IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Administracja
 :: Kompendium :: Grupy i postaci NPC
Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:41 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Plemię Niedźwiedzich

Kłów

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Plemię Niedźwiedzich Kłów to grupa kotów mieszkających po drugiej stronie Sokolich Gór, co klany. Ich obóz znajduje się w ukrytej między szczytami ogromnej Niedźwiedziej Grocie. Koty z Plemienia są często mniejsze i bardziej zwinne od klanowych kotów, a do kamuflażu i zabezpieczenia się przed mrozem używają błota, którym pokrywają swoje futra.

Plemię do czasu przybycia kotów z klanów nie musiało znaczyć swoich granic. Przez jakiś czas również tego nie robiło, a Wieszcz zalecał kotom z Plemienia unikania kontaktu z klanów i pozostawania na swoich terenach, jednak po pewnym czasie frustracji, jaką to wywoływało, przestało to być wymagane, a granice Plemienia zaczęły po raz pierwszy w historii być znaczone.

Nikt właściwie nie wie, jak powstało plemię, a także w jaki sposób wykształciły się jego zwyczaje, hierarchia i wiara, jednak większość kotów jest przekonana, że udział w tym miało Plemię Wiecznych Łowów, odpowiednik Gwiezdnego Klanu. Kotom z Plemienia Niedźwiedzich Kłów nie jest znana historia o powstaniu klanów, według której klany pochodzą od grupy kotów, która oddzieliła się ze starożytnego Plemienia Grzmiącej Wody; ta nazwa nigdy nie była tu słyszana, co zdaje się potwierdzać tezę, jakoby to Plemię Wiecznych Łowów pomogło w utworzeniu plemienia i wytworzeniu jego specyfiki.

10 księżyców przed pożarem, który wygnał klany z dawnych ziem, Plemię Niedźwiedzich Kłów spotkała wielka tragedia, która spowodowała znaczące przetrzebienie szeregów i tak niezbyt dużej grupy, a także wywołała konieczność przeniesienia obozu. Ten wcześniej miał miejsce u podnóża gór w okolicach Głuchej Kniei; część obozu znajdowała się w jaskini, a część na zewnątrz, a każdy, z wyjątkiem kociąt, mógł spać w dowolnym wybranym przez siebie miejscu. Ta Pora Białych Zasp była jednak wyjątkowo wietrzna i wypełniona śnieżycami, które zwiększały ryzyko lawin. Takowa miała miejsce pewnej nocy. Potężne masy śniegu, głazów i połamanych drzew z ogromną siłą runęły w kierunku obozu, na miejscu zabijając część dorosłych kotów – tych spośród śpiących poza obozem, które nie zdążyły się zorientować o zagrożeniu i uciec. Koty przebywające w jaskini się uratowały; na szczęście jaskinia miała także inne wyjście, czyli długi tunel, prowadzący w okolice Trawiastego Zbocza. W innym wypadku koty z Plemienia prawdopodobnie by się nie wydostały ze śmiertelnej pułapki.
Ówczesny Wieszcz Szepczących Kamieni szybko podjął decyzję o zaprowadzeniu kotów do Niedźwiedziej Groty, gdzie można było założyć nowy obóz, tym razem w całości położony we wnętrzu jaskini.

Zaledwie na 2 księżyce przed przybyciem klanów (3 księżyce przed pożarem) Wieszcz zmarł po tym, jak zaatakował go ryś. Stanowisko przejął po nim kocur dotychczas zwany Wiatrem Gwiżdżącym Pośród Skał, czyli jego młody, niedoświadczony syn.

Hierarchia, wiara, zwyczaje i codziennie życie kotów z Plemienia wygląda inaczej, niż u kotów klanowych. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w tematach: RANGI, TERMINOLOGIA oraz ŻYCIE W PLEMIENIU.


Ostatnio zmieniony przez Światło Gwiazd dnia Pią Maj 27, 2022 4:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:42 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Plemię Niedźwiedzich

Kłów

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Skrócona lista ważnych postaci z Plemienia Niedźwiedzich Kłów

POSTACI NPC

Zobacz LISTĘ SESJI Z NPC.
 • Wieszcz Szepczących Kamieni (Wiatr Gwiżdżący Pośród Skał) [NPC] - obecny Wieszcz Plemienia. Syn poprzedniego Wieszcza (Liść Otulony Srebrnym Szronem) i Chmury Szarpanej przez Wiatr, partner Gałązki Targanej przez Wiatr.
 • Gałązka Targana przez Wiatr [NPC] - Strażniczka. Córka Kamienia Wymytego Przez Rzekę i Wróbelka Ćwierkającego na Sośnie. Nowicjuszka i była partnerka Łąki Zarośniętej Wysokim Ostem, partnerka Wieszcza Szepczących Kamieni.

 • Liść Otulony Srebrnym Szronem (Wieszcz Szepczących Kamieni) [NPC] - poprzedni Wieszcz Plemienia, ojciec obecnego Wieszcza. Partner Chmury Szarpanej przez Wiatr. Kocur poważny, surowy, ambitny, przywiązany do tradycji, nieznoszący sprzeciwu. Zmarł 2 księżyce przed przybyciem klanów (3 księżyce przed pożarem) w walce z rysiem.

 • Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC] - Strażnik. Syn Spadającej Sosnowej Kory i Lepkiego Błotnego Koryta, nowicjusz Kamienia Wymytego Przez Rzekę, dawny partner Lekkiego Podmuchu Wiatru Poruszającego Liśćmi, partner Kaczki Lecącej nad Lasem.
 • Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC] - Łowczyni. Córka nieznanego kocura spoza Plemienia i Rosy Ściekającej z Źdźbła Trawy, nowicjuszka Wróbelka Ćwierkającego na Sośnie, mistrzyni Jeża Skrytego w Liściach, partnerka Potężnego Nurtu Bystrego Strumienia.

 • Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC] - Łowca. Syn Gołębiego Pióra Niesionego przez Wiatr i Chmury Sunącej po Szarym Niebie, nowicjusz Chmury Sunącej po Szarym Niebie, mistrz Orła Szybującego wśród Górskich Szczytów, partner Mżawki Szepczącej o Świcie.
 • Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC] - Strażniczka. Córka Nocnego Pohukiwania Puszczyka i Burzowej Chmury w Pogodny Dzień, nowicjuszka Kamienia Wymytego Przez Rzekę.

 • Orzeł Szybujący wśród Górskich Szczytów [NPC] - Łowczyni. Córka Pióra Spadającego z Gniazda i Fiołka Kwitnącego wśród Traw, nowicjuszka Zająca Nurkującego w Norze na Wrzosowisku.
 • Żaba Skacząca przez Kamyk [NPC] - Łowczyni. Córka Drzewa Skrzypiącego na Wietrze i Pajęczyny Lśniącej w Porannej Rosie, nowicjuszka Chmury Sunącej po Szarym Niebie.

 • Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie [NPC] - Łowca. Syn samotników Otta i Skierki, podrzucony na tereny jako kocię i przyjęty do Plemienia, nowicjusz Tafli Jeziora Zmąconej przez Płatek Śniegu.
 • Jeż Skryty w Liściach [NPC] - Strażniczka. Córka Miękkiego Obłoku Sunącego po Jasnym Niebie i Głośno Syczącej Żmii, nowicjuszka Mżawki Szepczącej o Świcie.Ostatnio zmieniony przez Światło Gwiazd dnia Czw Kwi 01, 2021 1:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:43 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Wieszcz Szepczących

Kamieni

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Wieszcz Szepczących Kamieni
Płeć: Kocur
Znak Przodków: Niedźwiedź
Partner: Gałązka Targana przez Wiatr

Wygląd:
Wieszcz Szepczących Kamieni jest kocurem niskim i drobnym, o delikatnej budowie, ze stosunkowo niewielką ilością mięśni. Jego wiotkie ciało pokrywa krótka, gęsta sierść, którą tworzą różne barwy; na głowie, uszach, ogonie i dolnej części łap jest to czerń zmieszana z rudością, reszta ciała zaś jest jaśniejsza, bardziej brązowo-kremowa. Barwy te są dość mocno wymieszane, jedynie na pysku pojawia się wyraźniejszy czarny pasek, biegnący od nosa do czoła, i tuż obok niego, po prawej stronie pyska, podobny rudy. Czerń tworzy też niewielkie wąsiki na pysku kocura. Jego uszy są dosyć spore i szeroko rozstawione, oczy ma zielonkawe, a nos – czarny. Na brodzie i palcach u stóp Wieszcza widać niewielkie białe plamki.

Umaszczenie: czarny szylkret sepia z małą ilością białych znaczeń
Autor zdjęcia: @love_isadorable

Charakter:
Obecny Wieszcz Szepczących Kamieni jest kotem, który… nie do końca jest kimś idealnie dopasowanym do tego stanowiska. Nie można powiedzieć, że jest głupi, jednocześnie jednak nie jest najinteligentniejszym Wieszczem, jakiego miało Plemię od co najmniej kilku pokoleń. Jest uczynny, miły, sympatyczny i ufny; lubi rozmawiać na przeróżne tematy i ma poczucie humoru… ale jest też naiwnie dobroduszny, co przekłada się na to, że kompletnie nie potrafi wyciągać konsekwencji z niewłaściwych zachowań innych, a z kolei podejmowanie decyzji to najgorsze, co może go spotkać. Bardzo się wówczas stresuje i myśli o wszystkich potencjalnych konsekwencjach każdej z opcji, nawet jeśli są one całkowicie wyssane z palca i niemożliwe. To samo zresztą można powiedzieć o innych sytuacjach – po prostu ma tendencję do nadmiernej analizy wydarzeń, słów, czynności i zachowań własnych i innych, co prowadzi do nadmiernego zamartwiania się i stresowania nawet pierdołami. Jest kotem cierpliwym do innych, choć łatwo frustrującym się w obliczu niepowodzenia.
Oczekiwania kocura wobec samego siebie, a także poczucie winy i strach przed porażką, przed przyniesieniem wstydu rodzinie i zawiedzeniem swoich przodków, wzrosły po tym, jak krótko po lawinie zmarł jego ojciec. Ten jako Wieszcz podejmował sprawiedliwe decyzje, rządził mądrze i dobrze, a na dodatek przeprowadził Plemię do nowego obozu, co było ogromnym wyzwaniem… więc jak to tak, on miałby sobie nie poradzić? Problem jednak tkwi w tym, że jest przekonany, że nigdy nie będzie dobrym Wieszczem i nigdy nie dorówna swoim przodkom.

Historia:
Jedyne kocię poprzedniego Wieszcza (Liść Otulony Srebrnym Szronem) i Chmury Szarpanej przez Wiatr, a nadano mu imię Wiatr Gwiżdżący pośród Skał. Od chwili narodzin była przeznaczona mu rola Wieszcza; w końcu po 6 pokoleniach trwania tej dynastii bardzo ambitny, przywiązany do tradycji i będący zwolennikiem sukcesji kocur nie mógł wybrać nikogo innego, nawet jeżeli już w pierwszych księżycach okazało się, że pierworodny Wiatr Gwiżdżący pośród Skał nie jest stworzony do tej roli.
Od kocięcia na kocura była nakładana ogromna presja – żeby zachowywał się zgodnie ze swoim Znakiem, żeby przygotowywał się do roli Wieszcza, żeby był kocurem odpowiedzialnym, poważnym, ambitnym i nastawionym na dobro Plemienia… Problem tkwił w tym, że kocurek wcale tego nie chciał, a jego charakter odbiegał zarówno od wierzeń Plemienia, jak i oczekiwań względem lidera. Chciał życia beztroskiego i spokojnego, wypełnionego czasem z rodziną i okazjonalnymi podróżami po okolicy, nie marzył o takiej odpowiedzialności i podejmowaniu decyzji. Nigdy jednak nie wyraził na głos swojej niechęci do objęcia roli Wieszcza, gdyż od małego był przekonany, że nie może walczyć z wolą ojca i tradycją, że w ten sposób zhańbiłby swoją rodzinę. W ten sposób po wielu księżycach, gdy jego ojciec zmarł w walce z rysiem, skończył, pełniąc rolę, w której nie czuje się do końca pewnie i do której nie jest też w pełni dopasowany.

Potomstwo:
Pierwszy miot

Statystyki:
P: 7 | S: 23 | Z: 43 | Sz: 41 | O: 21 | HP: 180 | W: 140
MP: 6

Cechy i umiejętności:
• Króliczy słuch
• Sokoli wzrok
• Bezpłodność
• Wątłe zdrowie
• Wrażliwa skóra
• Skradanie się: poziom 3
• Tropienie: poziom 2
• Wspinaczka: poziom 1
• Zielarstwo: poziom 3Gałązka Targana

przez Wiatr

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Strażnik
Płeć: Kotka
Znak Przodków: Lis
Partner: Wieszcz Szepczących Kamieni

Wygląd:
Imię jak najbardziej pasuje do kotki, bowiem jej długie futerko jest non-stop potargane i splątane. Tworzy ono również iluzję, że Gałązka jest większa, niż rzeczywiście jest, bo powiedzmy sobie szczerze - koteczka jest niska, jedna z najniższych w plemieniu. Nadrabia to jednak swoimi wyrobionymi mięśniami, które kryje pod biało-burą szatą. Większość jej sierści jest koloru brunatnego, poprzeplatanego czarnymi prążkami układającymi się w tygrysie pręgi, jednakże przez wiecznie potargany stan jej futerka, szczególnie na brzuchu, pręgi bardziej przypominają chaotycznie plamy. Biel pojawia się na pyszczku - od czoła aż do pyska, rozszerzając się na policzkach. Biała jest cała jej kryza i przednie łapy, zaś na tylnych wkradła się jedynie na pięty. Jej nosek jest jasnoróżowy. Dodatkowo, Gałązka ma okrągłe ślepia koloru uschniętej trawy - bladożółte.

Umaszczenie: bury tygrysio pręgowany z bielą na ok. 1/4 ciała
Autor zdjęcia: @_my2cats_

Charakter:
Gałązka to kotka, która na pierwszy rzut oka wydaje się nieco straszna i poważna - potrafi postawić na swoim, jest asertywna, przestrzega plemiennych zasad i uważa je za najważniejszą wartość w życiu. Wystarczy jednak poznać ją nieco bliżej by odkryć, że oprócz tych cech jest tak naprawdę pełną energii, żadną przygód kocicą, z którą łatwo nawiązać kontakt - wystarczy spróbować! Jest impulsywna, a w życiu kieruje się... tak właściwie to zarówno umysłem, jak i emocjami, zależnie od sytuacji, w jakiej się znajduje. Chce być po prostu jak najlepszą Strażniczką, mieć dobre życie i ogólnie być szczęśliwą. Nigdy nie brakowało jej pewności siebie, by zdobywać swoje cele, i nawet gdy życie rzuca jej kłody pod nogi, Gałązka potrafi się podnieść. Ma duże oczekiwania wobec siebie, zupełnie jakby urodziła się pod znakiem Niedźwiedzia, a nie Lisa. Pracowała więc ciężko na swój sukces i jest z siebie zadowolona, kontynuując wykonywanie swoich obowiązków najlepiej, jak umie.
Jest kocicą empatyczną i doskonale potrafi poczuć to, co inne koty, ale czasem w napływie emocji mimo tego powie coś niestosownego. Wtedy przeprosiny bywają dla niej problemem urażonej dumy, ale stara się nad sobą pracować w tej kwestii. Gdy nie chce przeprosić dosłownie, próbuje jakoś wynagrodzić danemu kotu tą sytuację - przynosząc mu zwierzynę lub miło spędzając czas, jak gdyby dana sprzeczka nigdy się nie wydarzyła.

Historia:
Córka Kamienia Wymytego Przez Rzekę i Wróbelka Ćwierkającego na Sośnie. Nowicjuszka i była partnerka Łąki Zarośniętej Wysokim Ostem.

Potomstwo:
Pierwszy miot

Statystyki:
P: 7 | S: 38 | Z: 36 | Sz: 27 | O: 27 | HP: 180 | W: 140
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Psi węch
• Twarda skóra
• Skradanie się: poziom 2
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3


Ostatnio zmieniony przez Światło Gwiazd dnia Pią Kwi 23, 2021 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:43 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Potężny Nurt

Bystrego Strumienia

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Strażnik
Płeć: Kocur
Znak Przodków: Mysz
Partner: Kaczka Lecąca nad Lasem

Wygląd:
Masywny i spory kocur, a jego ciało pokryte jest nie tylko długą, czarno-białą sierścią, miejscami nawet skołtunioną, ale i bliznami po wielu starciach z drapieżnikami. Jego masywna sylwetka wyróżnia się krępym karkiem, szerokimi barkami i grubymi łapami o sporych stopach. Kudłata, gęsta sierść ciąży mu na karku, grzbiecie i ogonie, który dość często szura po ziemi nie ze względu na nastrój kocura, a fakt, że po prostu mu ciąży. Porusza się ciężkim krokiem czasem nawet kołysząc się z boku na bok o wiecznie opuszczonym i zgarbionym łbie, więc trudno mówić tu o jakiejkolwiek elegancji, chociaż Potężny Nurt Bystrego Strumienia nie jest pozbawiony dumy. Najwięcej bieli na jego ciele znajduje się na jego barkach, ciągnąc się aż do końca przednich łap, później biel przechodzi przez całą długość brzucha i wraca na zadzie strażnika i początku jego ogona. Resztę miejsc pokrywają co większe, co mniejsze, czarne, czasem lekko wypłowiałe plamy. Na pysku kocura, który oblany jest bielą na policzkach, nosie i kawałku czoła, znajduje się kilka charakterystycznych, czarnych plam, tak jak ta na nosie, pod lewym okiem i po obu stronach policzków. W porównaniu do reszty swojego cielska, jego łeb jest smukły i subtelny, przez co się mocno odcina. Strażnik posiada zielone ślepia, wysokie, lekko poszarpane uszy i prosty grzbiet nosa.

Umaszczenie: czarny z bielą na ok. 50% ciała
Autor zdjęcia: @mr.spot_thecat

Charakter:
Potężny Nurt Bystrego Strumienia, w przeciwieństwie go jego dumnie brzmiącego imienia i robiącej wrażenie postury, tak naprawdę jest stereotypowym przykładem kotów spod znaku Myszy. Może nie jest tak płochliwy jak zwierzątka, od których wziął się ów znak, jednak drugiego tak małomównego i zamkniętego w sobie kota chyba ze świecą szukać w Plemieniu. Jest głęboko wierzącym i przestrzegającym tradycji czy zasad kotem, który mimo pozornie delikatnej osobowości, jest bardzo uprzedzony do kotów spod znaku Lisa. Nie wdaje się w żadne głębsze dyskusje, trudno nawet namówić go na proste opowiedzenie o swoim dniu. Po tym jak związał się ze swoją pierwszą partnerką, a matką jego dzieci - Lekkim Podmuchem Wiatru Poruszającego Liśćmi, która kompletnie go zdominowała jeszcze bardziej zamilkł i jedynie przytakiwał na każde słowa kocicy. Po jej śmierci i przyjaźni, a później szczęśliwym partnerstwie z obecną partnerką - Kaczką Lecącą nad Lasem zaczyna się bardziej otwierać na inne koty, chociaż idzie mu to dość... koślawo i sztywno. Próbuje również poprawić relacje z ostałymi w Plemieniu dziećmi i w zupełnie inny sposób stara się traktować swoje kocięta z miotu z Kaczką, chowając uprzedzenia w głąb siebie. Niestety jednak dalej pozostał kocurem, któremu bardzo trudno okazywać i rozmawiać o swoich emocjach.

Historia:
Syn Spadającej Sosnowej Kory i Lepkiego Błotnego Koryta, nowicjusz Kamienia Wymytego Przez Rzekę. Dawny partner Lekkiego Podmuchu Wiatru Poruszającego Liśćmi.

Potomstwo:
dwa mioty z poprzednią partnerką, Trzeci miot

Statystyki:
P: 8 | S: 38 | Z: 30 | Sz: 26 | O: 46 | HP: 190 | W: 140
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Ostre pazury
• Twarda skóra
• Słaby słuch
• Pływanie: poziom 1
• Skradanie się: poziom 2
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3Kaczka Lecąca

nad Lasem

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Łowca
Płeć: Kotka
Znak Przodków: Niedźwiedź
Partner: Potężny Nurt Bystrego Strumienia

Wygląd:
Średniej wielkości łowczyni o dłuższych, szczupłych łapach i długim ogonie. Kaczka mimo tego, że na pierwszy rzut oka zdaje się mizernej postury, posiada wyćwiczone mięśnie, oraz siłę, której kompletnie po niej nie widać. Jej sylwetka jest smukła i zwrotna, dzięki czemu spełnia się jako Łowca, figurując w Plemieniu jako jedna z najszybszych. Ma krótką, burą sierść z niewielkimi rudymi plamami rozlanymi w przypadkowych miejscach, która miejscami odstaje - często na linii kręgosłupa i zadzie, gdzie jest najzwyczajniej zmierzwiona a samej Łowczyni nie za bardzo chce się ją układać. Reszta sierści jest najczęściej zadbana i porządnie ułożona. Zarówno bure, jak i rude prześwity na jej ciele posiadają tygrysie prążki, które znikają jedynie na miejscach, gdzie rozlana jest biel, czyli: obu wargach, malutkim kawałki grzbietu nosa, przedniej lewej łapie aż pod łokieć, oraz na końcówce ogona. Śladowa ilość bieli pojawia się również na środku karku łowczyni, gdzie kształtem przypomina półksiężyc.
Sama mordka Kaczki Lecącej nad Lasem jest okrągła i nieco bardziej płaska w porównaniu do chociażby jej partnera - Potężnego Nurtu Bystrego Strumienia. Ma nasycone, pomarańczowe ślepia i trójkątne, odstające uszy z nieco jaśniejszą sierścią w środku, a grzbiet jej nosa jest grubszy i krótszy, gdzie sam nosek - drobny i różowiutki jak wnętrze uszu oraz wszystkie poduszeczki u każdej łapy.

Umaszczenie: bury szylkret tygrysio pręgowany z bielą na ok. 1/4 ciała
Autor zdjęcia: @furryfritz

Charakter:
Kocica to twarda sztuka - od pierwszych księżyców udowadniała swojemu w całości złożonemu z kocurów rodzeństwu, że nie tyle, że jest im równa, a, ba!, nawet i lepsza. Zdeterminowana i silna Łowczyni, która wie czego chce od życia i bierze to, na co ma ochotę w odpowiedni sposób. Lojalna, odważna i wygadana - w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Plemię zna ją z jej przyjaznego nastawienia i butnej natury, która często doprowadzała ją do wszelakich zakładów. Nie odrzuca wyzwań, sama rzuca je jak tylko ktoś odpowiednio zajdzie jej za skórę bądź podważy autorytet. Jako kot spod znaku Niedźwiedzia jednak kieruje się rozsądkiem i wiele rzeczy najpierw musi przemyśleć nim się tego podejmie. Dobrze dogaduje się z młodszymi kotami, tym bardziej kocicami, którym pokazuje, że nie muszą być delikatnymi kwiatuszkami, niezależnie od swego Znaku - najbardziej swoją łapę wyciąga ku kotkom spod znaku Sarny, Myszy i Lisa, będąc swoistym wsparciem i dowodem na to, że samozaparcie i siła mogą wiele zdziałać. Poza tymi cechami, Kaczka Lecąca Nad Lasem jest typem ogromnej gaduły i właśnie gdy już się rozgada na jakiś temat - trudno zamknąć jej pyszczek, tak jakby zapomniała o roztropności własnego znaku.

Historia:
Córka nieznanego kocura spoza Plemienia i Rosy Ściekającej z Źdźbła Trawy, nowicjuszka  Wróbelka Ćwierkającego na Sośnie.

Potomstwo:
Pierwszy miot

Statystyki:
P: 7 | S: 23 | Z: 34 | Sz: 50 | O: 21 | HP: 170 | W: 150
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Cichy krok
• Sokoli wzrok
• Skradanie się: poziom 3
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:43 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Zając Nurkujący w Norze

na Wrzosowisku

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Łowca
Płeć: Kocur
Znak Przodków: Niedźwiedź
Partner: Mżawka Szepcząca o Świcie

Wygląd:
Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku należy do jednych z najniższych kotów w Plemieniu, jednak dzięki temu, że ma wyjątkowo długie i puszyste futro, wydaje się nieco wyższy, niż jest w rzeczywistości. Szczególnie puchata jest jego pokaźna kryza, okalająca okrągłą głowę z nieco spłaszczonym pyszczkiem, różowym nosem i parą piwnych oczu. Budowę ciała odziedziczył po swoim ojcu i w przeciwieństwie do większości kotów w rodzinie nie cechuje go mocna budowa; jest słabo umięśniony i szczupły, co upodabnia go trochę do zwierzęcia, od którego został nazwany. Poza tym jednak z zającami ma niedużo wspólnego. Od dobrze znanym kotom uszaków zdecydowanie różni się kolorem futra: na ogonie, grzbiecie, bokach, karku i głowie kocura jest ono srebrzyste, poprzecinane czarnymi, klasycznymi pręgami, natomiast jego łapy, brzuch, klatka piersiowa, kryza i pyszczek pokryte są bielą.

Umaszczenie: czarny srebrny klasycznie pręgowany z bielą na ok. 50% ciała
Autor zdjęcia: @eddythecatty

Charakter:
Jak to zwykle bywa w przypadku kotów spod znaku Niedźwiedzia, Zając jest dość poważnym i inteligentnym typem, jednocześnie cechują go jednak duże pokłady wrażliwości i empatii. Jest pomocny i zawsze z chęcią służy poradą oraz zrozumieniem, jeśli ktoś tego potrzebuje. Dobrze sprawdza się również w rozwiązywaniu konfliktów, ponieważ zawsze potrafi spojrzeć na sytuację obiektywnie i stara się oceniać sprawiedliwie. Gdyby jednak miał przywoływać kogoś do porządku, mogłoby się to okazać trudnym dla kocura zadaniem. Jest on bowiem bardzo łagodny, a wręcz zbyt łagodny i dyscyplinowanie kogokolwiek sprawia mu trudność, przez co nie sprawdziłby się raczej jako mistrz dla bardziej krnąbrnych nowicjuszy.  Poza tym nie daje sobie jednak wejść na głowę. Jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi postawić na swoim i bronić swojego zdania. Przy tym – niczym prawdziwy stereotypowy Niedźwiedź – nie jest on kotem konfliktowym i zdaje się mieć wręcz anielską cierpliwość. Zawsze stara się znaleźć jak najbardziej pokojowe wyjście z sytuacji i nie zdarza mu się angażować w kłótnie czy też złościć. Nadepnąć mu na odcisk można jedynie stając przeciwko jego rodzinie, której jest bardzo lojalny i mimo niezbyt imponującej tężyzny fizycznej oraz pacyfistycznego nastawienia, broniłby jej zacięcie nawet do ostatniej kropli krwi.

Historia:
Syn Gołębiego Pióra Niesionego przez Wiatr i Chmury Sunącej po Szarym Niebie, nowicjusz Chmury Sunącej po Szarym Niebie.

Potomstwo:
Pierwszy miot, Drugi miot

Statystyki:
P: 7 | S: 27 | Z: 35 | Sz: 45 | O: 21 | HP: 170 | W: 150
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Sokoli wzrok
• Wrażliwa skóra
• Skradanie się: poziom 3
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 2Mżawka Szepcząca

o Świcie

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Strażnik
Płeć: Kotka
Znak Przodków: Niedźwiedź
Partner: Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku

Wygląd:
Mżawka wygląda niczym połączenie dwóch różnych od siebie kotów. Jest kotem dość masywnym, o średnim wzroście, a jego futro jest krótkie, gładkie i w większości czarne… za wyjątkiem prawej połowy głowy, oddzielonej wyraźną, niemalże prostą linią od lewej połowy. Znajduje się tam szaro-niebieskie futro, sięgające nieco na szyję kotki, ale omijające jej ucho, które pozostaje czarne. Poza tym na ciele kotki pojawia się biel: jako plamka na brodzie, na klatce piersiowej i palcach łap – ale tylko tylnych. Ma długie białe wąsy i jasnoniebieskie ślepia.

Umaszczenie: czarny z niebieskim (chimera) z małą ilością białych znaczeń
Autor zdjęcia: @amazingnarnia

Charakter:
Mżawka Szepcząca o Świcie jest jedną z tych członkiń Plemienia Niedźwiedzich Kłów, która jest przekonana o wyższości Plemienia nad innymi grupami, a co więcej – jest zdania, że istnienie Plemienia trzeba utrzymać w tajemnicy przed obcymi, gdyż ci mogliby je zniszczyć. Jest nieufna, podejrzliwa i małomówna, gdy zaś się odzywa, to są to wypowiedzi krótkie, wręcz urywane i przekazujące tak mało informacji, jak się tylko da. Żeby nie było: tak samo odzywa się do swoich pobratymców, nigdy nie mówiąc więcej, niż to konieczne… ale im chociaż udziela faktycznych informacji, o które jest proszona, jest w miarę pomocna, a nawet wyraża empatię i nieco więcej emocji, w przeciwieństwie do obcych, przy których bardzo się pilnuje i bardziej niż kota przypomina niewzruszoną skałę. Jej cierpliwość się kończy bardzo powoli, ale przychodzi taki moment, że jest gotowa do podniesienia głosu czy nawet ataku. Jest obowiązkowa, bezgranicznie lojalna, zawsze gotowa do obrony swoich bliskich i całego Plemienia nawet kosztem swego życia.
Prawdę powiedziawszy – o ile różnicę widać już pomiędzy jej podejściem do kotów spoza Plemienia, a tym, jak traktuje jego członków – to jej bardziej ciepłe, otwarte, często nawet dość niepewne i wrażliwe oblicze widzą jedynie jej bliscy, a tych jest niewielu, bowiem Mżawce jest ciężko zaufać… komukolwiek.

Historia:
Córka Nocnego Pohukiwania Puszczyka i Burzowej Chmury w Pogodny Dzień, nowicjuszka Kamienia Wymytego Przez Rzekę.

Potomstwo:
Pierwszy miot, Drugi miot


Statystyki:
P: 8 | S: 47 | Z: 26 | Sz: 20 | O: 47 | HP: 180 | W: 160
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Twarda skóra
• Łowienie ryb: poziom 2
• Skradanie się: poziom 2
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Czw Kwi 01, 2021 12:44 am
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Orzeł Szybujący

wśród Górskich Szczytów

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Łowca
Płeć: Kotka
Znak Przodków: Sarna
Partner: Żaba Skacząca przez Kamyk

Wygląd:
Czy to pies? Czy to lis? Nie, to Orzeł! Nie trudno jest ją jednak z wymienionymi wcześniej zwierzętami pomylić, jeżeli nie żyje się z nią na co dzień - Łowczyni jest naprawdę duża i wysoka, ale, wbrew swoim gabarytom, o wiele lepiej radzi sobie w polowaniu, niżeli w walce. Całe jej umięśnione ciało pokrywa długa i gruba szata, w której nietrudno o znalezienie gałązek i liści, o jakie Orzeł zahaczyła podczas spacerów i łowów. Na długości kręgosłupa i głowy futro jest bardziej szorstkie i zmierzwione przez wiatr, ale kryza i brzuch niezmiennie pozostają puchate i mięciutkie. Większość jej sierści jest barwy złocisto-rudej, poprzetykane ciemniejszymi, tygrysimi prążkami. Wyraźnie przejaśnia się ono na pysku, wokół oczu, na piersi i brzuchu. Jedynym wyjątkiem od ciepłych barw stanowią białe znaczenia: te pojawiły się na nosie i pysku, kryzie, jak i również palcach kocicy. Orzeł ma również kwadratową, mocną głowę, a z umieszczonych tam uszu wystają ciemnorude, długie frędzelki. Całą jej aparycję dopełniają ślepia - w kolorze dosyć podobnym do jej futra, bo bursztynowym.

Umaszczenie: rudy tygrysio pręgowany z bielą na ok. 1/4 ciała
Autor zdjęcia: @coonsangels

Charakter:
Orzeł nieco różni się od innych kotów w swoim wieku - kiedy oni myślą o obowiązkach, ambicjach, religii i zakładaniu rodziny, to ona zachowuje się niczym młody nowicjusz i chociaż spełnia wszystkie polecenia i dane jej zadania, to głównie w jej życiu chodzi o to, by dobrze się bawić. Niewiele kotów jest w stanie ją zrozumieć i najlepiej czuje się wśród kociąt i młodych kotów, które myślą w taki sam sposób, jak ona - dziecięcy i niewinny. Jest bardzo wesołym kotem - mimo swoich dziwności, zawsze patrzy na świat poprzez różowe szkła i stara się widzieć plusy w każdej sytuacji. Nie lubi przemocy i za jej działaniami zwykle kryją się same dobre intencje, chociaż koty często jej nie ufają, myśląc, że za infantylnością kryje się dwulicowość i zdrada. Właśnie przez tę cechę została łowcą, zamiast strażnikiem, na co wskazywałyby jej gabaryty - chciała przynosić klanu życie, czyli jedzenie, a nie walczyć z intruzami. Kocica jest nieco zakręcona i ma trudności z zorganizowaniem sobie pracy, przez co jakiekolwiek obowiązki robi w ostatniej chwili, lub gdy ktoś ją bardzo pogania. Często zapomina, co komuś obiecała, przez co potrafi być odbierana jako niemiła, chociaż wcale tego nie chce. Potrafi też stracić poczucie czasu i spędzić od południa do wieczora na rozmowie z kimś czy głupich zabawach z kociakami. Bywa naiwna i gdyby mogła, to najchętniej przyjęłaby do plemienia każdego napotkanego samotnika, co jest kolejną cechą, przez którą może być nieakceptowana przez koty w jej otoczeniu. Ale stara się jak może, by być najlepszym możliwym łowcą!

Historia:
Córka Pióra Spadającego z Gniazda i Fiołka Kwitnącego wśród Traw, nowicjuszka Zająca Nurkującego w Norze na Wrzosowisku.

Potomstwo:
brak

Statystyki:
P: 7 | S: 35 | Z: 34 | Sz: 34 | O: 25 | HP: 170 | W: 150
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Psi węch
• Twarda skóra
• Skradanie się: poziom 3
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3


Żaba Skacząca

przez Kamyk

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Łowca
Płeć: Transpłciowa kotka (zapach kocura)
Znak Przodków: Mysz
Partner: Orzeł Szybujący wśród Górskich Szczytów

Wygląd:
Żaba nie jest kotem najwyższym - raczej drobna i niska, ale za to atletycznie i smukło zbudowana, idealnie do pracy łowcy. Raczej nie znajdzie się na jej ciele ostrych krawędzi, wszystko jest okrąglutkie i opływowe, ale nie oznacza to, że jest gruba - jeśli chodzi o jej wagę, jest jak najbardziej w normie. Od czubków uszu po koniec ogona jest pokryta w białym, krótkim futrze, które jest mięciutkie i puszyste w dotyku. Jej poduszeczki łap, nosek, wnętrze uszu i wszystkie miejsce, gdzie widać skórę, są jasnoróżowe. Ślepia zaś, równie okrągłe co reszta jej ciała, ale z lekka skośne, mają kolor pistacjowy - blada, jasna zieleń wpadająca w żółć.

Umaszczenie: biały (genetycznie liliowy point)
Autor zdjęcia: temaki

Charakter:
Na pierwszy rzut oka nie jest ona kocicą o łatwym temperamencie, jak spodziewałoby się po jej Znaku Przodków. Żaba nigdy nie bała się wyrazić swojego zdania i walczyć o to, co swoje - dosłownie i w przenośni, bo nie jest oszczędna w obraźliwych określeniach, gdy się zdenerwuje, ale i też często potrafi zagrozić kotom walką. Czy rzeczywiście te walki się odbywały...? Niekoniecznie, bo chociaż ta łowczyni ma w sobie wiele złości i energii, to tchórzy, gdy już się uspokoi, bo przecież nawet nie umie dobrze walczyć. Impulsywna i wybuchowa, wiele słów rzuca zwyczajnie na wiatr w emocjach. Boi się wielu głupiutkich rzeczy, na przykład ciemności czy chrabąszczy, ale nie daje tego po sobie pokazać i prezentuje się na nieustraszoną. Jedynym kotem, który zna tą część Żaby, jest jej partnerka - Orzeł. W bliskich relacjach jest kotem bardzo lojalnym i troskliwym, chociaż nie zawsze to po niej widać; ze względu na jej charakter potrafi czasem palnąć coś głupiego i nieprzemyślanego, ale jej najbliżsi się do tego przyzwyczaili i wiedzą, że nie ma na myśli wszystkich tych złych rzeczy, jakie mówi. Ma problem z porzuceniem dumy i przeproszeniem za swoje zachowanie, ale wraz z czasem nauczyła się robić to coraz częściej.

Historia:
Córka Drzewa Skrzypiącego na Wietrze i Pajęczyny Lśniącej w Porannej Rosie, nowicjuszka Chmury Sunącej po Szarym Niebie.

Potomstwo:
brak

Statystyki:
P: 5 | S: 31 | Z: 37 | Sz: 30 | O: 30 | HP: 165 | W: 155
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Cichy krok
• Ostre pazury
• Słaby słuch
• Skradanie się: poziom 3
• Tropienie: poziom 3
• Wspinaczka: poziom 3
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Wto Sie 10, 2021 9:49 pm
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Czosnek Rosnący

Dziko w Wąwozie

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Łowca
Płeć: Kocur
Znak Przodków: Niedźwiedź
Partner: Jeż Skryty w Liściach

Wygląd:
Należy do kotów wysokich i obdarzonych urokiem osobistym, co gdyby mógł, jeszcze by spotęgował. Przez szerokie barki sprawia wrażenie solidnego, ale tak naprawdę mało w tym wszystkim masy mięśniowej. Jego futro jest długie, miękkie i lśniące. Barwy burej, lecz przez to nie mniej warte uwagi. Kocura pokrywa duża ilość białych znaczeń, które ciągną się od plamy na pysku, przez szyję i brzuch, aż po tylne łapy. Na przednich łapach również ma skarpetki. Klasyczne pręgi odznaczają się wyraźnie na tle tego wszystkiego, na czole zaznaczając literę “M”. Nos kocura, wokół którego rozlewa się mleczna barwa, jest różowiutki; poduszki łap także. Oczy ma intensywnie żółte, z pionowymi źrenicami, których spojrzenie odzwierciedla wszystko co mu w duszy gra. Jest bardzo ekspresywnym kocurem i często widać po nim w jakim jest nastroju. Wibrysy i futerko w uszach jest białe. Czosnek porusza się sprężystym i eleganckim krokiem, z nieco wyskubanym ogonem uniesionym w górę. Z uwagi na to, że nie potrafi usiedzieć za długo w jednym miejscu i dużo się rusza, zdarzają mu się kontuzje. Nie ma jeszcze żadnej stałej blizny.

Umaszczenie: bury klasycznie pręgowany z bielą na ok. 1/4 ciała
Autor zdjęcia: @the.coonie.cats

Charakter:
Czosnek jest, i zawsze był, kocurem o przekornym usposobieniu. Zasady plemienne są dla niego ważne, ale tylko one. Resztę nagina dla zabawy lub po to, by postawić na swoim. Szanuje koty wyższe rangą i przy nich się pilnuje. Nie znaczy to, że uważa wolę Wieszcza za świętą i zawsze odpowiednią, czego nie ukrywa. Jeśli wyraża jedną ze swoich wielu opinii na głos to wtedy, gdy nie grożą mu konsekwencje lub dodając, że tylko się zgrywa. Częstsze są u niego komentarze rzucane pod nosem. Kocur równie dużo obserwuje, co wchodzi w interakcje z innymi kotami. Nie jest wybredny, jeśli mowa o przyjaciołach - ważne, by potrafili nawzajem ze sobą wytrzymać. Ogółem jest rozmowny, żaden temat nie brzmi dla niego nieodpowiednio. Kiedy wpadnie mu do głowy jakiś szalony pomysł lub głupi figiel, nie omieszka się tym podzielić. Wierzenia i tradycje mają duży wpływ na jego życie, niekoniecznie dobry. Uważa bowiem, że wraz ze Znakiem Przodków została mu przeznaczona wielkość, która sama do niego przyjdzie. Nie przykłada do tego własnej łapy, starając się tylko, gdy najdzie go na to ochota. W wolnym czasie woli obijać się, zaczepiać kotki lub droczyć się i oceniać wszystkich w koło. Nie jest kotem ambitnym, wyraźnie to widać. Są oczywiście cechy potwierdzające, że gwiazdy się nie mylą, a jest to opanowanie, powaga w wymagających tego sytuacjach. Ma małą wiedzę, ale gdzieś tam czają się zasoby inteligencji, pomagające mu znaleźć wyjście z różnych sytuacji. Radzi sobie także w kontaktach z kociętami. Podoba mu się możliwość oddziaływania na płynny jeszcze charakter maluchów i wykorzenienia z nich cech, które mogłyby zaszkodzić całej społeczności plemienia. Można go nazwać względnie lojalnym. Jest kotem, któremu pasuje zamknięty charakter grupy. Nie lubi zmian ani obcych. Wszystkie tego typu odstępstwa od normy mogą sprawić, że jego przywiązanie osłabi się. Nie potrafi otworzyć się na inne wyznania ani nic, co nie należy do jego codzienności. Potrafi być niezwykle wkurzający, ale nieszkodliwy i (wbrew pozorom) odpowiedzialny za siebie i innych.

Historia:
Syn samotników Otta i Skierki, podrzucony na tereny jako kocię i przyjęty do Plemienia, nowicjusz Tafli Jeziora Zmąconej przez Płatek Śniegu.
Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie został umieszczony w grupie postaci NPC przez gracza, który go stworzył. Zobacz profil.  

Potomstwo:
Pierwszy miot

Statystyki:
P: 2 | S: 20 | Z: 34 | Sz: 30 | O: 20 | HP: 160 | W: 1200
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Cichy krok
• Psi węch
• Wątłe zdrowie
• Tropienie: poziom 1
• Wspinaczka: poziom 1


Jeż Skryty

w Liściach

Plemię Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ
Ranga: Strażnik
Płeć: Kotka
Znak Przodków: Lis
Partner: Czosnek Rosnący Dziko w Wąwozie

Wygląd:
Kocica jest dość niewielka, a do tego dość pulchna jak na strażniczkę, chociaż zawdzięcza to nie tylko zbitej budowie czy powolnej przemianie materii, ale i krótkiemu, puchatemu futerku. Jej okrągła mordka, łapy oraz ogon mają wyraźne, chaotyczne niebiesko-kremowe znaczenia, z czego te najbardziej widoczne znajduje się lewej stronie pyszczka kocicy. Posiada stosunkowo krótkie, jednak masywne łapy, gruby ogon, szeroki kark i nieco krótszą mordkę niż przeciętny kot. Jej futro poprzecinane jest większymi i mniejszymi bliznami, jednak posiada dwie dość charakterystyczne; łysy placek skóry na prawej tylnej łapie i głęboką bliznę na lewym barku. Poza tym kocica ma zimne, błękitne ślepia i wiecznie skwaszoną minę.

Umaszczenie: niebieski szylkret (tygrysie pręgi na kremowym) colourpoint
Autor zdjęcia: @cats_eye3945

Charakter:
Nawet wygląd nie jest w stanie oszukać, że Jeż...no cóż, nie jest najprzyjemniejszym kotem do pogaduszek. Jest oschła, a jej język, niczym obronne kolce jeża - ostry i zawsze gotowy do ataku. Podobnie jak kły i pazury, które Jeż dość często pokazuje przy najdrobniejszej kłótni czy hipotetycznym zagrożeniu. Kreuje się na agresywną, oschłą i niedostępną. Ba! Najlepiej aby każdy się jej bał i obchodził szerokim łukiem. Mało kto potrafi z nią wytrzymać podczas rozmowy, gdyż dość często, jak nie zawsze, jest sarkastyczna, uszczypliwa i zwyczajnie bezczelna. Jest to jednak  maska, a pod pozornie pozbawioną litości i serca skorupą, kryje się...Jedno z delikatniejszych i bardziej zatroskanych stworzenie w całym plemieniu. Bo tak, mimo tego, że pewnie wielu z trudem przeszłoby przez gardło nazwanie Jeż "delikatną" czy "słodką", to Jeż w kierunku swojej najbliższej rodziny czy nielicznych przyjaciół, jest niesamowicie wylewna, troskliwa i opiekuńcza. Można nawet pozwolić sobie na określenie, że gdzieś tam w głębi swojego serca, Jeż jest niepoprawną romantyczką, która jedynie na pokaz jest tą groźną i rwącą się do bijatyki kocicą. Posiadanie dwóch "twarzy" jednak jej nie przeszkadza, chociaż z niesamowitym uporem ukrywa przed światem swoją wrażliwszą stronę. Wyrwie ogon i wąsy każdemu niepożądanemu kotu, który dojrzy ją z uśmiechem, przodkowie jej świadkami!

Historia:
Córka Miękkiego Obłoku Sunącego po Jasnym Niebie i Głośno Syczącej Żmii, nowicjuszka Mżawki Szepczącej o Świcie.

Potomstwo:
Pierwszy miot

Statystyki:
P: 5 | S: 40 | Z: 22 | Sz: 17 | O: 25 | HP: 175 | W: 105
MP: 1

Cechy i umiejętności:
• Ostre pazury
• Twarda skóra
• Ciężki krok
• Wątłe zdrowie
Re: Plemię Niedźwiedzich Kłów
Sponsored content

Skocz do: