IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Wilcze Zęby
Zielone Kulki
Sro 20 Sty 2021, 17:58
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1857
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Zielone Kulki to jedno z najbardziej rozrywkowych miejsc w kociarni. Znajdują się one w jednym z kątów Wilczych Zębów, gdzie czasami terminatorzy zostawiają zużyty, ale jeszcze względnie czysty mech. Matki i terminatorzy następnie zwijają ten mech w kuleczki, którymi mogą się bawić kocięta.
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 14:45
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Jego Trening szedł stosunkowo powoli. Ostatnio jednak nie uczył się niczego nowego, a od pierwszego dnia Treningu ciągle powtarzali to, co się już nauczyli. Kiełek przez to zaczął się trochę nudzić, jednak takie powtarzanie wychodziło mu na dobre. Czemu? A temu, że już parę rzeczy, na przykład parę punktów w Kodeksie Wojownika pamiętał na pamięć. Jednak nie mógł zaprzeczyć, że chciałby, aby mama Tonące Słońce nauczył go czegoś... Nowego. A najlepiej polowania, hehe.
Na szczęście poza Treningiem nie nudził się zbytnio. Miał różne inne rzeczy do roboty, a dzisiaj akurat miał za zadanie, które było jego obowiązkiem, aby wymienić mech w posłaniach Matek i Kociąt na nowy. Tak więc teraz ruszał w stronę Zielonych Kulek, gdzie chciał odłożyć suchy mech, który przypadkowo zebrał razem z pozostałym na posłanie dla Nakrapianego Nosa.
Odłożył dużą kulkę zielonego puchu obok siebie, a następnie zaczął wybierać z niego wyschnięte części, wzdychając cicho pod nosem.

//Krówka.

_________________
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 15:06
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka

Młodziutka samiczka leżała znudzona na polowanie obok swej matki. Patrzyła ona na bawiące się rodzieństwo, ale czemu ona się nie bawi? Odpowiedź jestt prosta, nie
Ma po prostu ochoty na zabawę z swoim rodzeństwem. Kotka spojrzała na kamyczki, które leżały przed legowiskem jej matki, wyglądały one bardzo ciekawie. Równie kształty, oraz kolory. Kotka była bardzo zaciekawiona KAMYCZKI, lecz z tego wyrwał ją pewien dźwięk. Kotka trzepneła swoim małym uszkami, gdy ktoś wszedł. Podniosła swój wzrok na kota ktory, wszedł do Zielonych kulek, był to uczeń -Kiełkująca łapa. Młody kocura, bardzo zaciekawił młoda Dwu kolorową kolorową kulke futra. Patrzyła ona na każdy ruch młodego ucznia.. Lecz po chwili zniknęła, zniknęła ona z Legowiska swej matki, a pojawiła się za Pręgowanym uczniem. Kotka usiadła, jak mały kociak. Przekręciła swój łebek lekko do dołu, przez co wyglądała uroczo. Kotka starała się również być cicho, lecz nagle wpadł mały pyłek z starego mchu do jej noska. Kotka kichnęła dość głośno, przez co zdradziła swoją obecność
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 15:28
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Syn Niedźwiedziej Gwiazdy nawet nie usłyszał, że ktoś się za niego podkradł. A czemu? Tak się skupił na rozdzielaniu wilgotnego mchu od suchego, że praktycznie zapomniał o świecie dookoła niego.
Dopiero gdy usłyszał za sobą kichnięcie, mimowolnie wzdrygnął się zaalarmowany i odwrócił się szybko ze zjeżonym ogonem, jednak odetchnął cicho z ulgą, widząc, że to tylko kociak. Głupi Kięłkię wystraszył się kociaka... Co za obciach.
- Na zdrowie. - Mruknął po chwili, uśmiechając się niezręcznie w stronę córki Gronostajowej Mordki, po czym z powrotem usiadł i owinął pręgowany ogon wokół przyciemnionych łap.
- Wszystko dobrze? - Spytał lekko zmartwiony, uświadamiając sobie, że przecież kociaki nie kichają od tak. A była już Pora Nagich Drzew, więc... Mogła się rozchorować. Co prawda na szczęście nie kichnęła z powodu choroby, ale cóż, Powojnik nie mógł wiedzieć.

_________________
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 15:36
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka

Kotka zaczęła się śmiać na zachowanie starszego od niej ucznia! Przestraszył się jej. Uczeń przestraszył się kociaka! Było to bardzo zabawne dla młodej kotki. Wiedziała że, teraz musiał czuć niezły wstyd
-hahah wystraszyłam ciebie!-
Pisneła radosna do większego do niej samczyka. Podziękowała mu również za wcześniejszego jego słowa. Również jak on usiadła, i również swym ogonkiem zakryła swe przed nr łapki
-oczywiście! A co by miałam się stać? -
Spytała młoda kotka, ździwnie zajęło miejsce na pysku kotki
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 16:46
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Słysząc śmiech biało-czarnej koteczki również się cicho zaśmiał. - No tak, ale mnie zaskoczyłaś, nie moja wina. - Odparł, po czym wystawił łapę w stronę długowłosej i lekko poczochrał nią jej łebek. - Nawet Cię nie słyszałem. - Przyznał. Co prawda nie słyszał jej dlatego, że był czymś zajęty, ale wciąż podeszła bardzo cicho. Kto wie, może będzie s przyszłości dobrą łowczynią?
- No... Po prostu lekko się zmartwiłem. Wiesz, kichanie może być czasami oznaką jakiejś choroby... - Mruknął po chwili. Pamiętał, że jedna z jego sióstr spóźniła się na ich Ceremonię na Terminatorów. A pierwszą jego myślą było to, że mogła zachorować... Albo zaspać. Ale bądź co bądź, nikomu nie życzył choroby. Zwłaszcza kociakom...

_________________
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 17:44
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka
-och, ale przyznaj. Upolowałabym ciebie jedynym pazurem! -
Zaśmiałam się koteczka. Na pierwszy rzut oka, było widząc że, jest krótka o Cięższych rozmiarach, i ciężko by było hej co kolwiek uratować. Kotka spojrzała mu w oczy, widział w nich zamyśli. Kotka spytała
-o czym myślisz?i tylko nie kłam! -
Spytała, w końcu już to zauważyła, więc kocura nie ma drogi ucieczki, by nie odpowiedzieć młodej kolce
-och, to mile że ssie martwisz o mnie! Dziękuję, lecz nic mi nie jest - odpowiedziała z uśmiechem na pysku. Kocurek wydawał się dla niej mega miły! Jest pewna, że bo polubi.. A być może, już polubiła?
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 18:13
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
- Ej, ale pamiętaj, że podejść do zwierzyny to jedno, ale upolować już nie jest tak łatwo... Przynajmniej tak myślę. Jeszcze nie nauczyłem się polować, więc nie wiem, jak to jest. - Odpowiedział po chwili. W końcu jego Mistrz postanowił, że zajmą się polowaniem później... A kiedy to później nadejdzie, to nie miał zielonego pojęcia. Jedynie Tonące Słońce i Gwiezdni to widzieli...
- Już, już, po prostu myślałem, że mogłaby być z Ciebie w sumie dobra łowczyni. - Odparł zgodnie z prawdą, podśmiechując się lekko i uśmiechając w stronę Krówki.
- A tak w ogóle, to jestem Kiełkująca Łapa. A ty? - No cóż, nie zapamiętał do kogo należało konkretne imię w miocie Gronostajowej Mordki i Czerwonego Kwiatu, tak więc nie był pewien. A wolał nie strzelić przypadkowo jakiejś gafy.
- Oh, to dobrze. - Miauknął, odwzajemniając przyjazny uśmiech.

_________________
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 18:29
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka
-może i masz rację, że to ciężkie. Lecz nie mów, jeśli nigdy nie spróbowałeś, bo może się okazać to bardzo łatwe! W końcu co jest treunego w upolowania mysz? -
Spytała kotka, jeszcze nie wiedziała że naprawdę wymaga to wielu sił, i starań. Lecz można jej to wybaczyć, w końcu jest bardzo młodym kociakiem.
Kotka uwierzyła na jego słowa, nawet wzięła je bardzo do siebie!
-ja i łowca ? Och, brzmi to ciekawie! I może jest to prawdziwe! Och chce zostać lowczyniom-
Kotka upadła na przednie łapki, zaczęła warczeć, i wygłupiać. Lecz po chwili udało jej się uspokoić, wróciła do wcześniejszej pozycji, i spojrzała na pysk młodego samca
Re: Zielone Kulki
Nie 28 Lut 2021, 21:30
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
- Może i nie próbowałem, ale wiem, że niektóre rzeczy w polowaniu są ważne i nie wiedząc o nich praktycznie nic nie da się upolować. Na przykład pozycja łowiecka. Ale jak już się je zna, to na pewno jest to łatwiejsze. - Odpowiedział, ponownie przytakując łbem i unosząc lekko łapę i lekko nią poruszając w powietrzu, jak gdyby chciał coś pokazać. Albo tak po prostu poruszał łapą. - Ale racja, ja nie polowałem, więc nie będę się wypowiadał już.-
Zerknął na Krówkę podczas gdy ta zaczęła brykać i warczeć. Było to zabawne i urocze na raz, przez co Powojnik aż przystawił łapę do pyska, lekko się podśmiechując i zerkając na koteczkę.
- No nie, nie, ale takim warczeniem to nic nie upolujesz! - Poprawił kociaka, po czym wstał, aby przez krótką chwilę wrócić myślami do pierwszego dnia Treningu, na którym nauczył się dokładnie o pozycji łowieckiej. Nie polowali, ale przynajmniej nauczył się tej jednej rzeczy.
- Patrz uważnie, o polowaniu wiem niewiele, ale za to umiem przybrać pozycję łowiecką. -
Po chwili Terminator rzucił okiem w stronę łaciatej kotki, po czym ugiął łapy, wyciągnął przednie przed siebie, a brzuch ciało obniżył, jednak nie na tyle, aby ocierało się o ziemię. Zaczął po chwili skradać się przed siebie, a w tym czasie zrównał ogon z grzbietem i łbem.
Zrobił tak może kółko wokół koteczki, aby mogła się przyjrzeć, jak wygląda pozycja do polowania. O ile w ogóle się przyglądała, na co miał nadzieję, bo przynajmniej sama będzie coś umiała już na początku swojego Treningu. O ile to zapamięta.

_________________
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 10:37
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka
Młoda samica patrzyła na jego pysk z wielkim zaciekawieniem. To co on mówił, wydawało się jej mądre, oraz bardzo pomyślne. Może kocura wie o czym mówić, pomimo że, nigdy nie polował?
-och a wiesz jak taka pozycja wyglada? Nauczyłbyś mnie jej!? Proszeee, kiełkująca łapo... Zgodź się!-
Młoda kotka prosiła, i błagała kocura, aby jej to pokazał, nauczył.
-och! Ale brzmisz tak, jakbyś już kiedyś polował, lub jakbyś się na tym bardzo znał. Albo nie wiem! Ale mów dalej, brzmi to ciekawie!a powiesz mi o tyym coś więcej??-
Kotka w pięć sekund potrafiła zadać sto pytać, dla kocura, który pewnie nie znał na większości odpowiedzi. Lecz to kociak, i nie jest to dziwne, jest ciekawa świata i jak inne zadaje wiele pytań.
Kotka nawet nie wiedziała jakich teraz używa słów, była tak podekscytowana jego słowami, że nawet jej malutki język się płątał przez proste słowa. Nagle do jej uszu doszły słowa młodego terminatora. Na pysku kotki pojawił się wielki uśmiech. Czekała aż, zobaczy tą magiczna pozycję, może będzie miała co później pokazać swemu rodzeństwu? Może będą ją podziwiać?
-och dobrze Kiełkująca łapa! Ach i nazywam się krówka, zapomniałam ci odpowiedzieć -
Koteczka się zasmialam z własnej głupoty, lecz po chwili już czekała na pierwsze ruchy kocura. Patrzyła ona uważnie, na jego wąsy, łapy, uszy. Wszędzie! Nje chciała przegapić żadnego jego ruchu. Kotka nie mogła oderwać od niego wzroku, wyglądało to dla niej niesamowicie, nawet pomimo że, to tylko pozycja do polowania... Kotka aż sama jie mogła się powstrzymać, i musiała również spróbować w tę pozycję. Również jak kocura ugięła tylne łapki, a przednie wyciągnęła przed siebie. Jie futerko na brzuszki szurało po ziemi, lecz czy to błąd? Młoda kotka nie wiedziała. W końcu to tylko futerko! Młoda oseska zaczęła również skradać się koło lap starszego od niej samca
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 10:56
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Z entuzjazmem skinął głową potwierdzająco na pytanie córki Czerwonego Kwiatu. W gruncie rzeczy oczywiście, że mógł pokazać jak wygląda poza łowiecka. Jak się już ją znało, to było bardzo łatwo ją przyjąć. Znaczy się... Jak się już ją znało i kiedyś się ją przybierało. Jak się miało ją wyćwiczoną, to była to bułka z masłem!
- No... Nie polowałem, ale się nawet zainteresowałem Polowaniem. Miałem nadzieję, że na pierwszym dniu Treningu będę miał właśnie polowanie, ale jednak nie... Chociaż była to dobra decyzja ze strony mojego Mistrza, bo łapy mi opadały po przejściu praktycznie całych terenów. - Zaśmiał się cicho. - Ahm, ale wracając do polowania... Cóż, wiem na pewno, że na każdy typ zwierzyny poluje się inaczej... Ale szczerze? Nie wiem dokładnie jak. Poza pozycją do polowania trzeba też być cierpliwym i cichym, bo zwierzynę ponoć łatwo spłoszyć. Znaczy, chyba zależy jaką. - Odparł na pytanie koteczki po dłuższej chwili zamyślenia, próbując sobie przypomnieć możliwie wszystko, czego nauczył się odnośnie polowania. Skoro coś tam wiedział, to czemu się tym nie podzielić, skoro Krówka również wydaje się być zainteresowana tym tematem?
- Oh, nic się nie stało, każdemu się coś kiedyś zapomni. - Również się zaśmiał, jednak zdecydowanie ciszej. Ah, tak, wiedział, jakie czasami kocięta mają krótką pamięć. W końcu hej! Sam kiedyś był kociakiem! A starego obozu, w którym był raptem... No właśnie, ile? Księżyc? Dwa? Starego Obozu Klanu Wichru praktycznie nie pamiętał! Znaczy, jakieś tam urywki, ale poza nimi to nic.
Zerknął kątem oka na Krówkę, która postanowiła również przybrać pozycję łowiecką. Uśmiechnął się uchyłkiem widząc, że już całkiem dobrze jej idzie. - Yno trochę brzuszek wyżej, bo szurasz futerkiem po ziemi. - Zwrócił jej szybko uwagę, po czym wrócił na swoje miejsce, aby usiąść i przyjrzeć się, jak idzie młodszej kotce i czy udało jej się poprawić. - I jeszcze musisz mieć ogon na... Ee... Na wysokości grzbietu i głowy, o. - Dodał po chwili.

_________________
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 11:28
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka
Wysłuchała słów młodego terminatora, a po chwili powiedziała
-och nie ważne! Wierze, że uda ci się w przyszłości upolować cała zwierzynę w tym lesie! Wiem że dasz rade ją upolować! -
Uśmiechneła się słodko kotka, wierzyła że kocura da rade upolować w przyszłości zwierzynę. A jeśli nie? No to nie! Zawsze ma szanse na drugi raz!
-och! Już mi się on niee podoba! Ale jednak może jest miły, nie wiem. Ale podziwiam ciebie że, dałeś rade przejść aż taką długa droooogeeee! Ją bym nigdy nie dała rady uch. Podziwiam ciebie, i twoje łapki może za niedługo ją uczucie polować!? -
Kotka była niezdecydowana na swoje własne słowa, czy nienawidzi mistrza kocura, czy go jednak uwielbia? Sama nie wiem, i więc i przepraszam za swe słowa!
-och! Ale pozycja do polowania jest jedna i ta sama tak? Napewno tak! I wiem że, większość zwierzynę jest łatwo wystraszyć, w sumie każdą jest łatwo wystraszyć! Ach ją również tego nie wiem Kiełkująca łapo, ale dziękuję że mi mówisz co wiesz! Tylko interesuje mnie fakt, dlaczego wojownicy się męczą na polowania. Nie możemy jeść owoców, jagód? -
Spytała kotka. Kotka spojrzała pod swój brzuch, gdy kocura ją upomniał. Czyli jednak to źle!
-och przepraszam! Już się poprawiam!
Pisneła radośnie kotka, a po już brzuch wyżej miała. Kotka ponownie spojrzała na pysk kocura, by upewnić się, czy już wszystko jest dobrze!
-już już! -
Odpowiedziała kotka na jego słowa. Szybko i ogon podniosła by, mieć go na równości swego grzbiet, może i teraz jest dobrze? Nie może doczekać się aż, pokaże to swemu rodzeństwu! Może oni również będą ch2ili, aby to właśnie krówka ich tego nauczyła!
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 16:22
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
- Ojej, ale bez przesady, bez przesady! Całej nie dam rady! - Roześmiał się rozbawiony, słysząc słowa łaciatej koteczki. No, bo przecież było to niemożliwe. Ale wciąż było miło takie coś usłyszeć. - Ale dzięki. - Miauknął po dłuższej chwili.
Zastrzygł lekko uchem, słysząc zdanie kotki o jego Mistrzu i łażeniu po Wichrowych Terenach. - Nie no, według mnie jest bardzo miły. Z resztą, jego decyzja była dobra. Gdybym miał jeszcze polować po całej wędrówce, to chyba bym tam normalnie zemdlał! - Odparł entuzjastycznie. - Dzięki! Ale wiesz, każdy Terminator prędzej czy później musi przejść Tereny, a zwłaszcza Granice i je poznać, aby się w przyszłości nie zgubić, nie? I nie martw się, jak już zostaniesz Terminatorką będziesz silna i na pewno dasz sobie radę całe obejść! - Stwierdził po słowach kotki, zgodnie z prawdą.
- Noo, raczej taka sama. Jedynie chyba ryb się nie łowi podczas skradania, ale co do łowienia ryb nie mam zielonego pojęcia. - Przyznał, przytakując kilkukrotnie i powoli łbem w odpowiedzi na jej pytanie. W końcu... Jakby miało się w takiej pozycji złowić rybę? Rzucić się do wody, kiedy się jakąś zobaczy? To by nie miało sensu... - Owoców i jagód? - Powtórzył, po czym zmarszczył czoło i uniósł wzrok, wbijając spojrzenie złotych oczu w sufit. Właśnie... W sumie dobre pytanie. - Hm... Ja myślę, że to dlatego, że samych owoców i jagód nie starczyłoby dla wszystkich i nikt by się porządnie nie najadł? Zwłaszcza, że niektóre są twarde... Ale wiesz co? Mogę się spytać mojego Mistrza, kiedy pójdę na kolejny Trening. - Puścił kotce oczko i zachichotał cicho, bo w sumie Krówka w tym momencie dała mu pomysł na kolejne pytanie. A już i tak na Treningu rzucał nimi dużo. Ale to bardzo dużo...
- Świetnie! Teraz chyba jest idealnie. A przynajmniej myślę, że o niczym nie zapomnieliśmy. - Odpowiedział po chwili, zadowolony z tego, że udało mu się czegoś nauczyć biało-czarnego kociaka.

_________________
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 18:25
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka
-co bez przesady? Wierzę że, dasz radę upolować tyle zwierzyny, ile nawet koty z naszego obozu nie widziały! -
Powiedziała koteczka, wierzyła że, Kocurowi w przyszlosci napewno się uda!
-och! To pewnie że zdam rade obejść każdy kąt naszego terenu! A pokażesz kiedy je może dzisiaj???? Proszeeee. Będę miała co rodzenstwu opowiadać! -
Pisneła radosna kotka
-och! Ale później nie zapomnij mi poeoefziev o tym! I dziękuję! Dziękuję że, nauczyłeś mnie pozycji do polowania! Może i dziś uda mi się coś w się upolować? Kto wie! -
Usiadła kotka, a uśmiech z jej pyska nie zniknął
-a pobawimy się teraz??
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 19:57
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Zamruczał ponownie rozbawiony, słysząc wypowiedź młodszej koleżanki. Nigdy nawet nie próbował upolować prawdziwej zwierzyny, więc jeśli faktycznie kiedykolwiek miałby szansę zdołać upolować ogrom zdobyczy w lesie, to czeka go naprawdę długa, ale to DŁUGA droga.
- Może kiedyś... Kto wie! - Miauknął po chwili, lekko wzruszając ramionami i spoglądając na koteczkę.
- Ojej, wiesz, ja również chętnie bym się wybrał poza obóz, ale dopóki nie nauczę się walczyć, nie mogę wychodzić sam. A kocięta też nie mogą wychodzić na Tereny. W ogóle nie wiem, czy mogą nawet z kimś do opieki wychodzić, tak szczerze. Ale jeśli będziesz jeszcze chciała, to możemy kiedyś pójść na polowanie, kiedy już będziesz Terminatorką! - Wyjaśnił, spoglądając przyjaźnie na kotkę. Kiedy ona zostanie już Terminatorką, to Kięłkię na pewno będzie już potrafił polować. Zapewne też i walczyć, więc w razie czego mógłby też jej wtedy przekazać trochę wiedzy odnośnie walki, aby musiała się obronić. W końcu już na pierwszym dniu Treningu się dowiedział, jakie niebezpieczeństwa czyhają poza obozem...
- Nie zapomnę, nie martw się. - Zapewnił Krówkę. - Hahah, jeśli akurat jakimś cudem w obozie znajdzie się jakaś mała myszka albo ptaszek i będziesz wystarczająco cicha, to możliwe, że złapiesz! No właśnie, kto wie! - Powtórzył po kotce, zerkając na nią pytająco, kiedy nagle przestała się uśmiechać.
Zastrzygł lekko uszyma, słysząc jej pytanie.
- Oh, cóż... - Zerknął na moment na bok, na mech do posłania, z którego miał wyciągnąć suche części. - Tylko skończę to, co zacząłem... Nie chcę, aby Nakrapiany Nos się zdenerwowała, że nie ma świeżego mchu do posłania. - Miauknął, po czym szybko się nachylił nad wilgotnym, zielonym puchem, po czym szybko pazurami ostatnie już kawałki zaschniętego mchu. W końcu zanim zaczął rozmowę z Krówką, zdążył już wyciągnąć większość. Więc zdołał szybko wyciągnąć zaschnięty mech z wilgotnego, po czym skinął lekko łbem, delikatnie podniósł puch do góry, a następnie szybkim krokiem zaniósł go do Nakrapianego Nosa, aby ulokować go na wygodne posłanie. Na szczęście szybko się z tym uporał, więc chwilę potem ruszył z powrotem w stronę łaciatej córki Gronostajowej Mordki, wypuszczając cicho powietrze z płuc i siadając z powrotem przed nią.
- No dobrze, a w co chcesz się pobawić? -

_________________
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 21:08
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka

-och no dobrze! Ale sie rusz.. Chyba, że mogę ci pomoc jakoś kiełkująca łapo? Jestem bardzo silna, i dam radę zmienić nawet tę wszystkie Legowiska! -
Pisneła kotka, i również jak wcześniej upadła na ziemię, i zaczęła warczeć, by pokazać Legowisku kto tu rządzi! A rządzi ona ! Kotka usiadła już po chwili spokojnie, by jie przeszkadzać kocurowi w jego czynnościach, jak nie chciał od niej pomocy, to po co miała na siłę sie wtrącać pod jego nos. Kotka z nudów zaczęła gryźć swój ogonem, ale po chwili zaczęła zadawać Kocurkowi bardzo dziwne pytania...
-A, Kiełkująca łapo, wiesz z kąd ja sie wzięłam? Bo mama nie chce mi powiedzieć, a nie wierze, że znaleźli mnie w kościach drzew! Proszę powiedz prawdę-
Kotka zrobiła słodkie oczka, nie wiedziała jeszcze jakie słowa usłyszy od kocura, ale wiedziała że, napewno nie powie jej
głupot!
-och nie wiem! Nie znam za bardzo ciekawych zabaw, niż walka, lub zabawa w chowanego, albo bieganego. Ale tę zabawy są nudne, i głupie! Nie mam zamiaru udawać mysz, która ucieka przed drapieżcą! -
Pisneła niezadowolona kotka, choć lubiła sie bawić
Re: Zielone Kulki
Pon 01 Mar 2021, 21:21
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
- Nie trzeba, dziękuję, daję sobie radę, a Ty się jeszcze w życiu napracujesz za Terminatora, oj uwierz mi. - Odparł na propozycję pomocy ze strony koteczki, uśmiechając się przyjaźnie.
Słysząc jednak pytanie kotki, na moment się zawiesił, zaciskając lekko szczękę i odwracając wzrok. Co jak co, ale takiego pytania się nie spodziewał. Spodziewał się wszystkiego, tylko nie tego. Zmarszczył lekko czoło, strzygąc uchem i zastanawiając się naraz, jak odpowiedzieć na jej pytanie. Bo nie mógł przecież odpowiedzieć wprost... Nie? Niby nie była już mega malutka, ale wciąż...
- Ummm... To chyba... To chyba trochę za ciężki temat jak na kociaka, wiesz... Emm... To jest... Jak dwoje kotów mooocno się kocha i są partnerami, to większość decyduje się wtedy na kociaki, a... A Gwiezdny Klan im je zsyła za pomocą... Eeee... - Odwrócił na moment wzrok na wyjście z Kociarni, patrząc przez ułamek sekundy na jakiegoś ptaszka, właśnie szykującego się do lotu z ziemi. - Ptaszków? - Stwierdził po chwili, po raz pierwszy od przemyślenia wypowiedzi łapiąc kontakt wzrokowy z łaciatą kotką.
- Hm... - Zamyślił się na moment, po czym zerknął na parę kulek mchu, które zostały po wyciąganiu ich z wilgotnego puchu. - To może pobawimy się w rzucanie mchem? W sensie... Może nie turlanie, a właśnie dosłownie rzucanie. Że ja zrobię dużą, mięciutką kulkę mchu, a potem będziemy próbować ją sobie nawzajem podrzucać? - Zaproponował, nie potrafiąc w sumie wymyślić niczego bardziej kreatywnego.

_________________
Re: Zielone Kulki
Wto 02 Mar 2021, 09:26
Krowia Łapa.
Krowia Łapa.
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 15 księżyce
Matka : Gronostajowa Mordka
Ojciec : Czerwony kwiat
Wygląd : Zwykła długo włosa kotka w czarne łaty na grzbiecie. Posiada czarne uszy i ogon oraz trzy czarne łapy, które mają na sobie parę białych kropek. Oczy posiada ona szaro-niebieskie
Autor avatara : Autorem jestem ja
Liczba postów : 135
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t474-krowka-mucka
Krówka

Kotka zmrużya oczka, nie po dowala się jej odpowiedzieć kocura, nie wierzyła mu na słowa! Czy on myślał że, może ją okłamać?
-tata mi tak mówił, i wiem że, to jie prawda, ale nie mów jak jie chcesz. Spytam mojego przyszłego mistrza! -
Uśmiechneła się koteczka, w sumie już nie mogła się do czegoś przyszłości! Nie mogła się doczekać, aż zacznie szkolenie, u boku jakiegoś najlepszego wojownika. Już wyobrażałam sobie codzienne treningi, od rana do wieczora!. Koteczka usiadła, i zasłoniła swe przednie łapki ogonkiem. Spojrzała na pysk terminatora, gdy zaczął myśleć. Kotka spojrzała na mech , o co mu chodziło? Czy on chce sie bawić w turlanie kulek? Jeśli tak to nie z nią! Lecz po chwili dostała odpowiedź
-hej hej, to brzmi nawet jak bardzo fajny pomysł! Jestem za tym, by po bawić się tak jak mówisz, lecz nie rób większej ode mnie! -
Koteczka się za miała na swoje własne słowa
Re: Zielone Kulki
Wto 02 Mar 2021, 13:04
Kiełkujące Ziarno
Kiełkujące Ziarno
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 31 [Grudzień 2021]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] [*] -> Tonące Słońce
Ojciec : Niedźwiedzi Sen [NPC] [*]
Mistrz : Sensei Tonące Słońce.
Partner : Krówka...?
Wygląd : Wysoki i masywny, długowłosy, klasyczny czarnopręgowany bury kot o złotych oczach.
Multikonta : Kłoda [Samotnik] ; Mokra Łapa [Rzeka]
Autor avatara : thetussetravels
Liczba postów : 294
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t344-powojnik
Zaśmiał się niezręcznie, słysząc odpowiedź kotki, ale już nic więcej nie mówił. To chyba i lepiej, żeby spytała się o to swojego przyszłego Mistrza albo przyszłej Mistrzyni, nie? Przynajmniej lepiej dla Kięłkię, bo on raczej nie potrafiłby dobrze tego wytłumaczyć, zwłaszcza, że on sam zbytnio tak do końca nie wiedział, skąd się biorą kociaki. Znaczy... Coś tam wiedział, ale nie dużo.
- Jasne. - Zapewnił, po czym zebrał łapami garstkę mchu, po czym zaczął cząsteczki zielonego puchu sklejać ze sobą, tworząc kulkę o wielkości mniej więcej kociego kroku. Podniósł ją powoli łapą, a następnie odwrócił się z powrotem w stronę Krówki.
- Taka chyba będzie odpowiednia. - Miauknął, po czym wstał i, uważając, aby kulka nie spadła na ziemię, cofnął się kilka kroków w tył. - Rzucam! - Zawołał do kotki, po czym zamachnął się łapą tak, aby mchowa kulka poleciała odrobinkę w górę, ale też w przód, że Krówka mogła na spokojnie ją odbić, o ile kulka nie poleci zbytnio w bok, czego się odrobinę obawiał, bo nigdy się tak nie bawił.

_________________
Re: Zielone Kulki
Sponsored content

Skocz do: