IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Oko Lasu
Re: Niskie Gałęzie
Pią 05 Sie 2022, 21:37
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 958
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Liliowa terminatorka uśmiechnęła się wesoło na odpowiedź kolegi. Szczerze się cieszyła, że Deszczowej Łapie jak najbardziej odpowiadała przydzielona mistrzyni, bo... Naprawdę kiepskim startem byłoby trafienie w łapy kogoś, kto okazałby się niekompetentny, albo po prostu złośliwy i tym samym stracić zapał. Jak dobrze, że ona (tak jak chciała) trafiła do Orzechowego Cienia, który w stu procentach ją zadowalał. Pytanie brzmiało w jej sytuacji inaczej; czy ona zadowalała jego?
— Tłusty?? — powtórzyła za kolegą, otwierając nieco szerzej swoje zielono-oliwkowe ślepia, ze słyszalnym zaskoczeniem, może i lekkim zdezorientowaniem w głosie, po czym zmarszczyła brwi i nieznacznie grzbiet nosa, ewidentnie nie zgadzając się ze słowami Deszczowej Łapy. — Co ty mi tu teraz wymyślasz! To, że masz więcej ciała, nie czyni cię od razu tłustym, Deszczyk! Czy to, że jestem większa i masywniejsza od przeciętnej kotki czyni mnie kocurem? — miauknęła i po tych słowach jakby... zacięła się na moment. Czyni? W jej wnętrzu nagle zapanowała okropna cisza, a sama poczuła się dziwacznie. Chociaż dla niej ten stan trwał cały obieg pór, w oczach syna Golcowej Gwiazdy nie było to nawet uderzenie serca, a Puch odezwała się ponownie, parskając, chociaż jakoś tak... mniej pewnie. — Odpowiedź to nie, nie czyni! Więc nie mów o sobie tak brzydko, dobra? Każdy jest inny, a to nie czyni go gorszym, tak mi wpoiła mama. No, więc mam nadzieje, że to jest jasne — szturchnęła go nosem w policzek, chcąc go pocieszyć, a siebie przywrócić do normy. Czemu się tak zawiesiła? Hh, nie powinna. Nie chciała wracać do tego dziwnego stanu, a gdy Deszczyk zaczął temat jej rodzeństwa, była mu wewnętrznie wdzięczna, bo... Zapomniała, zajęła się czymś innym i ta obezwładniająca i dziwnie znajoma niepewność i dyskomfort zniknęły.
— Moje rodzeństwo? Cóż, mam trójkę braci i siostrę. Żubrzą Łapę, Drozdową Łapę, Małą Łapę i Białą Łapę. Jako kocięta nazywali się Żubr, Drozd, Maluch i Morwa. Cóż, w sumie jakby tak spojrzeć, to całkiem sporo ich jest. — przytaknęła z cichym pomrukiem. W porównaniu do jednego brata jakiego miał Deszczyk, Puch miała sporą rodzinę, a nawet nie wymieniła wujów! — Nie zwróciłam na to wcześniej uwagi.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Lv9k4sG
Niskie Gałęzie - Page 2 4C23qCS
Re: Niskie Gałęzie
Pią 19 Sie 2022, 22:15
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Deszcz nie spodziewał się że kotka jakkolwiek zareaguje na określenie jego samego słowem tłustym. Skulił się minimalnie gdy zobaczył stanowczość kotki. - N- no nie... nie! Jesteś jak inne kotki całkiem no... - pokiwał głową potwierdzając słowa kotki. Czy każdy w tym klanie potrafił tak stanowczo wypowiedzieć swoją myśl? No może oprócz Traszki... ale ona jest ogólnie dość specyficzna.
- Pewnie dlatego że dla większości to norma mieć duże rodzeństwo właśnie. - stwierdził i wziął kolejnego kęsa. Zamilkł na chwilę przeżuwając mięso i myśląc jak pociągnąć rozmowę dalej.
- Myślałaś może o przyszłości? Takiej dalekiej? Na przykład czy widzisz siebie kiedyś jako Wierzbową Gwiazdę? Albo... Puszystą Gwiazdę? W sumie to nie jestem pewien jak to działa. - bo przypadek ewolucji imienia Puch był raczej inny niż u większości.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Unknown
Re: Niskie Gałęzie
Pią 19 Sie 2022, 23:31
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 958
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Reakcja Deszczyka nieco ją... wybiła z rytmu? Usłyszane zapewnienie nie przyniosło jej żadnego ukojenia. Nie takiego jakiego się po tym spodziewała. Dlaczego nie poczuła nic pozytywnego gdy ktoś ją zapewnił, że jest taka jak inne kotki? Może to dlatego, że to stwierdzenie wynikało z jakiegoś... przymusu? Nie pojawiło się nagle, nie było spowodowane tym, że kocur faktycznie tak sądził, a po prostu reagował na jej własne słowa? A może Puch po prostu w to nie wierzyła i nie mogła czerpać z tego pełni satysfakcji? Może. W każdym razie, poczuła się z tym jeszcze gorzej, a to - wcale jej się nie podobało. Odrzuciła jednak do siebie te dziwne, trochę obrzydliwe myśli i w pełni skupiła się na następnym poruszonym temacie. Przyszłość. Uh.
— Ja, um, niezbyt?? — przyznała z lekka nieśmiało, odchrząkując cicho. Szczerze powiedziawszy, na hasło "przyszłość" w jej głowie pojawiła się tylko jedna opcja. Ona jako jedna z lepszych wojowniczek w klanie wichru. Nic więcej. Żaden zastępca, żaden przywódca. Jednak co się tyczyło innych aspektów przyszłości, to Puch nie była co do nich zbyt pewna. — Noo, jakoś nie bardzo widzę się w roli przywódcy, ani zastępcy. Wolę zostać po prostu dobrym wojownikiem, o. A co do innych dalekich planów to... Myślę, że chciałabym kiedyś na pewno wytrenować jakiegoś terminatora, może nawet mieć partnera? Założyć rodzinę? Nie wiem, to takie dość, heh, oczywiste plany?? A ty? Masz swoje, Deszczyk?

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Lv9k4sG
Niskie Gałęzie - Page 2 4C23qCS
Re: Niskie Gałęzie
Pon 22 Sie 2022, 18:01
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Reakcja Deszczyka wynikała raczej z faktu że nie miał odwagi powiedzieć czegoś więcej. Uważał Wierzbową Łapę za naprawdę ładną kotkę... ale wynikało to chyba z faktu że ją po prostu lubił. Nie miał nikogo "w swoim typie." I czy on w ogóle miał "swój typ"? Czy kiedyś któraś go zauroczy swoim wyglądem tak że ten nie będzie mógł oderwać wzroku? Ciężko było mu to sobie wyobrazić... chyba jednak największą role w jego guście odgrywał charakter. - No to u mnie to samo, mam nadzieję że kiedyś zostanę wujkiem dla kociąt mojego brata lub tatą dla swoich... no ale na razie mi się do tego nie śpieszy!. Heh. - zaśmiał się nerwowo i spojrzał na już resztki jego posiłku. - Ale chyba mi najbardziej zależy na otrzymaniu imienia od mojej matki. - i tu zamilkł na chwilę. Nie chciał imienia od Szałwiowego Życzenia, lub wymyślonego przez niego samego. Chciał być na równi z Gradowym Chłodem... a jednak Pora Nagich Liści przypomina mu o przemijającym czasie. Golcowa Gwiazda już nie jest najmłodsza niestety.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Unknown
Re: Niskie Gałęzie
Pon 22 Sie 2022, 21:23
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 958
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
— M-mi też się do tego nie śpieszy! — zapewniła, praktycznie zaraz po Deszczowej Łapie, poruszając nieznacznie uszami i wąsiskami w geście pomiędzy zawstydzeniem, a rozbawieniem. Najpierw chciała zostać wojowniczką, otrzymać terminatora, a dopiero później myśleć o takich rzeczach. Zresztą... Chciała również uporządkować ten cały chaos we własnej głowie, a na razie szło jej raczej kiepsko. Te wszystkie dziwne myśli i to przytłaczające poczucie dyskomfortu było dla niej czymś, co czuła odkąd pamiętała; jednak jako kocię nie zwracała na to zbyt dużej uwagi. Dopiero gdy zaczęła dorastać, wszystko stało się dla niej zbyt ciężkie. Dlatego miała cichą nadzieje, że za jakiś czas przestanie kwestionować każdą myśl jaka tylko wpadała jej do głowy, eh. — Kocięta to jednak dość spora odpowiedzialność, partnerstwo chyba też... Więc wydaje mi się, że dobrze by było najpierw znaleźć tego jedynego kota, a dopiero później myśleć o rodzinie, heh! Ale najpierw to... trening, tak, trening. — pomimo swoich wielce dojrzałych słów, Puch nie była pewna tego jak i czy w ogóle idzie poznać kto jest tym "jedynym" i czy w ogóle powinna zacząć się rozglądać za kimś, kto... mógłby jej się spodobać? A może już dawno powinna wzdychać do kotów? A może już wzdychała?? Oh?
Na następne słowa kocura, Puch cicho westchnęła. Nie chciała mówić tego głośno, ale Golcowa Gwiazda miała już swoje księżyce i nawet dar dziewięciu żyć nie mógł trzymać jej tutaj wiecznie. Oczywiście, nie życzyła kotce śmierci; nawet jej to przez myśl nie przeszło! Po prostu... miała swoje księżyce i było to nieuniknione, a to sprawiało, że marzenie Deszczyka o imieniu nadanym przez jego matkę... mogło okazać się trudne do zrealizowania. — Na pewno ci się uda, wierzę w to. — zapewniła spokojnie, delikatnie dotykając nosem policzka kolegi, chcąc go w ten sposób podnieść na duchu.
— Słodki Nektar wytrenuje cię na tyle szybko, abyś zdążył zostać nazwany przez Golcową Gwiazdę. Skoro Gradowi się udało, to i tobie musi!

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Lv9k4sG
Niskie Gałęzie - Page 2 4C23qCS
Re: Niskie Gałęzie
Wto 06 Wrz 2022, 19:57
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
Kocur zamknął oczy i uśmiechnął się gdy kotka dotknęła jego policzka. O dziwo czuł że nawet tak drobne gesty są tak bardzo potrzebne w chwilach zawahania. Otworzył oczy patrząc przed siebie. Miał tendencje do unikania kontaktu wzrokowego nawet gdy ufał danemu kotu. Po prostu... patrzenie w oczy jest niekomfortowe. -Dziękuje. - zamruczał i spojrzał na posiłek kotki. - Myślisz że to im więcej kotów w coś wierzy tym bardziej staje się to realne? - i nie miał tu nawet na myśli Gwiezdnego Klanu. Tylko było to bardziej pytanie ogólne - takie może takie z tych egzystencjalnych? Życiowych? Hm.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Unknown
Re: Niskie Gałęzie
Czw 08 Wrz 2022, 11:00
Wierzbowy Puch
Wierzbowy Puch
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 52 ks | kwiecień
Matka : Świergoczący Bór [NPC]
Ojciec : Gęsi Tupot [NPC]
Mistrz : Orzechowa Gwiazda [*]
Wygląd : cóż, ogromna; masywna; puchata
Córka Świergot może pochwalić się długim, liliowym i tygrysio pręgowanym futrem o białych znaczeniach na mordce, kryzie, łapach i brzuchu. Posiada masywną budowę ciała, szeroki kark i zbitą sylwetkę osadzoną na długich, równie masywnych łapach i sporych stopach. Z wiekiem może się również pochwalić ponadprzeciętnym wzrostem, równając się niekiedy z dorosłymi kotami, chociaż wciąż widać po jej mordce, że jest ledwo dzieckiem. Jej sierść jest schludnie ułożona i perfekcyjnie wymyta a jej duże, oliwkowe oczy skrzą ciekawością i determinacją. Na mordce praktycznie zawsze ma wielki, sympatyczny uśmieszek. [Reszta w KP]
Multikonta : Szerszeniowy Rój, Lilia, Fasola | Krzywowąsy, Tafla, Żabia Łapa, Oszroniona Łapa, Uszko
Autor avatara : manu (flickr) avek, w podpisie ja
Liczba postów : 958
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1296-puch#22317
Wierzba uśmiechnęła się ciepło w stronę kocura po jego odpowiedzi i delikatnie się odsunęła, zerkając w niebo, gdy ten skupił się na zwierzynie. Uszy terminatorki zadrżały gdy padło dość... ciekawe pytanie? Zamrugała powoli i wróciła spojrzeniem na Deszczyka, unosząc nieznacznie brew. Chyba mieli dzisiaj dobry dzień, bo to już drugi dość, hm, podniosły temat? Pierwszy był o partnerstwie i kociętach, a teraz to.
— Myślę, że tak. — stwierdziła po krótkiej chwili, cicho odchrząkując. — Ale... chyba najważniejsza jest twoja własna wiara w powodzenie czegoś. W końcu nikt inny nie zrealizuje za ciebie twoich postanowień, ambicji czy marzeń, nie? A-ale jak chodzi o inne sprawy to wydaje mi się, że jak najbardziej ma to sens, że im więcej kotów w coś wierzy, tym coś staje się realne. — mruknęła. Jedyny przykład jaki jej się tutaj nasuwał to - mało przyjemny! - lęki. Im więcej kotów wierzyło, że coś jest straszne, ów rzecz taka zostawała. No, przynajmniej Puch tak to pojmowała. Może nawet szło to podciągnąć pod Gwiezdny Klan? Koty w niego wierzyły więc istniał, a ci, którzy go nie znali i nie wiedzieli o jego istnieniu, a więc i w niego nie wierzyli, nie mieli do niego wstępu. Huh. Już miała to poruszyć na głos, ale kątem oka dojrzała Świergoczący Bór, Wschodzący Księżyc i Leśną Łapę, którzy opuszczali obóz, a jej matka zachęcająco skinęła jej łebkiem. Liliowa koteczka drgnęła nieznacznie i zerknęła na Deszczyka przepraszająco. — Ah, musze iść! Mama chyba chce o czymś ze mną porozmawiać. To... do zobaczenia później! — miauknęła wesoło i liznęła kocura w ucho w geście pożegnania, podniosła się i wesołymi susami doskoczyła do rudej rodzicielki, opuszczając u jej boku obóz.

zt, dziękuje za sesje!!

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Lv9k4sG
Niskie Gałęzie - Page 2 4C23qCS
Re: Niskie Gałęzie
Wto 20 Wrz 2022, 15:41
Deszczowy Plusk
Deszczowy Plusk
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 37 [III]
Matka : Golcowa Gwiazda
Ojciec : Kopcuch [NPC]
Mistrz : Słodki Nektar
Wygląd : Średniej wielkości kocur o krótkiej miękkiej sierści. Ogólnie jest dość krągły i przez raczej małą ilość ruchu nie ma jeszcze zarysowanych mięśni. Ma błękitno-białe futro, gdzie biel pokrywa jego brzuch, łopatki, przednie i tylnie łapy. Na lewej tylnej biel pokrywa zewnętrzną część i prowadzi cienką kreską na zad gdzie znajduje się nieduża jasna plama. Prawa tylna, jest pokryta bielą tylko do kolana. Biel idzie również cienką linią po jego prawej części szyi. Na pyszczku ma narysowane białe odwrócone serce, które kończy się między oczami. Ma pomarańczowe okrągłe ślepia i pyszczek krótszy od większości kotów- podobnie jak u jego matki.
Jego chód jest niepewny i dość flegmatyczny, ogon zawsze luźno opadający.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [KG] Przepiórcza Łapa [KRz]
Liczba postów : 205
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1324-deszczyk
-Mhm... t-to powodzenia! - pożegnał kotkę wesołym głosem i odprowadził ją wzrokiem. Teraz pozostało mu posprzątać po posiłku i znów zaszyć się gdzieś w obozie.
Miał dosłownie kilka trochę bliższych mu kotów z którymi cieszył się że mógł spędzać czas. Puch chyba też należała do tej grupy... tylko czy mógł ją nazwać przyjaciółką? Dziś trochę zbyt wkręcił się w rozmowę i zaczął zadawać głębsze pytania, ale kotka nie wyglądała na zmieszaną... a może właśnie uciekła przed przynudzającym już Deszczem? Znał siebie i wiedział że pewnie zbyt analizuje niektóre drobnostki, ale pewnie będzie to mu gdzieś siedziało z tyłu głowy. 
Chyba pora na drzemkę.

[zt]

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Unknown
Re: Niskie Gałęzie
Wto 20 Gru 2022, 21:36
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
_____

Mały smród, jakim był Pchła, szybko rozprzestrzeniał się po całym obozie. Odkąd tylko okazało się, że łapy kocurka już nie są takie niezdarne i, hej, nawet się go słuchają, nie zamierzał spędzać w jednym miejscu choćby całego uderzenia serca! Miał przecież jeszcze tyle miejsc do zwiedzenia, tak mówił tata, a on tacie wierzył. Matka co prawda nie była zachwycona, że jej pociecha znika z zasięgu wzroku gdy tylko mrugnie, jednakże nie było sposobu, by małego rozrabiakę zatrzymać.
Po szalonej zabawie z ojcem, kiedy Pchle udało się upolować jego ogon aż TRZY RAZY, kremowy wystrzelił z kociarni i tyle by go było. Zupełnie, jakby wyparował, zapadł się pod ziemię, co wydawało się być czymś niemożliwym... Przynajmniej do czasu, bo nagle okazało się, że Pchła był po prostu bardzo zajęty. Zajęty kombinowaniem, oczywiście.
AAAA!!! — Opętańczy wrzask przeciął Oko Lasu, wraz z akompaniamentem szelestu. Kremowy wisiał nad ziemią, trzymając się gałęzi wszystkimi swoimi łapami i jedynie jego ogonek zamiatał pod nim podłoże. Dyndał w każdą stronę, wyraźnie zaskoczony obrotem spraw (nie spodziewał się, że może spaść!) i zupełnie nieświadomy, że prawdopodobnie przyprawił wszystkie okoliczne koty o zawał.
Dopiero po chwili rozejrzał się, a widok świata do góry nogami sprawił, że nagle zaniósł się chichotem. Prawie też się puścił i spadł, ale to już nieistotne.

/mlch
Re: Niskie Gałęzie
Pią 30 Gru 2022, 16:32
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Maluch nie lubił wielu rzeczy. Swojego imienia, Klanu, rangi, medyków...w sumie ciężko powiedzieć, żeby czarny kocur lubił ckolwiek albo kogokolwiek. Ale jest jedna rzecz, która w tym momencie go irytowała najbardziej.
"AAAA!!!" syrena alarmowa wybudziła go z drzemki. Co prawda, zmęczony nie był bo nie miał czym, ale nadal. Bardziej markotliwy niż zwykle powędrował w stronę dźwięku. Nie zatrzymał się aby ułożyć futro, albo zmyć mech i śpiochy z pyszczka. Wyglądał jak czarny potwór, kierując się w stronę rudego kociaka.
Zwykle pewnie nawet by się nie ruszył z miejsca, ale zaspanie sprawiło, że poczuł potrzebę interwencji. Kociaki. Nie lubił ich. Najchętniej to chciał aby przez pierwsze sześć księżycy kociaki spały i nikomu nie przeszkadzały. Ale tak nie jest. znowu ktoś się rozmnożył i teraz każdy inny musiał słuchać skowycia ich pociechy. W końcu znalazł winowajce dyndającego z niskiej gałęzi. Może w normalnych warunkach by go to rozśmieszyło, ale nadal niewybudzony kocur skrzywił tylko pysk. Cóż, na takiej wysokości kociakowi nie mogła stać się krzywda, więc niech za karę sobie powisi.
Musisz się tak drzeć? – warknął, schylając się nad kocurem.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Pdps10
Re: Niskie Gałęzie
Nie 08 Sty 2023, 21:20
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
W sumie takie wiszenie było całkiem zabawne! Jasne, troszkę się przestraszył, ale o tym nie musiał nikt wiedzieć, szczególnie, że nikogo w otoczeniu nie było... Cóż, do czasu. Bo nagle zmaterializowały się przed nim czarne łapy. Kocurek zaśmiał się, widząc wszystko do góry nogami. Pchła śmiał się na widok obcego kocura, bo wyglądał z jego perspektywy przezabawnie. Do czasu, oczywiście, bo nagle ten zawarczał, a kremowy aż zesztywniał. Skulił uszy i wstrzymał oddech. Był przerażony.
Ja-a-a-aaa... — zająkał się płaczliwie. Przecież nie zrobił nic złego, prawda? Tylko się przestraszył! Więc czemu teraz ten kocur na niego krzyczał? — Bo-o jaaa plawie... spadłem — wybąkał z trudem.
Chciałby do mamy. Ona nie krzyczała.
Re: Niskie Gałęzie
Nie 12 Lut 2023, 15:57
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
_____

Zaraz po tym jak koty się porozchodziły, a ja przygotowałem w głowie jak chce rozegrać te całe przeprosiny i wyczyściłem sobie nieco futro, truchtem podszedłem w okolice Niskich Gałęzi i przycupnąłem w oczekiwaniu na tego kretyna. No, miałem nadzieję, że mimo bycia tchórzem przylezie! Wepchnę mu te przeprosiny do gardła tak głęboko, że będzie nimi srać przez najbliższy księżyc...

/Wilk

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Niskie Gałęzie
Nie 12 Lut 2023, 16:43
Wilcza Łapa.
Wilcza Łapa.
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 8 [koniec grudnia]
Matka : Roza [NPC]
Ojciec : Ziemnior [NPC]
Mistrz : Wierzbowy Puch
Wygląd : Niski, chudy, o długich łapach i białym, potarganym futrze. Jego oczy są koloru pomarańczowego. Nosek i poduszki ma jasno różowe.
Multikonta : Wroni Cień (KG), Blada Łapa (KRz), Cień (P)
Liczba postów : 81
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1688-tobi#40036
Nieco wytrąciło go to z równowagi. Nie, żeby był zły, ale zdecydowanie spokój opuścił jego ciało, a wkroczyła w nie niepewność, prowadząca do drobnej irytacji. Sam cały nieco bardziej się spiął, a z każdym krokiem bliżej umówionego miejsca, czuł jak mięśnie robią się jeszcze bardziej napięte. Niemniej, dotarł tu, uważnie przyglądając się młodzikowi.
- Hm? - nie musiał chyba mówić więcej. Po prostu - "o co chodzi?", tyle że niewerbalne.
Re: Niskie Gałęzie
Nie 12 Lut 2023, 18:12
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
O mało co nie zazgrzytałem zębami, gdy Wilcza Łapa raczył się zjawić. Bez dwóch zdań był spięty. Jego mięśnie na barkach i nieco sztywny chód na to wskazywały. Nie powiem, było to nawet satysfakcjonujące. Powstrzymałem się jednak od prychnięcia i powitania go siarczystą obelgą, a samemu ugryzłem się w policzek. Gdy w końcu usiadł i mruknął głupawe "hmm?", mogłem zaczynać swoje przedstawienie. — Chciałem cię przeprosić za moje ostatnie zachowanie — zacząłem prosto z mostu, cofając delikatnie uszy i wbijając spojrzenie gdzieś w bok z widocznym zakłopotaniem. Bleh, do jakiego poziomu muszę się zniżać! Robię to tylko dla Leśnego Szeptu, aby nie musiała suszyć mi głowy.
— Nie powinienem cię nazywać w ten sposób, sory.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Niskie Gałęzie
Pon 13 Lut 2023, 01:02
Wilcza Łapa.
Wilcza Łapa.
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 8 [koniec grudnia]
Matka : Roza [NPC]
Ojciec : Ziemnior [NPC]
Mistrz : Wierzbowy Puch
Wygląd : Niski, chudy, o długich łapach i białym, potarganym futrze. Jego oczy są koloru pomarańczowego. Nosek i poduszki ma jasno różowe.
Multikonta : Wroni Cień (KG), Blada Łapa (KRz), Cień (P)
Liczba postów : 81
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1688-tobi#40036
Jego ucho delikatnie drgnęło na te słowa. Przepraszał? Miał przynajmniej pewność, że Szałwia przynajmniej faktycznie porozmawiała z jego mamą, bo inaczej wątpiłby że młody by się zreflektował i nagle uznał, że wato przestać być takim paskudnym pajacem.
- Luz - tyle mógł odpowiedzieć. Nie ważne jak bardzo chciał dodać, że ma nadzieję że to się nie powtórzy, gdzieś z tyłu głowy czuł że prędzej by to spowodowało podobną sytuację, niż jej zapobiegło. - Też sory.
Skrzywił się, odchylił uszy. On nie był zmuszony, ale wolał nie mieć ewentualnego problemu z tym, że on nie przepraszał jego czy coś.
- Jeszcze coś, czy tylko o to chodziło?
Re: Niskie Gałęzie
Pon 13 Lut 2023, 11:43
Szerszeniowy Rój
Szerszeniowy Rój
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 33 ks | kwiecień
Matka : Leśny Szept [NPC]
Ojciec : Pokrzywowy Liść [NPC]
Mistrz : Skowronek, Orzech
Partner : twoja mama
Wygląd : Niewysoki, pulchny kocurek o krótkie sierści, niebiesko-kremowej szacie i gęstym pręgowaniu typu ticked, gdzie pręgi ma widoczne jedynie na mordce i ogonie, a tak resztę jego ciała zajmuje zbity, ciemnoniebieski nalot (np. grzbiet). Policzki, mordka, brzuch oraz gardło mają jaśniejszy, piaskowy odcień. Poza tym, Szerszeń jako szylkret posiada kremowe (również pręgowane) łaty z czego dwie najbardziej charakterystyczne znajdują się na czole i nosie, oraz na lewym udzie. Kocurek posiada żółte ślepia, subtelny pyszczek i proste, białe wąsiki [Reszta w KP]
Multikonta : Wierzbowy Puch; Lilia; Fasola
Autor avatara : @_louie_nala
Liczba postów : 218
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1695-szerszen?utm_campaign=newtopic&utm_medium=webhook&utm_source=discord#40454
A więc to kupił? Serio? Ha, jest jednak bardziej naiwny niż myślałem. I jeszcze sam mnie przeprosił, a więc nie było tak tragicznie jak zakładałem. Swoje już odbębniłem i mogłem z "czystym sercem" przekazać mamie, że Wilcza Łapa został przeproszony i może przestać się mną zamartwiać. Teraz przyszedł czas na mój drugi pomysł. Uśmiechnąłem się po jego słowach, jakby radosny z tego, że przyjął moje przeprosiny i podniosłem się na równe łapy.
— Nah, tylko tyle chciałem ci powiedzieć, bo mnie to zżerało. Matka nieźle wysuszyła mi głowę z twojego powodu i ten, miała w tym sporo racji — wzruszyłem barkami i poruszyłem delikatnie końcówką ogona. — Mam nadzieję, że się zakumplujemy, Wilcza Łapo — rzuciłem na odchodne, a jak tylko się odwróciłem do niego ogonem, skrzywiłem się z niezadowoleniem. Zakumplujemy, ta. Po moim trupie.

/zt

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 DXkhvGK
in a silly goofy mood
Re: Niskie Gałęzie
Pon 13 Lut 2023, 16:21
Wilcza Łapa.
Wilcza Łapa.
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 8 [koniec grudnia]
Matka : Roza [NPC]
Ojciec : Ziemnior [NPC]
Mistrz : Wierzbowy Puch
Wygląd : Niski, chudy, o długich łapach i białym, potarganym futrze. Jego oczy są koloru pomarańczowego. Nosek i poduszki ma jasno różowe.
Multikonta : Wroni Cień (KG), Blada Łapa (KRz), Cień (P)
Liczba postów : 81
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1688-tobi#40036
Po Wilka trupie też, bo po prostu mu nie ufał. Zakumplowanie się to... nie takie byle co, szczególnie po starcie takim jaki mieli oni. Niemniej, skoro on postanowił od razu po tym odejść, Wilk zrobił to samo. Nie miał interesu stać tu ni chwili dłużej.

[zt]
Re: Niskie Gałęzie
Pią 17 Lut 2023, 00:40
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Jest już niemalże noc, kiedy kocur wraca do obozu po polowaniu. Nieco się zapomniał, wychodząc dość późno, ale mimo mrozu udało mu się złapać zająca i dwa ptaki, więc nie narzeka. Przed snem bierze sobie wiewiórkę ze stosu zwierzyny i siada w wejściu do Wilczej Paszczy, w miejscu nieco osłoniętym przed wiatrem i mrozem, by zjeść.

_________________

Niskie Gałęzie - Page 2 Cz7MEFY


Niskie Gałęzie - Page 2 MevtoU0

Re: Niskie Gałęzie
Nie 19 Lut 2023, 16:58
Mały Płomień
Mały Płomień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 24 [II]
Matka : Świergoczący Bór
Ojciec : Gęsi Tupot
Mistrz : Zawilcowa Łąka -> Pliszkowy Dziób -> Gołębie Serce
Wygląd : Niski, czarny kocur o wątłej budowie. Na jego piersi widnieje biała plamka. Posiada zielone oczy. Końcówka jego ogona jest wykrzywiona.
Multikonta : Malinowa Mordka [KG] Muszelkowa Łapa [KG]
Autor avatara : irish_adventure_kitty
Liczba postów : 100
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1301-maluch#22331
Z kolei Maluch zbierał się do wyjścia. Mimo niskich temperatur Pory Nagich Drzew, nocne polowanie sprawiało mu przyjemność. Dzisiaj jednak chyba nie będzie mu dane wyjść, gdyż napotkał się na nieprzyjemną niespodziankę. Jego wujaszek. Cierń na jego zadzie, złota kula futra, która wprawiała czarnego wojownika w wewnętrzny szał. W dodatku dostał teraz nowiuśkie stanowisko, więc wypdałoby z nim wreszcie porozmawiać. Bo mieli rozmawiać po ceremonii, jednak choroba młodszego i nowe obowiązki Orzecha pokrzyżowały im plany. Jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy, nie?
Smacznego – rzucił, utrzymując neutralny wyraz pyska – Chyba wreszcie mamy obaj jak porozmawiać. Gratuluje awansu i nowego terminatora, tak przy okazji – powiedział, mrużąc podejrzliwie oczy. Nie wiedział czego się spodziewać po złotofutrym. Wolał grać ostrożnie, na wypadek gdyby zastępca szukał problemów w jego zachowaniu.

_________________
Niskie Gałęzie - Page 2 Pdps10
Re: Niskie Gałęzie
Nie 19 Lut 2023, 18:04
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 71 (sierpień)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc (*)
Partner : Słodki Nektar
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Wieczorna Rosa; Echo; Tygrysica
Autor avatara : avatar ja, art pliszka
Liczba postów : 2979
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Z uwagi na wypełnioną mordkę, odpowiada jedynie lekkim kiwnięciem głowy w ramach podziękowania, ukrywając zaskoczenie, że jednak Mały Płomień zdecydował się do niego w ogóle odezwać… i to o takiej porze, w okolicznościach, kiedy mógłby z łatwością udać, że go nie widzi i zająć się swoimi sprawami, bo wyglądał, jakby zamierzał wyjść. Hmm, całkiem ciekawe, musi przyznać. Odzywa się dopiero po przeżuciu i przełknięciu kęsa jedzenia:
Siema. Dzięki – odpowiada swobodnie. – Nawzajem, tak w sumie – dodaje z półuśmiechem. Co prawda nie był to awans na Zastępcę, ale na wojownika, co, szczególnie w przypadku Małego Płomienia, w pewnym momencie nie było taką oczywistą sprawą… a skoro nie mieli okazji rozmawiać od tamtego czasu, to gratulacje wciąż się należą. – Jak tam nastrój w związku z pierwszym treningiem? – pyta, chwytając się dość neutralnego tematu.

_________________

Niskie Gałęzie - Page 2 Cz7MEFY


Niskie Gałęzie - Page 2 MevtoU0

Re: Niskie Gałęzie
Sponsored content

Skocz do: