IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Brzegi
Wysoka Kępa
Nie 5 Mar 2023 - 18:08
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1915
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
W okolicach lewego brzegu znaleźć można charakterystyczną, samotną kępę trawy, majestatycznie wyrastającą ponad mniejszych i słabszych przedstawicieli jej gatunku. Podczas Pory Zielonych Liści pośród jej długich liści dostrzec można białożółte kłosy spokojnie poruszane leniwymi podmuchami wiatru.
Re: Wysoka Kępa
Czw 30 Mar 2023 - 12:42
Bociania Łapa
Bociania Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 37 (grudzień)
Matka : Żołędziowy Grzbiet [NPC]
Ojciec : Ślimaczy Ślad [NPC]
Mistrz : Wroni Cień
Wygląd : Bocian przyszedł na świat jako duża, puchata kulka, znacznie wyższa, niż jego rówieśnicy. Jest długowłosym czarnym dymnym kocurem. Jego czarna szata pokrywa większą część ciała, biel ma jedynie na żuchwie, szyi, piersi, brzuchu, stópkach oraz niewielkie plamki na nosie i pyszczku. Również jego wibrysy są białe i długie. Jego sylwetka jest wyraźnie umięśniona, a sierść bujna i gęsta, przez co często się kołtuni. Oczy kocurka, z początku szaroniebieskie, z czasem przybiorą barwę płynnego złota. Przez swoje duże, ciężkie ciało jako kociak ma problemy z poruszaniem się, gdyż trudno mu utrzymać cały jego ciężar i często upada pod swoim brzemieniem. Dopiero jako dorosły, w pełni wyrośnięty kocur będzie się poruszał dumnym krokiem, nie martwiąc się, że znów wyląduje brzuchem na ziemi.
Multikonta : Promyk [PNK], Lisia Łapa [KW]
Liczba postów : 280
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1449-bociek
Z dnia na dzień było coraz ładniej, a pogoda zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu lub chociaż na obozowej polance, niż w dusznych i zatęchłych ścianach legowiska. Dlatego od rana byłem już na nogach, spacerując po obozie Klanu Gromu i ciesząc się rozkwitającą Porą Nowych Liści. Również strumień przepływający przez nasze obozowisko nie był już skuty lodem i płynął sobie dziarsko ze swoim prądem. Chcąc chwilę odpocząć, przysiadłem na jego brzegu w otoczeniu kępy wysokiej trawy, w której gdzieniegdzie zaczęły pojawiać się pierwsze kwiaty. Uwielbiałem, gdy wraz ze zmianą pór roku przyroda budziła się do życia, przynosząc ze sobą powiew świeżości. Ptaszki ćwierkały, a króliczki i myszki wychodziły ze swoich norek, witając pierwsze ciepłe promienie słońca, a tym samym sprawiając, że Gromowy magazyn jedzenia miał szansę ponownie się zapełnić po pustkach spowodowanych pełnią Pory Nagich Drzew.

//Przebiśnieg Wysoka Kępa 1f618

_________________
Wysoka Kępa 56081555_OkeiIVEMq6vO9B1

I'm just Ken. Where I see love, she sees a friend
What will it take for her to see the man behind the tan and fight for me?
Re: Wysoka Kępa
Nie 4 Cze 2023 - 18:51
Jabłkowa Gałąź
Jabłkowa Gałąź
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 20 [luty]
Matka : Maska ⇾ Roztrzaskana Tafla i Dzika Róża
Ojciec : Szakłak
Mistrz : Konwaliowy Sen
Wygląd : Przeciętnego wzrostu, chudy, wygląda na zabiedzonego i permanentnie zmęczonego. Ma długie, kręcone, kremowe futerko z białymi znaczeniami na mordce, szyi, podwoziu i łapach. Zielonkawe oczy, lekko garbaty nos i powykrzywiane we wszystkie strony wąsy.
Multikonta : Niknąca Łapa, Chaber
Autor avatara : Niklas Hörberg (flickr)
Liczba postów : 178
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1836-jabluszko#47650
***
To nowe miejsce, w którym się znaleźli, było całkiem fajne. Było tu sporo zakamarków, w których można się było ukryć, albo do których można było kogoś wepchnąć. Albo, do których ktoś mógł wepchnąć ciebie. Hm. Trzeba więc było wszystko pozwiedzać, wszystko sprawdzić, żeby w razie czego wiedzieć, jak wyjść z sytuacji.
Wysoka Kępa nie wyglądała na szczególnie trudne do eksploracji miejsce. Szybko obszedł je dookoła i stwierdził, że pomiędzy trawami ani za nimi nie ma nic ciekawego, żadnej ukrytej kryjówki ze skarbem, co było nieco rozczarowujące. Szybko jednak znalazł sobie nagrodę pocieszenia w postaci kołyszących się kłosów, na które całkiem fajnie się skakało i polowało, jakby były ptakami, które łapał w locie. Ha!

_________________
I knew already
my life was gon be heavy
but
nothing could prepare me for this

I lived for validation
I met your expectations

pushed down on my temptation
that's not what I want


Re: Wysoka Kępa
Czw 8 Cze 2023 - 16:03
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 113 (IV)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura :(
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR], Osa [KG] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 1009
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
W życiu się nie spodziewał, że Róża i Trzask doczekają się własnych potomków! No, może nie biologicznych, a przybranych, ale nadal. Widząc, jak obie kotki są zaangażowane, nie mógł pozostać w tyle! W końcu był ich wujem! Kochał towarzystwo małych kociąt, sprawiały, że nie czuł się tak staro! Miał sporo spraw do ogarnięcia po wyjściu z lecznicy, ale znalazł czas, by ruszyć na patrol po terenach i jednocześnie nazbierać trochę piórek dla najmłodszych członków klanu. Prócz miękkiego puszku, znalazł czarno-białą lotkę sroki, brązowo-niebiesko-czarną lotkę sójki, a także brązowe, nakrapiane pióro orła! To były dopiero znaleziska, miał nadzieję, że kociakom się spodoba. I przy Wysokiej Kępie ujrzał kremowego kocurka! I był w nawet zabawowym nastroju, trafił idealnie! Podszedł bliżej, kładąc piórka pomiędzy przednimi łapami i prostując się, chwilę obserwując siostrzeńca.
- Hej, Jabłuszko! Co robisz? - zapytał się, podnosząc przy tym ogon do góry i uśmiechając się szeroko. Na chwilę obecną czuł, że przygarnięcie wszystkich tych kociąt było najlepszą decyzją w jego życiu, ale chciał też trochę poznać swoją przyszywaną rodzinę!
Re: Wysoka Kępa
Czw 29 Cze 2023 - 23:21
Jabłkowa Gałąź
Jabłkowa Gałąź
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 20 [luty]
Matka : Maska ⇾ Roztrzaskana Tafla i Dzika Róża
Ojciec : Szakłak
Mistrz : Konwaliowy Sen
Wygląd : Przeciętnego wzrostu, chudy, wygląda na zabiedzonego i permanentnie zmęczonego. Ma długie, kręcone, kremowe futerko z białymi znaczeniami na mordce, szyi, podwoziu i łapach. Zielonkawe oczy, lekko garbaty nos i powykrzywiane we wszystkie strony wąsy.
Multikonta : Niknąca Łapa, Chaber
Autor avatara : Niklas Hörberg (flickr)
Liczba postów : 178
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1836-jabluszko#47650
Te wszystkie kłosy były bardzo fajnymi zabawkami. Były duże, więc łatwo było je złapać w łapki, a jednocześnie trawy miały tak giętkie łodygi, że pociągnięcie w dół sprawiało, że kłos po wypuszczeniu znów wystrzeliwał w górę i zabawa mogła trwać! ... No, chyba że ugryzł trawę zbyt mocno, przez co chrupnęła mu w zębach i złamała się na stałe, przez co po wypuszczeniu z mordki jedynie smutno wisiała, złamana w miejscu, w którym znajdowały się ślady jego zębów. Właśnie podczas kontemplacji takiej zepsutej zabawki znalazł go przywódca klanu.
- Cześć. Poluję na ptaki - odpowiedział bardzo poważnie, trącając łapą kłos na złamanym źdźble, który zakołysał się lekko na boki, pozostając na wysokości jego nosa. - Temu złamałem skrzydła i już więcej nie poleci - dodał, dopiero teraz odwracając głowę, żeby spojrzeć na rudego kocura.

_________________
I knew already
my life was gon be heavy
but
nothing could prepare me for this

I lived for validation
I met your expectations

pushed down on my temptation
that's not what I want


Re: Wysoka Kępa
Sro 2 Sie 2023 - 19:38
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
***

Dzisiejszy poranek nieco różnił się od innych.
Zazwyczaj prędko zjadałam swoje śniadanie aby jak najszybciej być gotowości na wykonywanie swoich obowiązków, ale tym razem moją uwagę przykuły dwa punkty na porannym niebie. Dwie gwiazdy które pomimo nadchodzącego dnia świeciły i to dość jasno.
Nie należałam do przesądnych kotów, ani do tych bardzo analizujących różne zjawiska... ale ten widok mnie zastanawiał, nawet nieco martwił.
Usiadłam obok Wysokiej Kępy która o tej porze roku nie była już tak wysoka jak pare księżyców temu, i raz po raz brałam kęs nornicy zerkając w górę jakby w obawie że coś złego może się stać.

/ pszczoła

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wysoka Kępa
Pią 4 Sie 2023 - 9:24
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 [V]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 541
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Nie ona jedna była. Tak się złożyło, że Pszczoła również bacznie się przyglądała dwóm wyjątkowo jasnym gwiazdom. Zauważywszy, że Jeżyna, niegdysiejsza terminatorka Konwalii, także obserwowała uważnie niebo, postanowiła do niej dosiąść.
Też się zastanawiasz, co one znaczą? – spytała szeptem, jakby nie chciała, by ktoś przypadkiem ich usłyszał, nie odrywając swych oczu od nieba. W końcu mówiła o bardzo poważnej sprawie, więc szkoda by było, gdyby nagle cały klan spanikował. Chociaż nie, w sumie to chętnie by na to popatrzyła... Zabawnie by to wyglądało, gdyby wojownicy ze śmiertelną powagą zaczęli się bać jakichś tam dwóch jasnych punktów na górze.

_________________
Wysoka Kępa Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Wysoka Kępa
Sob 12 Sie 2023 - 22:37
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Zerknęłam kątem oka, kiwając głową złotej na powitanie. - Nie wiem, dziwne to. - odparłam cicho, wpatrując się dalej w punkty. - Gdyby to było coś złego to Owcze Runo by chyba wiedziała... - wiadomości od Gwiezdnych wydawały mi się czymś abstrakcyjnym, ale jeśli już istniały to miałam nadzieję że faktycznie uchronią nasz klan od zagłady jak to miało miejsce z Klanem Cienia. Nie miałam ochoty umierać akurat teraz, marzyło mi się osiągnięcie czegoś... i kiedyś założenie rodziny, bo taka chyba kolej rzeczy.
Szczególnie że jestem jedyną zdrową z mojego rodzeństwa która się ostała. Stokrotka nawet nie zauważy że go nie ma.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wysoka Kępa
Sob 19 Sie 2023 - 11:38
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
I on dostrzegł jasne punkty na nieboskłonie oraz dwie kotki, które zajmowały się ich obserwacją. Niespiesznie opuścił swe legowisko, by następnie skierować się ku szylkretce i złotofutrej.
- Jeżynowy Cierniu, Pszczeli Pyle... - przywitał się z nimi - Czy mógłbym dołączyć się do was?
Jeśli kotki wyraziły ku temu zgodę, usiadł obok nich.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Sob 26 Sie 2023 - 17:45
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 [V]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 541
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Wzruszyła ramionami. Niewątpliwym było to, że Owcze Runo w razie czego otrzymałaby ostrzeżenie od Gwiezdnych, o ile, oczywiście, przodkowie sami wiedzieli. Jednocześnie Pszczoła nie była do końca przekonana co do rzetelności tego faktu, patrząc na historię pożaru. Tak, tego samego, co zmusił klany do przeprowadzki. Jeśli nawet na pożar nie mogli nic poradzić, to wątpiła, by dało się cokolwiek zaradzić na jakiś meteoryt czy inne takie dziwactwo.
Siedziała w grobowym milczeniu, obserwując jak zahipnotyzowana te dwa jasne punkty, jakby czekała na jakiś rozwój zdarzeń, niczym wpatrzone w podobną nietypową rzecz kocię. Dopiero przybycie Konwalii na chwilę odwróciło jej uwagę. Kocica spojrzała na kocura, witając go lekkim, twierdzącym pomrukiem zezwalającym na dołączenie do nich, po czym powróciła do obserwacji nieba.
Słyszałeś może coś o tych dwóch dziwnych gwiazdach? – spytała go, łagodnym ruchem łba wskazując na kierunek, w którym patrzyła. Jako że nie był medykiem, nie spodziewała się po nim twierdzącej odpowiedzi, ale zawsze istniała jakaś szansa na usłyszenie czegoś ciekawego.

_________________
Wysoka Kępa Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Wysoka Kępa
Sro 30 Sie 2023 - 21:51
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
A zatem żadna z nich nie uznała jego towarzystwa za niesprzyjające. Rad był, że pozwalało mu to na obserwowanie gwiazd wraz z nimi.
- Nie - odparł. - Podejrzewam, że moglibyśmy spytać Owcze Runo czy posiadają one faktyczne znaczenie, czy też ich obecność stanowi jedynie dziełem przypadku - nawet, jeśli ona sama nie znała odpowiedzi na ich pytanie, mogłaby spytać o nią Gwiezdnych. To, czy mogłaby podzielić się odpowiedzią z nimi pozostawało natomiast kwestią od niego niezależną.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Nie 3 Wrz 2023 - 20:26
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Nawiązałam kontakt wzrokowy z Konwalią na jakieś jedno uderzenie serca i pochyliłam się nad posiłkiem biorąc kolejny kęs.
- Może ma to coś wspólnego z przywódcą i zastępcą czy coś... jeśli jest to faktycznie jakiś znak. - stwierdziłam po chwili milczenia. Dwie gwiazdy, ostatnie problemy z Zaćmionym Słońcem... naciągane, ale mogłoby mieć sens. Wzięłam jeszcze kilka gryzów nornicy słuchając co na moją teorie mają do powiedzenia Pszczeli Pył i staruszek.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wysoka Kępa
Pon 4 Wrz 2023 - 17:47
Pszczeli Pył
Pszczeli Pył
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 72 [V]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Niska, krępej budowy koteczka o długim, gęstym futrze oraz stosunkowo silnych łapach. Na jej złotej sierści widać klasyczne pręgi, czarne na czole, łapach i ogonie oraz rdzawe po bokach i na grzbiecie. Pysk, gardło, brzuch oraz wewnętrzna część łap są jaśniejsze. Oczy oliwkowe, a uszy z pędzelkami.
Multikonta : Dąb (PNK), Żyto (S), Ogień (KG) | Księżyc (PWŁ)
Liczba postów : 541
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1145-pszczola#15164
Mruknęła lekko, kiedy Konwalia powiedział, że również nie wie, a na jego propozycję konsultacji z Owczym Runem wzruszyła barkami. Super, a więc mogli sobie spekulować teraz we trójkę. Jeżynowy Cierń już zaczęła się dzielić swoimi przepuszczeniami, które brzmiały dość... naciąganie. Owszem, czasami ich władcy robili różne dziwne numery, ale raczej nie do tego stopnia, by sami Gwiezdni zaczęli wyrażać swój sprzeciw w ten sposób. No i czemu właśnie w formie gwiazd? Chyba bardziej by tu pasowało coś związane z ogniem albo słońcem. Równie dobrze można byłoby z nich odczytać, że ktoś powinien lub nie powinien być parą. Chociaż z drugiej strony, Gwiezdny Klan sam w sobie był dziwny, więc kto wie, może miała rację.
Nie wiem, czy warto tym męczyć naszą medyczkę... Nawet, gdyby to był jakiś omen, to wątpię, by ona nam tak po prostu zdradziła jego znaczenie. Wiecie, jakaś medyczna tajemnica czy coś. Ja myślę, że Gwiezdni próbują jej zesłać znak, by w końcu wybrała sobie terminatora. – odpowiedziała, bo ta interpretacja zdawała się być dla niej najbardziej sensowna. Te dwie gwiazdy jakby z całej siły mówiły "Patrz, medyków musi być dwóch, znajdź wreszcie sobie kogoś". No a gdyby było w tym coś dla nich ważnego, to już byłoby jakieś zebranie.

_________________
Wysoka Kępa Pszczola-podpis

HOLD YOUR LIGHT
to the darkness in my head ༉‧₊˚.
put your ear to my heart or set your t e e t h
against my throat; give me something pretty
to  wear  beneath  my blood-stained  clothes

MY DARLING, THE DEVIL KNOWS MY NAME



Re: Wysoka Kępa
Pią 8 Wrz 2023 - 21:15
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- Nie wiem, co w takim wypadku mogłoby symbolizować - odparł w odpowiedzi na przypuszczenia szylkretowej.
- Czy wtedy jednak nie właściwsza byłaby duża gwiazda spadająca z nieboskłonu w roli symbolu nieuchronnie mijającego czasu? - spytał się Pszczelego Pyłu. Gdyby to on był medykiem, wybrałby dwóch terminatorów i uczyniłby to tak szybko, jak to tylko możliwe, jako, że efekty działań losu mogły okazać się tragicznymi... i sprawić, że ich klan nie posiadałby żadnego medyka. Ostatecznie jednak, ze względu na zaufanie jakim darzył Owcze Runo, zdecydował się że nie warto jest podważać podjętą przez nią decyzję.
- Podejrzewam, że obie gwiazdy widzą również członkowie innych klanów... Być może zatem znak ten dotyczy nas wszystkich?

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Sob 30 Wrz 2023 - 13:31
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
Kiwnęłam tylko głową słuchając reszty. - Jeśli faktycznie jest na rzeczy dowiemy się tego niedługo, teraz trzeba wracać do obowiązków. - stwierdziłam i wzięłam resztki posiłku aby gdzieś je uprzątnąć. Zaproponowałam jeszcze dwójce wojowników polowanie, i skierowałam się z nimi (lub bez) poza obóz.

/ztx3

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wysoka Kępa
Czw 2 Lis 2023 - 22:38
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
***

Był ciepły poranek. Konwaliowy Sen niespiesznie odłożył na stos dwa upolowane przez niego gawrony - doprawdy, dzisiejszego dnia los zaskoczył go niemalże swą monotonnością - by następnie trzeciego, którego nie ułożył tam umyślnie, zanieść do legowiska starszyzny. Legowiska, które wraz z ubiegiem księżyców stawało się ostatnimi czasy coraz pełniejsze. Fakt ten niepokoił go, zaś oba obecne mioty, w jego opinii niestety nieliczne tego niepokoju nie przepędzały.
Usiadł obok kępy trawy by następnie rozpocząć pielęgnację swej prawej przedniej łapy.

[Wilk]

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Wto 7 Lis 2023 - 13:00
Wilcza Łapa
Wilcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 13 [IV]
Matka : Tęczowa Chmura... [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne. Po śmierci Tęczowej Chmury futro zmatowiało a jego waga zmalała.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [GK] Wysoka Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
Zgubiłem się.
Nigdy nie byłem TAK DALEKO od kociarni. Może nawet trochę przesadziłem... huhuhuh! Ale tata jako przywódca na pewno czuwa i widzi wszystko, bo on chyba śpi nad obozem? Też bym chciał! Ale to jest taaaaak wysoko! Ale tata jest już duży, prawie jak drzewo więc mu łatwiej...
Moje serce biło szybciej niż zwykle, byłem nieco zestresowany ale starałem się zgrywać pozory tego odważnego, byłem synem przywódcy przecież!! A moje siostry nie są tak odważne jak ja!
Na szczęście zauważyłem czarnego kocura który na pewno chciał mi pomów, musiał! Podszedłem z wysoko uniesionym ogonem do jegomościa i zatrzymałem się... blisko, przed nim, żeby na pewno mnie dobrze widział i słyszał. - Dzień dobly, pan wojownik? - zacząłem rozmowę typowo. Usiadłem owijając łapy ogonem i bacznie przyglądając się nieznajomemu.

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki



Re: Wysoka Kępa
Wto 7 Lis 2023 - 16:51
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Obserwował uważnie podchodzące do niego kocię, postanawiając nie przeszkadzać mu w jego poczynaniach do momentu, w którym ono samo nie zainicjuje kontaktu z jego osobą. Jego szlak ku zostaniu przywódcą stał się obecnie jasną ścieżką, nie zamierzał zatem popełnić błędu poprzez nieodpowiednie zachowanie w stosunku do potomka przywódcy.
- Pan zastępca - odparł, obserwując uważnie kocurka. - Dzień dobry, Wilku. Jestem Konwaliowy Sen. Zdaje się, że zwiedzasz klanowy obóz - dostrzegłeś już jakieś ciekawe miejsca?
Końcówka ogona kocura poruszyła się nieco. Już wkrótce on i Jeżynowy Cierń również doczekają się swych potomków. Własnych. Najlepszych.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Wto 7 Lis 2023 - 17:05
Wilcza Łapa
Wilcza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 13 [IV]
Matka : Tęczowa Chmura... [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Na pewno jego postawa stała się doroślejsza - barki stały się szersze a wzrost podobny do matki. Po księżycach treningu mięśnie stały się bardziej widoczne. Po śmierci Tęczowej Chmury futro zmatowiało a jego waga zmalała.
Ma niebiesko - białe, klasycznie pręgowane futro. Białe futro pokrywa dolną część pyszczka, szyję, prawą łapę poniżej łokcia. Na lewej przedniej łapie jest skarpetka nieco ponad nadgarstek. Lewa tylna łapa jest biała trochę ponad kolano (z wewnętrznej strony są dwie ciemniejsze łaty) Prawa tylna jest biała do okolic kolana.
Oczy koloru żółtozielonego. Różowe poduszki łap, oraz bordowy nos.
Multikonta : Jeżynowa Łapa [GK] Wysoka Łapa [KG] Kra [KRz]
Liczba postów : 180
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1939-topic
Mój pyszczek otworzył się mimowolnie gdy usłyszałem że ten pan to nie wojownik! - Oooo... - to on pomaga tacie! To znaczy że to jego przyjaciel! - Ooo! Tiak, tu wsystko jest takie duzie... ale do nolek nie wchodziłem... bo są ciemne. - w niektórych ciemniejszych miejscach spali wojownicy, w innych terminatorzy a medyczka jeszcze w innym! No i my też z mamami. Każdy miał tu swoje miejsce to było takie ciekawe! A co by było gdybyśmy się tu nie zmieścili? Obóz by wybuchnął? - A ciemu maś tak na imię? - spytałem z zaciekawieniem. Co to jest konwalia? Bo sen to wiem! Lubię spać czasem.. ale nie zawsze. Jak mama mi każe to nie.

_________________

chcę być jak syn koleżanki twojej matki

zawsze tak idealny jak, jak z okładki
być jak syn koleżanki twojej matki
twojej matki, twojej matki



Re: Wysoka Kępa
Wto 7 Lis 2023 - 17:14
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 54 [kwiecień]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Partner : Jeżynowy Cierń [*], Pszczeli Pył
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Liczba postów : 1502
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
- Ponieważ są ciemne...? - spytał, niekoniecznie rozumiejąc, z jakiego powodu miałoby to stanowić przeszkodę do prowadzenia eksploracji. Gdy on sam był w wieku swego rozmówcy nie posiadał obaw przed zacienionymi miejscami - to z tego powodu zapewne nie podzielał toku rozumowania Wilka.
- Wszyscy, którzy ukończyli swe treningi posiadają dwuczłonowe miana, tak jak ja, twoja matka, czy też twój ojciec - o wyjątkowości miana przywódcy nie wspominał nie chcąc podwyższać kocurkowi ego. On sam narodził się jako potomek Gwiazdy i utrata statusu przez jego ojca nie wpłynęła na niego dobrze... Rozżarzona Gwiazda zaś nie należał już do kotów młodych.

_________________
Elegant maniac.
Re: Wysoka Kępa
Sponsored content

Skocz do: