IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Tereny Klanu Wichru :: Rysi Gąszcz :: Archiwum
Trening Drobnej Łapy
Sob 2 Paź 2021 - 16:21
Zawilcowa Łąka
Zawilcowa Łąka
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 (IX)
Matka : Malinowa Polana [*]
Ojciec : Dryfujący Liść [zaginiony]
Mistrz : Szałwiowe Życzenie
Partner : Skowronek [*]
Wygląd : chimera niebieskiej tygrysio pręgowanej szylkretki z czarnym z minimalną bielą z tylko jednym niebieskim okiem - lewym. Chuda i mniejsza od przeciętnego kota. Oderwany kawałek lewego ucha i rozległa blizna zaczynająca się na policzku i przechodząca przez pysk aż do gardła. Szarpana blizna na tylnej lewej łapie. Blizna na nadgarstku przedniej lewej łapy. Brak najbardziej zewnętrznego palca przedniej lepiej łapy.
Multikonta : Robak, Kasztan [pnk] Rycząca Łapa [krz] | Kukurydzowa Łapa, Ważkowa Łapa [gk]
Autor avatara : Ja
Liczba postów : 529
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t322-zawilec
Chimera wyszła zważymy krokiem z obozu pilnując tego czy jej terminatorka za nią podąża. Liczyła na to, że biała kotka się dostosuje do tego co powiedziała jej wychodząc z ceremonii.
- Pójdziemy do Rysiego Gąszczu, który jest miejscem, w którym odbywają się treningi. My także będziemy się tam spotykać, codziennie po świcie. Dopóki nie nauczysz się walki prosiłabym cię o to, żebyś nie oddała się za daleko od obozu bez kogoś, który zna podstawy obrony, najlepiej żeby był to wojownik - poinformowała terminatorke o paru kwestiach - powiedz mi czy jest coś od czego chciałabyś zacząć? Coś praktycznego? Teorię?

_________________

Nie wiedziałem
Co się ze mną dzieje
Wszystko znikło, byłaś tyko Ty
Stałaś w tęczy, jak zaczarowana  
Świeciło słonce, a z nieba padał deszcz

Tyle samotnych dróg, musiałem przejść bez Ciebie
Tyle samotnych dróg, musiałem przejść by móc
Odnaleźć Ciebie tu

Skocz do: