kocur o tygrysim pręgowaniu z bielą. Biel pokrywa łapy (przednie do połowy; tylne tylko stópki), pyszczek, pierś i brzuch. Ma jasne, przejrzyste, błękitne oczy.
Liczba postów : 104
Strażnik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1189-grom-ryczacy-nad-goram
Nie spodziewał się takiego zainteresowania swoim rodzeństwem. Ale przynajmniej będzie miał piłeczkę do odpicia w kierunku Słonecznik.
— Mam takie bardzo starsze rodzeństwo. Mój ojciec, Potężny Nurt Bystrego Strumienia, wcześniej był z kimś innym z czego wiem. Wpierw miał Renifera Pędzącego Przez Śnieżne Zaspy i Liścia Opadającego Na Zamarzniętą Ziemię. Potem urodzili im się Tafla Jeziora Zmącona Przez Płatek Śniegu i dwójka pozostałego rodzeństwa, którego nie kojarzę i nie słyszałem o nich. Ale są ode mnie dużo starsi i... Troszczą się o nas. Znaczy, o mnie i moje rodzeństwo. Chcą dla nas jak najlepiej. To jest takie przyjemnie poczucie bezpieczeństwa. Mam również rodzeństwo moje rodzone. Jezioro W Którym Toną Gwiazdy, Słońce Skrzące W Strumyku, Śnieżna Lawina Przechodząca Przez Pasmo Gór, Nietoperz Którego Echo Rozbrzmiewa W Głuszy, Rudzik Świergoczący O Poranku. Niektóre imiona są naprawdę długie, prawda? A co z tobą? Jakie masz jeszcze rodzeństwo poza Cieniem? - sam się zastanawiał czy nie pomylił imion rodzeństwa. Tak długo ich nie widywał, że niekiedy zastanawiał się, czy zapamiętał właściwe imiona.

_________________

Ciche Gromy - Page 2 D3zpKJh
Verlaine chciby do niej wybiec
pod kę jej pod stopę,
lecz spostrzega świecy kopeć
i rozbite pudło skrzypiec
szklan z ry
Re: Ciche Gromy
Sro 08 Cze 2022, 22:09
Słonecznik.
Słonecznik.
Pełne imię : Słonecznikowe Pole o Zmierzchu
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 25 księżyców [XII]
Znak Przodków : Lis
Matka : Orzeł Szybujący wśród Górskich Szczytów, Żaba Skacząca przez Kamyk
Mistrz : Krulik
Partner : twoja mama;)
Wygląd : bardzo niska kotka o długiej, rudej sierści w tygrysie pręgi. białe znaczenia na pyszczku, klatce piersiowej, brzuchu i na łapach; całej lewej przedniej łapie i kawałku prawej, a także na połowie obu tylnych łap. oczy okrągłe, błyszczące i zielone, mordka często uśmiechnięta, wąsy długie i lekko zakręcone. na koniuszkach uszu pędzelki. nosek różowy, na którym z wiekiem zaczęły się pojawiać niewielkie, ciemne plamki.
Multikonta : Świergocząca Łapa [RZ]
Autor avatara : me
Liczba postów : 94
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1220-slonecznik#18967
Hmm. To, co mówił Grom naprawdę brzmiało dla niej wybitnie ciekawie. Z uwagą wysłuchała każdego z imion, jakie padło w jego odpowiedzi, w myślach uznając, że każde brzmiało ładnie. Uśmiechnęła się na wzmiankę o poczuciu bezpieczeństwa i trosce, jaką obdarowywało go starsze rodzeństwo. W sumie, taka właśnie chciała być. Troskliwa dla swojego rodzeństwa, zapewniająca im dobry nastrój i bezpieczeństwo.
– Mmm, no, długie, długie! Ale brzmią fajne! Słońce Skrzące w Strumyku jest takie zabawne, bo, no, prrrawie całe zaczyna się na “S”! Wiesz, czy to było tak specjalnie, czy przypadkiem wyszło? – mruknęła, po części myśląc na głos.
– A, no, pewka! Mam Brzask Zwiastujący Nowy Dzień, Miód Spływający po Pniu Drzewa, Rrrozmarrryn Przysypany Topniejącym Śniegiem, Kanię, którrrej Pióra Lśnią w Deszczu, Igłę, którrrra Spadła z Drzewa, Chłodną Noc Pozbawioną Gwiazd i, no, Cienia, oczywiście! – wyrecytowała w skupieniu, nie chcąc nikogo pominąć.
Wtedy do jej uszek dotarł znajomy głos, wołający jej imię. Spojrzała szybko w jego kierunku, po czym wróciła wzrokiem do burego.
– Oho, o wilku mowa! Aaa, superrr barrrrdzo się rrrrozmawiało, ale nie będę ci już przeszkadzać! Rrrodzeństwo-sprrrawy wzywają! Do następnego? – miauknęła, uśmiechając się przepraszająco. A potem ruszyła w podskokach ku swojemu rodzeństwu.

// zt
Re: Ciche Gromy
Pon 11 Lip 2022, 23:50
Kasztan.
Kasztan.
Pełne imię : Mały Kasztan Ukryty w Liściach
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 15 księżycy (XI)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [npc]
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [npc]
Mistrz : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Wygląd : niski, chudy, krótkowłosy, rudy w nieco ciemniejsze tygrysie prążki, bez bieli o oliwkowych oczach
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Robak [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : catworkphotography
Liczba postów : 121
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1388-kasztan-maly-kasztan-ukryty-w-sniegu#25844
Moim hobby stało się ostatnio... przeszkadzanie niczego winnym kotom! Wybieram sobie kogoś z otoczenia, co wygląda na super-mega-ultra zajętego i wszystko n i s z c z e. Takim celem staje się dzisiaj dla mnie bura kotka leżąca niedaleko stawu. Nie wiem w sumie co robi ani czy robi w ogóle cokolwiek ale SIEDZI W LEGOWISKU! To na pewno było coś na rzeczy! Biegnę w jej stronę rozpędzając się niczym zygzak McQueen do prędkości gwiezd świetlnych na nanosekunde i wbiegam wprost w jej sylwetkę. Robię potężne TRACH waląc głową o jej bark po czym aż odrzuca mnie do tyłu więc robię fikołka. Wstaję otrzepując futro i prostuje się aż tak, że na chwilę stanąłem na dwóch tylnych łapach.
- SIEMA. TO NAPAD. ODDAWAJ WSZYSTKO CO MASZ ALBO POWIEM TWOJEJ MAMIE ŻE JESTEŚ NIEGRZECZNA!
Puszę się cały starając się wyglądać na bardzo groźnego. Mój wzrost i budowa mi w tym nie pomagała, ale STARAŁEM SIĘ. Dokładnie. A to że mi ogon stoi na sztorc to nie ważne. Ważne że jest groźnie napuszony. Skacze trochę do przodu, a potem trochę do tyłu i macham ostrzegawczo łapą. Zagradzam oczywiście możliwość ucieczki. Normalnie cały rozciągam się we wszystkie strony! Nie ma opcji, by kotka mi się wymknie.
//Grom

_________________
#BUT I'M STUTTERINGI'M STUTTERING AGAIN
no one will listen and no one will understand
because  i'm  crying   as   much  as  i  speak
'cause no one likes me when i shriek

WANT TO GO BACK TO WHEN IT ALL BEGAN#
Re: Ciche Gromy
Sro 20 Lip 2022, 23:37
Grom
Grom
Pełne imię : Grom Ryczący nad Górami
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : transpłciowy kocur (zapach kotki)
Księżyce : 25 [lipiec]
Znak Przodków : Lis
Matka : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Wygląd : Duży, wysoki, barczysty bury kocur o tygrysim pręgowaniu z bielą. Biel pokrywa łapy (przednie do połowy; tylne tylko stópki), pyszczek, pierś i brzuch. Ma jasne, przejrzyste, błękitne oczy.
Liczba postów : 104
Strażnik [NPC]
https://starlight.forumpolish.com/t1189-grom-ryczacy-nad-goram
Grom... Po prostu egzystował. Był sobie. Chciał trochę odetchnąć w swoim legowisku. Leżał w typowej pozycji na chlebka z podkulonymi łapami. Miał nawet lekko przymknięte oczy, kiedy nagle- Właśnie, to ci niespodzianka. Nagle z impetem wbiegło w niego małe stworzonko, które się od nowicjusza odbiło. Kocur zdumiony otworzył oczy i spojrzał na rudego kociaka. Już miał spytać, czy nic mu nie jest, ale ten wtedy... Mu zagroził. No po prostu mu grozi. Normalnie przekręcił by głowę zaintrygowany, ale nie mógł. Ciężko było utrzymywać tą kamienną minę, ciężko było stwarzać pozory tak poważnego i nie do ruszenia. Zawsze było ciężko. Nawet przy kociętach. Czemu taki był? To zaczęło się od pierwszego pobytu w lecznicy. A czemu... Nie wie. Chrzanić to!
Grom na widok takiego teatrzyku nawet nie zauważył kiedy wkradł mu się na pysk uśmiech. A dołączy do przedstawienia. Położył się na boku nagle wyciągając łapy przed siebie.
— Trafiłeś mnie. Możesz brać wszystko - zamknął oczy, marnie udając zdechlaka.

_________________

Ciche Gromy - Page 2 D3zpKJh
Verlaine chciby do niej wybiec
pod kę jej pod stopę,
lecz spostrzega świecy kopeć
i rozbite pudło skrzypiec
szklan z ry
Re: Ciche Gromy
Sro 27 Lip 2022, 01:00
Kasztan.
Kasztan.
Pełne imię : Mały Kasztan Ukryty w Liściach
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 15 księżycy (XI)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Jeż Skryty w Liściach [npc]
Ojciec : Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [npc]
Mistrz : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Wygląd : niski, chudy, krótkowłosy, rudy w nieco ciemniejsze tygrysie prążki, bez bieli o oliwkowych oczach
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Robak [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : catworkphotography
Liczba postów : 121
Plemię Wiecznych Łowów
https://starlight.forumpolish.com/t1388-kasztan-maly-kasztan-ukryty-w-sniegu#25844
- I po co się śmiejesz głupia!! SSSS - syczę w stronę burej, gdy ta się uśmiechnęła.
Przecież była śmiertelnie zagrożona!!! Co ona jakaś głupia? Nie widzi jakie mam ostre pazury? To niech zobaczy!!!!!!!!!
Zaczynam machać jej łapą groźnie przed nosem sycząc głośno. HA PODZIAŁAŁO. KOCICA PADŁA NICZYM TRUP!
Ah dziękuję mamo, dziękuję tato, dzięki Plemię Wiecznych Łowów (jeśli istniejecie), dziękuję wam wszystkim! Wiedziałem zawsze że jestem genialny, silny i piękny! Podskakuje parę razy pieszcząc z radości. Ale chwila. MUSZĘ BYĆ GROŹNY>:(
Puszę się z powrotem patrząc groźnie na kocicę. No właśnie. Muszę skończyć co zacząłem.
- Ta? To DAWAJ. Co tak masz????
W sumie to nie widzę na pierwszy rzut oka co fajnego ma kotka w legowisku. Więc po prostu niech mi poda. A co się będę wysilać.
//wygasło

_________________
#BUT I'M STUTTERINGI'M STUTTERING AGAIN
no one will listen and no one will understand
because  i'm  crying   as   much  as  i  speak
'cause no one likes me when i shriek

WANT TO GO BACK TO WHEN IT ALL BEGAN#
Re: Ciche Gromy
Sponsored content

Skocz do: