IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Wichru
 :: Obóz Klanu Wichru :: Niedźwiedzia Jama
Spiczasta Skała
Czw 12 Lis 2020, 11:53
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1878
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Przy wejściu do Niedźwiedziej Jamy wyrasta dodatkowy “ząb”, który ozdabia wnętrze legowiska przywódcy od środka. Jest to stosunkowo wysoka i ostro zakończona skała wystająca pionowo z ziemi. Co ciekawe, od góry schodzi ze sklepienia jaskini podobna skała, która niemal styka się z tym na dole, jednak pozostawiona jest pomiędzy nimi odległość kociej łapy. Często można zaobserwować, jak woda powoli wpływa po stalaktycie i skapuje na skałę niżej, kontynuując swoją podróż w kierunku podłoża.
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 10:00
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
Nie mówił o tym głośno, ale było mu trochę głupio z tym, jak praktycznie zignorował śmierć Golcowej Gwiazdy - jej pogrzeb, a później zmiana przywódcy. Odczuwał dyskomfort, jak o tym myślał. Jako mały kociak nawet nie myślał o tym, że ktoś mógłby ją kiedyś zastąpić. A jednak zniknęła, tak nagle, a on nawet nie poświęcił jej więcej uwagi, jakby była zupełnie obcym kotem. To trochę straszne; uważać coś za stały element swojego życia, a kiedy to znika... nie zrobić nic więcej, poza poświęceniem temu własnych myśli.
Ale właściwie jej nie znał. Nie rozmawiał z nią, widział ją jedynie w oddali. Czuł jej brak, czuł ten dziwny dyskomfort, ale nic poza tym. Nawet żal nie był taki, jak być może powinien.
Nieświadomie zatrzymał się przed wejściem do Niedźwiedziej Jamy. Jego spojrzenie wbiło się w jej wnętrze, gdy próbował poukładać własne odczucia i myśli. Nie chciał być złym kotem. I bardzo starał się przekonywać, że jego odczucia nie sprawiały, że taki się stawał.

/szałwia
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 15:35
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Wychodziłam akurat na spacer. Byłam po patrolu łowieckim, chciałam chwilę odpocząć, to zrobiłam i chciałam teraz się po prostu przejść. Kiedy jednak zwróciłam swoje łapy w stronę wyjścia z Niedźwiedziej Jamy zauważyłam małą posturę kota, a też poczułam, że był to syn Leśnego Szeptu.
Oh, Pchla Łapo. Dzień dobry — przywitałam się z nim, podchodząc do kocurka. Posłałam delikatny uśmiech terminatorowi i... no dalej stałam przed nim.
Wszystko w porządku? — zapytałam.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 15:53
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
Niemalże podskoczył i pisnął, gdy z ciemności wnętrza jamy wyłoniła się Szałwiowa Gwiazda we własnej osobie. Oj. W pierwszym odruchu chciał uciekać czym prędzej, ale to chyba byłoby bardzo podejrzane, nawet jeśli nie robił nic szczególnego. Wlepił spłoszone spojrzenie w przywódczynię.
Uch, no ja, ten, no, hehe — wyrzucił z siebie chaotycznie i mało brakowało, by zaczął machać łapami na wszystkie strony, próbując wybrnąć z tej - z jego perspektywy - niekomfortowej sytuacji. No, Pchla Łapo, to wcale nie wygląda jeszcze bardziej podejrzanie, niż ucieczka. Wypuścił gwałtownie powietrze z płuc. — Tak sobie... patrzę — palnął wreszcie, chyba na dobre się pogrążając. A przecież nawet nie robił nic podejrzanego!
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 16:37
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
Podniosłam delikatnie brew ku górze, patrząc na spłoszonego terminatora. Na moim pyszczku pojawił się jednak słaby uśmiech, aby Pchla Łapa nie bał się własnego przywódcy!
Na pewno? W porządku — mruknęłam, wzruszając delikatnie barkami. Pchla Łapa nie robił nic takiego, stojąc po prostu przed Niedźwiedzią Jamą. Może go zainteresowało legowisko przywódcy. No właśnie, hm...
Chodź, wejdziemy do środka. Rozglądniesz się — zaprosiłam kocurka z szerszym uśmiechem po czym ruszyłam w głąb legowiska przywódcy.

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 17:06
Pchla Łapa
Pchla Łapa
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 7k
Matka : Leśny Szept
Ojciec : Pokrzywowy Liść
Mistrz : Orzechowy Cień
Wygląd : Ciężko osiągnąć spektakularne rozmiary, kiedy nie ma się po kim ich dziedziczyć. Kocurka można określić najprościej jako powyciąganą, chudą pokrakę. Być może jego wygląd z czasem się unormuje, jednak na chwilę obecną śmiga po obozie na długich, patykowatych łapach, które dźwigają w większości same kości. Nie zapowiada się, by miał być siłaczem, a raczej typowym Wichrzakiem - szybkim i zręcznym. Ciało Pchły otulone jest krótkim, acz roztrzepanym, kremowym futerkiem o tygrysich pręgach... które są mało co widoczne, bo ledwo odznaczają się od podstawowego koloru kocurka. Na jego pyszczku, tuż pod intensywnie różowym nosem, futerko rozjaśnia się, zajmując brodę i kawałek szyi. Świat obserwuje ogromnymi ślepiami, aktualnie niebieskimi, a w przyszłości zielonymi.
Multikonta : Łasicza Mordka (samotnicy) Noc (nieaktywni)
Liczba postów : 38
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1676-pchla#39321
Szczęśliwie Szałwiowa Gwiazda chyba nie uznała jego zachowania za podejrzane (a jeśli tak, to bardzo skrzętnie to ukryła), więc odetchnął z ulgą. Zamiast tego wybałuszył oczy na propozycję kotki, jakby zupełnie niedowierzał własnym uszom.
...mogę? — wyrzucił z siebie, ale przywódczyni go ubiegła, ruszając w głąb swojej miejscówki. Zamrugał kilkukrotnie, po czym wystrzelił za nią, by nie zostawać w tyle. Wielkimi ślepiami rozglądał się po wnętrzu, zaskoczony jego wielkością. — Ale dużo miejsca — skomentował, w duchu trochę zazdroszcząc takiej przestrzeni. W tym wszystkim zupełnie zapomniał o swoich wcześniejszych przemyśleniach, ale te postanowiły do niego powrócić ze zdwojoną siłą. Zacisnął wargi w wąską linię, wahając się, nim wreszcie przystanął... i nie powiedział nic.
Re: Spiczasta Skała
Czw 02 Mar 2023, 17:15
Szałwiowe Życzenie
Szałwiowe Życzenie
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 79 [luty]
Matka : Lekkie Piórko [*] [NPC]
Ojciec : Czarny Ogon [*] [NPC]
Mistrz : Liściasta Burza [*] [NPC] → Skrzące Niebo [*]
Partner : samotność na ten moment
Wygląd : długowłosa, czarna srebrna cieniowana szylkretka z jasnozielonymi oczami. szałwia jest kotem szczupłym, wysokim, aczkolwiek masywnym i wytrenowanym. posiada bliznę przechodzącą po prawym barku oraz szramę na zadzie zakrytą futrem. odgryziony najbardziej zewnętrzny palec prawej łapy
Multikonta : Gradowy Chłód [KW], Szczyt, Blask [PNK] | Rdza [P], Lodowy Potok [GK]
Liczba postów : 1244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t321-szalwiowe-zyczenie#493
No jasne. Koty i tak wchodzą czasami do Niedźwiedziej Jamy jak szukają przywódcy i mają do niego jakąś sprawę — wzruszyłam barkami. Bo taka była prawda. Owszem, to było legowisko przywódcy, ale też miejsce, gdzie taki kot mógł przyjść, jeśli mnie szukał. Nie gryzłam za to, że ktoś w ogóle śmiałby nadepnąć na kamyczek zaczynający Niedźwiedzią Jamę.
Skinęłam delikatnie głową na słowa Pchlej Łapy. Owszem, było tu dużo miejsca. Zaprowadziłam Pchlą Łapę prosto w serce legowiska przywódcy i tam usiadłam. Chciałam zapytać kocurka jak się czuł podczas treningu i jak mu się podobało trenowanie pod okiem Orzechowego Cienia. Owinęłam delikatnie ogon wokół swoich łap, a później spojrzałam na Pchłę. Stał trochę dalej. Uh...
Czy na pewno wszystko w porządku, Pchla Łapo?

_________________
ビターチョコデコレーション
皆が望む理想に憧れて
ビターチョコデコレーション
個性や情は全部焼き払い
ビターチョコデコレーション
欲やエゴは殺して土に埋め
ビターチョコデコレーション
僕は大人にやっとなったよママ
Re: Spiczasta Skała
Sponsored content

Skocz do: