IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu :: Legowiska
Ptasi Puch
Czw 28 Kwi 2022, 12:39
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
First topic message reminder :

Legowisko Puch

Po tym jak Puch dostała przyzwolenie na opuszczanie kociarni, najpierw pod okiem jakiegoś dorosłego, a następnie już na własną łapę; rozpoczęła intensywne zwiedzanie obozu wraz z resztą rodzeństwa, bądź też samotnie. Podczas gdy zapoznawała się z okolicą Zielonych Zarośli, natknęła się na skrytą pośród krzewów norkę w której nikt nie umieścił swojego legowiska. Ów norka nie była częścią Zielonych Zarośli, a jedynie przyległym do niej krzakiem tuż przy jaskini, dlatego też Puch przejęła ją jako własną samotnie do składowania skarbów. Dzięki pomocy mamy, doniosła do norki trochę miękkiego mchu, a dzięki ojcu, nawet trochę piór, przez co skromna, krzaczasta norka stała się bardziej przytulna.

W ów legowisku zmieszczą się maksymalnie dwa średniej wielkości dorosłe koty, albo jedna dorosła* Puch. Na ten moment zmieści się w legowisku całkiem sporo, bo Puch jest jeszcze brzdącem! Nieco przerośniętym, ale wciąż brzdącem.

*później cała ta norka będzie jak dorosła Puch, więc XD

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS

Re: Ptasi Puch
Czw 20 Lip 2023, 00:32
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Pff! A jak inaczej bym wiedział? Może od ciebie? – pyta, kręcąc dramatycznie łbem. – A poza tym to wypraszam sobie, to nie plotkowanie, tylko informacje od kotów, które się tobą martwią! I które są Medykami, więc muszą mówić mi albo Słodkiej o takich rzeczach, żebyśmy zmniejszyli ilość obowiązków!
Kompetentnego… no nie wiem. Może. Ale czasem boję się, że nie wystarczy mi cierpliwości i puszczą mi nerwy – przyznaje i wzdycha cicho. – Fakt, przydałoby się mieć więcej takich specjalistów… ale poza Szerszeniową Łapą ostatnio żaden terminator nie wydawał mi się na tyle problematyczny, by potrzebował, wiesz, specjalnego mistrza – dodaje już lżejszym tonem. Jego pierwszy przydział terminatorów na razie wydaje się być całkiem trafny, a przynajmniej żaden terminator ani mistrz nie zgłaszał żadnych problemów; teraz ma potwierdzenie tego ze strony Puch.
Chyba spoko? Nikt się nie skarżył, przynajmniej na razie. I… no tak, to w sumie jeden z powodów, dla których dałem mu więcej terminatorów. Nie znam go jakoś dobrze, ale wydaje mi się podobny do mnie w jednej kwestii: kiedy w życiu nawarstwiają mu się problemy, lubi mieć dużo do roboty. A poza tym nigdy nie miał żadnego sensownego terminatora, myślę że chociaż częściowo przez to, jak Golcowa Gwiazda ich przydzielała, więc… to też jego szansa na wykazanie się.

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Sob 29 Lip 2023, 20:46
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Noo? Wiesz ile byś czasu zaoszczędził sobie, ale i Motylowi czy Rosce, gdybyś zamiast ich, pytał bezpośrednio mnie? — parsknęła, mrużąc przy tym ślepia w rozbawieniu. Oczywiście, istniała szansa na to, że skłamałaby wujowi odnośnie swojego samopoczucia, ale znacznie mniejsza niż... wcześniej. Gdy była świeżo po mianowaniu na terminatorkę czy wojowniczkę, zapierałaby się wszystkimi kończynami, że dobrze się czuje, chociaż skręcałoby ją z bólu. Jednak teraz? Czuła, że mimo wszystko byłaby szczera z kocurem. W końcu teraz spóźniła się z leczeniem nie dlatego, że uporczywie wmawiała sobie, że wszystko dobrze; oczywiście, ignorowała objawy, ale zaraz jak odrobinę się pogorszyły, udała się z nimi do Roski. Miała masę obowiązków na głowie i trochę się zapomniała. Chociaż im dłużej o tym myślała, tym więcej sensu widziała w tym, by nie dzielić się swoimi przemyśleniami z Orzechem. Miał trochę racji, że ze wszystkich kotów, to jednak medycy byli najbardziej wiarygodnym źródłem. Dlatego też finalnie westchnęła i pokręciła łbem. — Może też dlatego, że za nim zdążą jakkolwiek namieszać, znikają bez słowa — mruknęła dość kwaśno w ramach odpowiedzi odnośnie wymagających terminatorów. Gdyby kocięta nie znikały przed lub zaraz po swojej ceremonii, na pewno znalazłoby się więcej "ciekawszych" przypadków.
— Ale to nawet lepiej, że nie ma ich tak dużo. Przynajmniej jest spokojnie. Mały Płomień zapadł się pod ziemię już jakiś czas temu, więc jak postawisz Szerszeniową Łapę do pionu, w klanie nie powinno być większych, hm, kretynów — westchnęła, a gdy temat zmienił się na Gołębie Serce, wysłuchała wuja i odezwała się dopiero jak ten skończył. — Hm, na pewno jakoś mu to pomoże w wyjściu z załamki po Skowronku. Zresztą... Wytrenowanie Małego Płomienia to jak wytrenowanie ducha. Teraz faktycznie ma szansę na coś bardziej satysfakcjonującego. O, a jak się sprawy mają ze Słodkim Nektarem?

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Sob 29 Lip 2023, 21:47
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Jaaaasne. Przy optymistycznym założeniu, że faktycznie byś mi powiedziała, że się źle czujesz, oczywiście – parska lekko. Nie jest specjalnie na Puch zły, po prostu… no cóż, wie, jaka jest, i po prostu od Medyków szybciej się dowie, że coś jej dolega, niż od niej samej, taka już prawda!
No… tak, to pewnie też kwestia tego. Ale mam nadzieję, że to nieco… ustanie. Pewnego dnia musi – odpowiada i zaciska lekko zęby. – Niby tak, ale już wolałbym kretynów, których można jeszcze jakoś ogarnąć… niż prawie całkowity brak nowych wojowników i terminatorów. – Nie może z tym nic zrobić i to jest najgorsze: nie może jakkolwiek zapobiec tej sytuacji, niezbyt dobrej dla klanu, jak i własnej frustracji.
W porządku… gdyby nie to, że sporo choruje, ale ciężko ją za to winić. Daję radę z tymi obowiązkami, które mam, sam, albo ze starszymi wojownikami, więc nie przeszkadza mi to za bardzo, chociaż zapewne byłoby lepiej, gdyby była bardziej obecna w życiu klanu – odpowiada, uznawszy, że Puch musi pytać o to, jak ta się sprawuje jako Zastępczyni, a nie o… inną sprawę.

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Sob 29 Lip 2023, 22:27
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Teraz możemy liczyć tylko na to, że sytuacja w końcu się ustabilizuje — mruknęła cicho i wzruszyła łagodnie barkami. Chociaż bardzo by chciała, bo ją samą również to frustrowało, nie mogła nic poradzić na to, że kocięta i terminatorzy znikali... od tak, a to frustrowało ją jeszcze bardziej. Wychodziło na to, że mogła się jedynie przyglądać jak klan słabnie, ale... Najmłodsze pokolenie wydawało się nieco stabilniejsze niż poprzednie mioty. W końcu jedynie Szerszeń został z miotu Leśnej, a reszta jego rodzeństwa rozpłynęła się w powietrzu. Kocięta Pochmurnego Świtu chociaż rozpoczęły swoje treningi i było je widać, a sama Puch była jak na razie zadowolona ze swoich dwóch terminatorek. Mimo lekkiego roztrzepania Różanej Łapy, radziła sobie całkiem dobrze i miała szansę na zostanie dobrą wojowniczką. Srebrzysta Łapa resztą podobnie, chociaż ona do wszystkiego się przykładała.
— To dobrze słyszeć, aleee — i tu się nieco wyszczerzyła, szturchając kocura łokciem pod żebra. — Chodziło mi bardziej o relację między wami. Jakoś ostatnio nie chwaliłeś się postępami, więc? Coś ruszyło, czy Świergoczący Bór dalej będzie się zamartwiać, że jesteś sam? — może trochę podkoloryzowała z wplątywaniem w to wszystko matki, ale miała z tyłu głowy to, że Świergot parę razy wymsknęło się coś o tym, że jej brat jest sam, gdy ona już od wielu księżyców jest z Gęsim Tupotem.

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Sob 29 Lip 2023, 22:34
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Mioty Zamglonej i Pochmurnego oraz Lekkiej i Lisa zapowiadały się na szczęście… nieźle, jak na razie. Kocur, nieświadom jeszcze, jak mało czasu minie, nim i on rozpłynie się w powietrzu, wiąże na razie duże nadzieje z Jastrzębią Łapą, ale i inni terminatorzy zdawali się… nieco bardziej obecni w życiu klanu, niż można by liczyć, patrząc na poprzednie mioty.
No… tak, to pewnie też kwestia tego. Ale mam nadzieję, że to nieco… ustanie. Pewnego dnia musi – odpowiada i zaciska lekko zęby. – Niby tak, ale już wolałbym kretynów, których można jeszcze jakoś ogarnąć… niż prawie całkowity brak nowych wojowników i terminatorów. – Nie może z tym nic zrobić i to jest najgorsze: nie może jakkolwiek zapobiec tej sytuacji, niezbyt dobrej dla klanu, jak i własnej frustracji.
A – mruczy, speszony, lekko cofa uszy. – …sporo choruje – powtarza tylko niemrawo. Choćby chciał, to… nie ma jak czegoś zrobić.

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Nie 30 Lip 2023, 11:50
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzbowy Puch przytaknęła mu lekkim skinieniem łba. Z jednej strony wolałaby kilkunastu kretynów do ogarnięcia niż kompletny brak wojowników. Chociaż kto wie, czy z tych "trudnych" przypadków cokolwiek by wyszło. Doskonałym przykładem był Mały Płomień, który po jakże prawdziwej i wylewnej przemowie na swojej ceremonii, zaraz zapadł się pod ziemię i zrobił tyle co nic. Może przez jakiś czas widziała go w obozie i na patrolach, ale to tyle. Nawet zawalił trening swojej jedynej terminatorki, która zresztą tak samo jak on, rozpłynęła się w powietrzu. Ciekawe co podkusiło Szałwiową Gwiazdę do przydzielenia mu terminatora. Czy naprawdę była na tyle głupia by uwierzyć paplaninie Malucha? Najwyraźniej.
— Hm — mruknęła cicho, chwile przyglądając się speszonemu kocurowi. Mimo wszystko spodziewała się nieco innej odpowiedzi. Odkąd został przywódcą, a Słodki Nektar zastępcą, minęło sporo czasu i cicho liczyła, że coś ruszyło w sprawie ich relacji. Chociaż jak się teraz zastanawiała, czy aby na pewno Słodki Nektar będzie dobrą partnerką dla jej wuja? Nie znała kotki bliżej, więc ciężko było jej to w pełni ocenić, ale trochę martwiło ją to, że Orzech mógłby związać się z kimś, kogo praktycznie nie byłoby w klanie z powodu chorób. Co to za partnerstwo? — Jak się z tym czujesz, Orzech? — ostatecznie postanowiła zdusić w sobie chęć odwiedzenia kocura od tego wszystkiego i wypytać kocura o jego odczucia. W końcu... nie mogło być to dla niego łatwe, a że ich rodzinną "tradycją" było duszenie w sobie emocji do momentu w którym ktoś o to bezpośrednio nie wypytał to... Delikatnie otarła się bokiem o ten wuja i zerknęła na niego ciepło.

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Nie 30 Lip 2023, 19:56
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Marszczy lekko czoło na jej pytanie. Jak ma się z tym czuć? I czemu jej pytaniu towarzyszy taki gest? Ach.
Martwię się, chciałbym by była w pełni sił, i… to tyle – odpowiada lekko skonfundowany. – Nie patrzę na jej choroby przez pryzmat siebie i tego, co bym chciał… bo i bez tego wiedziałem, że to zajmie nieco czasu. No, tak czy siak, Słodka to przede wszystkim moja przyjaciółka. Życzę jej zdrowia po prostu, nie dlatego, że jak najszybciej chcę… no, sama wiesz.

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Nie 30 Lip 2023, 21:49
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Podczas, gdy Orzech odpowiadał, Puch zaczęła się nad czymś zastanawiać; czy nie spojrzała na to zbyt materialnie? Oczywistym było, że dla orzecha ważniejsze jest zdrowie Słodkiego Nektaru niż to, że jeszcze się nie zeszli. W końcu jak kogoś darzy się głębszym uczuciem, wspiera się go mimo wszystko, nie ważne w jakiej kondycji jest. A jednak nie mogła pozbyć się dziwnych myśli o tym, że na dłuższy czas mogłoby być to uciążliwe i po prostu frustrujące.
— Powiem wprost, trochę martwi mnie to, że mógłbyś związać się z kotem-widmo — mruknęła bez zbędnych ogródek. Wiedziała, że nie należało skreślać drugiego kota tylko przez jego zdrowie czy cokolwiek innego, ale z jej perspektywy wyglądało to niesamowicie frustrująco. Uniosła delikatnie brew, przyglądając się kocurowi uważnie, jakby upewniając się, że ten rozumie co ma na myśli.
— Może podchodzę do tego zbyt krytycznie i pesymistycznie, ale ciężko mi sobie wyobrazić budowanie głębszej relacji z kimś, kogo praktycznie nie ma, stąd moje obawy i pytanie o twoje samopoczucie. Trochę mi, hm, ulżyło, że podchodzisz do tego w ten sposób. Będę wam kibicować w naprawie relacji, a to, czy finalnie doprowadzi to do partnerstwa, to już wasza wspólna decyzja. Po prostu nie chce abyś czegokolwiek żałował, chyba rozumiesz? — westchnęła, nie do końca wiedząc, czy to co powiedziała w pełni pokrywało się z tym co chciała przekazać, ale naprawdę nie miała do Słodkiej nic głębszego; po prostu nie mogła sobie wyobrazić, że jej relacja z jej wujem jakkolwiek ruszy w stronę partnerstwa w takich warunkach.
Re: Ptasi Puch
Sob 05 Sie 2023, 15:44
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Słuchając słów Puch, nie może powstrzymać lekkiej irytacji na to, że akurat ona, ze wszystkich kotów, zdaje się dawać mu rady w tematach, w których sama popełniła duże błędy, a do tego wypowiada się tak, jakby to było winą Słodkiej, że choruje. Rudo-biała wojowniczka nie jest jak Mały Płomień, który faktycznie był w klanie widmem, i nazywanie jej w ten sposób jest co najmniej niesprawiedliwe, a do tego przesadzone.
Przynajmniej nie związałem się z kimś, kogo nawet nie kochałem, ma na końcu języka, jednak w końcu nie wypowiada tych słów. Bierze głęboki wdech i rozluźnia zaciśniętą lekko szczękę. O ile potrafi zrozumieć, skąd płyną te słowa Puch, z jaką intencją je wypowiedziała, o tyle przekroczyła pewną granicę.
Doceniam twoją troskę, ale… to nie wina Słodkiej, to raz, więc nie powinnaś sugerować, że tak jest. Ale przede wszystkim: jestem dorosły i, nawet jeśli nigdy nie byłem w relacji romantycznej, to wiem, czego chcę… i pozwól, że będę sam decydował.

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Czw 07 Wrz 2023, 12:51
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— Masz rację, popłynęłam. Przepraszam — mruknęła szczerze, delikatnie pochylając łeb w geście pokory. Orzech miał rację, że Słodki Nektar nie miała wpływu na to na co i ile chorowała. W końcu kto miał? Jednak mimo wszystko i tak miała swoje obawy. Cóż, jednak jej wuj był dorosłym i zdecydowanie jednym z odpowiedzialniejszych kotów w klanie, więc kto jak kto; ale on wiedział co robi. Puch uśmiechnęła się delikatnie pod nosem i trąciła wuja łokciem w bok w ramach rozluźnienia. — No nic, najważniejsze dla mnie jest to byś był szczęśliwy, tyle. Jestem ostatnim kotem, który powinien rzucać radami i wskazówkami miłosnymi, ale czasem muszę poudawać zazdrosną siostrzenicę — parsknęła. Rozmawiali tak jeszcze dłuższą chwilę, aż Orzech nie musiał wrócić do swoich obowiązków, a sama Puch nie poszła zaczepić Gęsiego Tupotu. Ostatnio obiecał jej, że przećwiczą kilka nowych sztuczek w walce i chciała się o to przypomnieć.

/zt

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Nie 10 Wrz 2023, 11:35
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
W porządku, nic się nie stało. W sensie… rozumiem, skąd płyną twoje słowa. Po prostu sytuacja Słodkiej jest zupełnie inna, niż… no, takiego Małego Płomienia, dajmy na to – dodaje, trochę żeby się wytłumaczyć ze swojej zdecydowanej reakcji. W klanie mieli wiele kotów, które były bardziej widmami poza zasięgiem wzroku, ale nie uważa, by jego Zastępczyni do takich należała. W końcu… w takiej sytuacji zapewne nigdy nie byliby ze sobą tak blisko, by w ogóle rozważać bycie w związku. Rozmawia jeszcze jakiś czas z Puch, po czym się z nią żegna i wraca do obowiązków.

zt

_________________

Ptasi Puch - Page 5 Cz7MEFY


Ptasi Puch - Page 5 MevtoU0

Re: Ptasi Puch
Sob 09 Mar 2024, 20:12
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
_________

Do obozu szła w ciszy. Nagle nieprzyjemna pogoda, frustracja związana ze stanem Wichru czy nawet wciąż bolący ząb, zeszły na drugi plan. Wierzbowy Puch nie była może zadowolona z zachowania siostry, ale czy była wciekła? Bardziej zmęczona i nieco zainteresowana tym, co sprowokowało Kasztan do dania kocurowi w pysk. Jak tylko weszły do obozu, poprosiła szylkretkę by poszła za nią i przysiadła przed wejściem do swojego legowiska, łbem wskazując by kotka usiadła obok.
— Zatem? — zaczęła, unosząc delikatnie brew, a jej głos był znacznie spokojniejszy niż w momencie interwencji. Jednak Kaszan mogła wyczuć, że liliowa nie była zadowolona z faktu, że w ogóle muszą o czymś takim rozmawiać. — Dlaczego dałaś w pysk temu podlotkowi?

/Kasztan

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Sob 09 Mar 2024, 20:28
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kotka podążała za siostrą w ciszy przez całą drogę, nawet nie patrząc nigdzie naokoło. Jej wzrok był wbity przed siebie i poważny, zdeterminowany.
Nie zmienił się, kiedy koty dotarły do obozu. Kasztan podążyła za zastępczynią do wskazanego miejsca i usiadła wyprostowana, z głową uniesioną i spojrzeniem położonym na Wierzbowym Puchu.
Usłyszała pytanie kotki i nawet ucieszyło ją określenie uczniaka z Gromu ,,podlotkiem". Właśnie tym był.
Raz poruszyła ogonem po czym obwinęła go wokół łap i zaczęła mówić.
- Ten uczeń ocierał się o mnie, flirtował i nie chciał zostawić w spokoju, pomimo, że go ostrzegałam.- powiedziała tonem pewnym siebie jednak poważnym. - Dawałam mu jasne znaki, że chcę być sama. Nie posłuchał. Zbliżał się coraz bardziej i był natrętny, dlatego nie było innego wyjścia jak dać mu w pysk.
Nie odrywała wzroku od liliowej. Ba, nawet prawie w ogóle nie mrugała. Była gotowa bronić swojej pozycji w tej konwersacji.

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Kaszta16
Re: Ptasi Puch
Sob 09 Mar 2024, 21:40
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Czyli tak jak podejrzewała. Kocur był natrętny, nie rozumiał prostego "nie" i doprowadził do tego, że Kasztanowa Łapa pomogła sobie przemocą. Musiała oddać kotce tyle, że nie włożyła w cios na tyle siły by zrobić kocurowi realną krzywdę. Puch w jej wieku nie miałaby tyle samokontroli i najpewniej nieźle obiłaby mu pysk, jak nie wytrąciła dolną szczękę. Jak dobrze, że Mały Płomień skończył jedynie z niegroźnym, ale bolesnym, obiciem na policzku. Gdyby nie nagły atak paniki, najpewniej by go tam rozszarpała. Kasztan miała nieco więcej pomyślunku, ale dalej zachowała się na tyle nieodpowiednio, że zastępczyni musiała zareagować.
— Oczywiście, że było inne wyjście — westchnęła, przekrzywiając delikatnie łeb na bok, a jej głos pozostawał spokojny, może nawet i nieco rozbawiony. Nie bawiło jej jednak to, że jej siostra była w jakiś sposób napastowana przez gromowego terminatora; nie. Raczej fakt, że wyglądała jakby usiadła na jeżu i zaraz miała się z nią wykłócać. Zupełnie jakby Wierzbowy Puch miała uznać, że to jej wina, że trafiła na skończonego kretyna.
— Jakkolwiek się zgodzę, że ten gówniarz sobie na to zasłużył... — zaczęła. — ...to nie możesz dawać się tak prowokować. ZWŁASZCZA na zgromadzeniach. Chyba zdajesz sobie sprawę, że mogło to eskalować w bardzo nieprzyjemny sposób, prawda? Jakbyście zaczęli się nagle okładać, koty miałyby głęboko pod ogonami kto zaczął i o co poszło, a jedynie zaczęłyby oceniać zachowanie terminatorki z Klanu Wichru — wyjaśniła, posyłając siostrze znaczące spojrzenie.
— Chce przez to powiedzieć, że czasem musisz zacisnąć zęby, wstać i odejść. Nie wszystko rozwiążesz przemocą, Kasztan.

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Sob 09 Mar 2024, 21:57
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kotka wysłuchiwała słów tamtej, powoli rozluźniając się coraz bardziej. Nie zmieniło to faktu, że wciąż była podirytowana całą sytuacją, ale trochę ją uspokoiło gdy Puch w niektórych momentach przyznawała jej rację.
Nie przerywała jej i czekała aż tamta skończy mówić. Wzięła głęboki oddech i zaczęła.
- Zgadzam się, wiem, że to mogło się skończyć większym konfliktem. Rozumiem, że to rzeczywiście mogło być przesadzenie z mojej strony - przyznała. - jednak w równej mierze nie chciałabym mieć reputacji jako ta niemiła na zgromadzeniach jak i ta, która daje się omamić byle jakiemu kocurowi. A jeśli ktoś by to zobaczył a następnie rozniosły się plotki o tym, że Klan Wichru daje się tak spłaszczyć? Tak zmanipulować? Inne klany uznałyby nas za słabych, prawda?- powiedziała, mając nadzieję, że jasno wyjaśniła swoje stanowisko.
Rozluźniła się trochę bardziej.
- Oprócz tego, próbowałam zacisnąć zęby i odejść. Odeszłam pierwszy raz, potem ostrzegałam. A ten... pchlarz dalej się nie odsuwał- powiedziała, pozwalając sobie na lekceważące miano dla terminatora.
- Wiem, przemoc nie jest drogą do wszystkiego. Ale jemu się należało. ten głupi uśmieszek, te durne teksty...- powiedziała niepotrzebnie się nakręcając i wbiła pazury w ziemię.
Kiedy zorientowała się, że znów jest zła, wzięła głęboki oddech aby się uspokoić po czym znów wyprostowała się i spojrzała na siostrę.
- Jaka kara mnie spotka?- spytała, przechodząc do rzeczy.

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Kaszta16
Re: Ptasi Puch
Wto 02 Kwi 2024, 20:47
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 969
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Zastępczyni słuchała jej w ciszy, co jakiś czas poruszając łagodnie końcówką ogona czy wąsami. Widziała w Kasztan sporo samej siebie sprzed kilkudziesięciu księżyców, gdy rozmawiała z Orzechem odnośnie zalewających ją myśli i niepokojów. Rozumiała skąd Kasztan miała w sobie tyle złości i żalu, a nawet była w stanie odtworzyć prawdopodobny tok myślenia swojej młodszej siostry, który zaowocował takimi, a nie innymi, wnioskami - ale - wiedziała również, że były one wyolbrzymione do granic możliwości. Jeżeli Orzech czuł się podobnie co ona teraz, wcale nie dziwiła się jego reakcji.
— Hm, myślę, że trochę przeceniasz całą tę sytuację — mruknęła w końcu, na moment przymykając ślepia. — Wątpię, by ktokolwiek o mózgu większym niż mysie odchody, odebrał te marne podrywy jakiegoś szczyla za próbę manipulacji, a twoją inną reakcję za płaszczenie się i słabość Wichru. Poza tym, to raczej fakt tak nagłej i szybkiej śmierci silnego przywódcy jakim był Orzechowa Gwiazda jest lepsza podstawą do uznawania nas za słabych. — Ostatnie zdanie wypowiedziała ze słyszalną gorzką nutą, a nim Kasztan ponownie zdążyła się odezwać, Puch otworzyła ślepia i posłała jej spokojne spojrzenie, dając jasno do zrozumienia, że na tym kończy temat całej tej "bójki" z jakimś podlotkiem. Później padło pytanie o konsekwencje, a kocica wzruszyła barkami i podniosła się.
— Księżyc wymiany mchu w legowisku starszyzny i bycie na każde ich zawołanie — orzekła, kiwając łbem na znak, że jej młodsza siostra jest już wolna. — I rada na przyszłość, jak chcesz obijać mordy jakimś frajerom, rób to tak, aby nikt nie widział, dobra? Mogę cię nieco poduczyć jak odpowiednio zaznaczać, hm, swoją rację. Raz dałam twojemu starszemu bratu tak w pysk, że wylądował na jakiś czas u medyka — i po tych słowach puściła kotce oczko, po czym odeszła w swoją stronę.

/zt

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Lv9k4sG
Ptasi Puch - Page 5 4C23qCS
Re: Ptasi Puch
Sro 03 Kwi 2024, 22:08
Kasztanowa Łapa
Kasztanowa Łapa
Pełne imię : Kasztanowa Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 17
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Szerszeniowy Rój
Wygląd : Kasztan jest burym szylkretem. Większość jej ciała jest barwy ciemnego brązu z pręgami, jedynie jej ogon oraz fragment uda tylnej, lewej łapy i grzbietu jest rudy. Jej futro jest długie, lecz w niektórych miejscach spiczaste- wystaje z jej ogona, szyi i boków głowy niczym ciemne kolce lub igły. Ma na sobie również białe znaczenia - głównie na z przodu szyi i na klatce piersiowej. Nad oczami również znajdują się białe ,,brwi", a same jej ślepia są blado niebieskie.
Co do figury i sylwetki, kotka jest wysoka i dobrze zbudowana. Przez jej ciemne i długie futro tego nie widać, jednak jej mięśnie wyraźnie rysują się pod jej skórą.
Jej pręgi są tygrysie.
Multikonta : Dzięciola Łapa, Księżycowa Łapa
Liczba postów : 111
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t2032-kasztan
Kotka patrzyła na nią skupionym wzrokiem, analizując każde słowo i automatycznie znajdując na nie jakiś argument przeciwny lub wymówkę w swojej obronie. Chwilę zajęło jej uświadomienie sobie, że nie musi tak naprawdę się bronić, bo Wierzbowy Puch podchodzi do sprawy na spokojnie.
Przeanalizowała wątek manipulacji i słabości klanu raz jeszcze, i chcąc niechcąc odrobinę zgodziła się z siostrą. Co nie znaczy, że żałowała swojego zachowania! W jej głowie dalej miało one dobre uzasadnienie i Kasztan nie da sobie powiedzieć inaczej.
Kotka jedynie skinęła głową na silny wzrok tamtej, rozumiejąc co oznacza. Dla niej szybsze skończenie tej rozmowy również będzie korzystne- nie będzie brnęła dalej, bo jeszcze sobie narobi problemów.
Poczuła też ulgę kiedy Puch powiedziała o konsekwencjach. Szylkretka spodziewała się czegoś o wiele gorszego i z wdzięcznością skinęła głową. Widząc, że tamta się podnosi również wstała, jednak czekała aż starsza zezwoli jej na wyjście. Wtedy spojrzała na nią raz jeszcze kiedy liliowa powiedziała jej swoją radę a nawet to, jak kiedyś przywaliła ich bratu.
Kasztan słysząc to lekko prychnęła rozbawiona i lekko uśmiechnęła się.
Wyszła z legowiska czując przede wszystkim ulgę ale też trochę zastanawiając się nad tym, jak zareagować w podobnej sytuacji następnym razem.
Wzięła wdech i rozejrzała się po obozie aby następnie udać się do legowiska starszyzny i już teraz wymienić mech.

//zt!

_________________
Ptasi Puch - Page 5 Kaszta16
Re: Ptasi Puch
Sponsored content

Skocz do: