IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Obóz Klanu Gromu :: Drzewna Mordka
Re: Wilgotny Korzeń
Nie Mar 06, 2022 9:52 pm
Mamrocząca Łapa
Mamrocząca Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 18 [II]
Matka : Dzika Róża
Ojciec : Puszczykowy Lot
Wygląd : Nie za wysoki, nie za niski kocur o czarnej, krótkiej i szorstkiej sierści. Jego ciało nie zdobią żadne znaczenia czy pręgi, nie wyróżnia się z tłumu tak na dobrą sprawę absolutnie niczym. Jego oczy wybarwiły się na bladą żółć.
Multikonta : Chabrowy Gaj [GK]
Liczba postów : 44
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1095-mamrot
Siedziałem sobie, no i jak Gwiazdy kocham, nie spodziewałem się że nagle usłyszę przy sobie... głos. I to ewidentnie mówiący do mnie, więc jak zgaduje, kogoś musiałem zainteresować. Odwróciłem łeb i zobaczyłem... ją. Dobrą chwilę zajęło mi, nim rozpoznałem w niej swoją siostrę. Zaćmione Słońce. Nie to, że byłem tak olewczy że nie pamiętałem już własnego rodzeństwa, po prostu po pierwszej było... ciemno, a po drugie kotka nieco się zmieniła od momentu, gdy ostatnio widziałem ją tak blisko.
- A ty pewnie masz tyle energii dzięki swoim obowiązkom - miauknąłem, odgryzając się nieco siostrze. Słyszałem, że jest prowokatką, ale kim ja jestem żeby wierzyć w plotki? Plotki zniszczyły mojego ojca, więc ja, w przeciwieństwie do innych, nie zamierzałem w nie wierzyć a przekonać się na własne oczy. Było mi więc na łapę to, że rozmawialiśmy. Pierwszy raz od... No właśnie.

_________________
Re: Wilgotny Korzeń
Pon Mar 14, 2022 12:06 pm
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 70 księżyców [ kwiecień '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Liczba postów : 648
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Była ciekawa, jak zareaguje Mamrocząca Łapa; po tym, co wiedziała sama o bracie, spodziewała się dogryzki czy argumentu przeciwko… i doprawdy, nie zawiodła się, chociaż na jego słowa jedynie wypuściła powietrze z nozdrzy rozbawiona, nie dając jego słowom jakkolwiek na nią wpłynąć, bo w końcu: kim był dla niej Mamrot? Nie dość, że był raczej zakałą rodziny, to on był terminatorem; ona już wytrenowaną wojowniczką.
Moją energię pożytkuje na to, na co powinnam. Na obowiązki, sprawianie, że zasługuję na przebywanie w klanie i mogę dumnie nazwać się córką Dzikiej Róży. Ty za to, heh — jęknęła, jakoby temat kocura ją obrzydzał. — Póki co wygląda na to, że jesteś tylko pasożytem — kontynuowała niewinnie, uśmiechając się.

_________________

what are we waiting for?
i'm getting tired of trying so hard to be adored
★・・・・・・ close the door,
wish i'd reached out to my mother more
wish that i hadn't kept the score,
I WISH I

paralysed and spinning backwards
lullabies don't comfort me
Re: Wilgotny Korzeń
Nie Cze 05, 2022 2:12 pm
Zamglone Jezioro
Zamglone Jezioro
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 50 [II]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk
Mistrz : Zaćmione Słońce
Wygląd : Na pierwszy rzut oka można zauważyć długą, niebieską szatę kotki, bez ani grama bieli, wiecznie wypielęgnowaną, bo ta pieczołowicie o nią dba; by nie była splątana, brudna, a w świetle słonecznym - wręcz lśniła. Drugim, co rzuca się w oczy, to wysoki wzrost kotki. Ta bowiem należy do wysokich, dobrze zbudowanych kotek, co z każdym księżycem widać coraz bardziej. Na razie jej mięśnie nie są jeszcze dobrze rozbudowane, ale zdecydowanie zmieni się to jak tylko zacznie trening na poważnie. Trzecią zaś rzeczą, która od razu rzuca się w oczy są złocisto-pomarańczowe oczy. Oryginalnie są one złote, acz, w zależności od słońca, mogą przybierać nieco bardziej pomarańczowy odcień. Jezioro ma dużą głowę osadzoną na krótkiej szyi, z czarnym nosem. Pysk ma wiecznie wykrzywiony w grymas, można by rzec, aczkolwiek tak naprawdę jest to jej zwyczajowa, codzienna mina, którą przybiera, gdy po prostu się nie uśmiecha.
Multikonta : Rwący Strumień [KG], Trzcinowy Brzeg [KRz]
Liczba postów : 262
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1334-jezioro#23688
Wróciła do obozu po treningu wyraźnie zdegustowana. Nie szło jej tak sprawnie i szybko, jak tego chciała, nadal stojąc przy polowaniu i nie ruszając się szczególnie do przodu. Nie to, żeby jej nie szło w tym polowaniu, po prostu... uch, czy tempo treningu musiało być tak wolne? Mogła się założyć, że większość jej rodzeństwa już dawno ją prześcignęła, a ona nadal się nie rozwija. Niemal tupiąc nogami podeszła do stosu zwierzyny, z samej góry ściągając pulchnego królika, a następnie ułożyła się niedaleko wejścia do legowiska terminatorów od razu zatapiając kły w posiłku. Rozejrzała się jeszcze, szukając wzrokiem kogoś, komu mogłaby ponarzekać, ale nikt nie rzucił się jej w oczy, więc póki co jadła, tylko wybijając gniewną melodię ogonem o podłoże.

[Kopeć]
Re: Wilgotny Korzeń
Sob Sie 20, 2022 11:56 pm
Jabłonkowa Łapa
Jabłonkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 5
Matka : Żołędziowy Grzbiet
Ojciec : Ślimaczy Ślad
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : he
Wygląd : ruda, klasycznie pręgowana kotka z długim futerkiem i niebieskimi oczami. posiada również białe znaczenia, znajdujące się na palcach przednich i tylnych łap, brzuszku, kryzie oraz pyszczku.
Liczba postów : 10
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1503-jablonka#30238
Tego wczesnego zimowego poranka, ruda koteczka miała ważniejsze rzeczy do roboty, niż jakieś tam spanie. Wiedziało o tym jedynie powoli wschodzące słońce, towarzyszące jej w wyprawie do Drzewnej Mordki.
Korzystając z tego, że przez swój młody wiek Jabłonka była dosyć malutka, i z tego, że większość mieszkańców legowiska jeszcze słodko drzemało, niezauważalnie prześliznęła się do środka. Nie przyszła tutaj bez celu, ale w takim razie po co? Po to, aby jak to na kociaka przystało, pozwiedzać legowisko terminatorów marząc o tym, że zostanie kiedyś jednym z nich? Pfft, co to, to nie! Zdecydowanie bardziej wolała jednego z nich podenerwować. A dokładniej — jednym z nich okazał się biało-bury kocurek, który akurat zwrócił na siebie jabłonkową uwagę. Na rudym pyszczku pojawił się złowieszczy uśmieszek, poprzedzający niecny czyn kotki. Powoli zakradła się do śpiącego terminatora, zarazem czując, jak jej serduszko zaczyna coraz szybciej bić z nerwów i ekscytacji. Była coraz bliżej, aż w końcu zatrzymała się przy pyszczku kocurka i... haps! Chwyciła w ząbki jeden długi, biały wąs, po czym mocno pociągnęła go w swoją stronę, z zamiarem wyrwania go.

/Sosenka >:3c

_________________
Wilgotny Korzeń - Page 2 0zlnRPo
Re: Wilgotny Korzeń
Nie Sie 21, 2022 3:57 pm
Sosnowy Zagajnik
Sosnowy Zagajnik
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 47
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Mistrz : 1 Wój, 2 Zastępcy i jedyna taka Malinowa Mordka!
Partner : Lubi Maki
Wygląd : Postawny o długich łapach, umięśniony kocur w kolorze ciemnego, przygasłego korzennego brązu, gdzie na długowłosym futrze malują się także ciemniejsze, smoliste pręgi o kształcie zawijasów na bokach. Posiada biel na prawej części pyska, gdzie następnie ta "spada" na policzek lewej i sięga znów ku czole kocura. Biel znajduje się także na szyi, kryzie, palcach przednich łap, całych tylnych stopach i końcówce ogona.
Oczy kocura są niebieskie, a z pyska wystaje mały kiełek.
Multikonta : Niedźwiedź(Pl), Truskawkowa Łapa(Rz)
Autor avatara : Pliszka, w podpisie Meowkarii
Liczba postów : 128
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t575-sosna
Sosnowa Łapa miał tyle szczęścia, że gdy mistrz był zajęty swoimi sprawami, to mógł sobie drzemać. No, więcej niż ustawa przewiduje, a sam miał futro grube i długie, więc argument, że jest mu za zimno, no cóż, nie przechodził w oczach rodziców, lecz i tak nie miał dzisiaj zaplanowanych nowych rzeczy. Jednak mistrz był krótkiego włosia, więc przerwa przyda się ich dwójce, nie? Szczególnie w taką pogodę.


Był ranek, bury, masywny kocur o trójkątnych uszach i wystających z pyska jak dzik kłach drzemał w sobie najlepsze.
Gonił jastrzębia! Polował na niego, a już w pysku czuł zapach i smak jego mięsa!.... Oh co za piękny sen kocur miał, lecz wszystkiemu nastaje koniec.
Kocur czując jak na pysku coś go chwyta, tak próbował się przekręcić i mruknął. -Mamio....Jeście pięćś minut.....
Ziew oraz chaps potężnych szczęk raz, a bury kocur poczuł jakby ukłucie, po czym otworzył niebieskie ślepia.
-AŁĆ!
- Ryknął, gdy poczuł, jak z przekręceniem się został mu perfidnie wyrwany wąs.
Machnął łbem w kierunku źródła. -[MAMO. Od kiedy ty wyrrywasz mi wąs- - Syknął, nie głośno, lecz nisko swym głosem, lecz przestał, gdy zauważył....Kocię. nawet nie terminatora.
A ty to kto, młoda?

Gwiezdni, co to były za znaki w formie kociąt?

_________________
...

...
Re: Wilgotny Korzeń
Pon Sie 22, 2022 8:53 pm
Jabłonkowa Łapa
Jabłonkowa Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 5
Matka : Żołędziowy Grzbiet
Ojciec : Ślimaczy Ślad
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Partner : he
Wygląd : ruda, klasycznie pręgowana kotka z długim futerkiem i niebieskimi oczami. posiada również białe znaczenia, znajdujące się na palcach przednich i tylnych łap, brzuszku, kryzie oraz pyszczku.
Liczba postów : 10
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1503-jablonka#30238
A więc udało jej się wyrwać wąsa! Córeczka Ślimaczego Śladu była bardzo dumna z tego wyczynu, że też dała radę tak zwinnie i niezauważalnie podkraść się do terminatora! Tylko... następne słowa burego kocura nieco rozkojarzyły Jabłonkę, bo co on takiego wygadywał? ''Mamo''? Że niby ona była jego mamą? Po tym przedstawieniu trudno było się przestraszyć jego syku, dlatego, zanim koteczka odpowiedziała na pytanie, jedynie uśmiechnęła się chytrze i prychnęła pod nosem.
Twoja mama odparła, niezwykle zadowolona ze swojej riposty, patrząc terminatorowi prosto w jego niebieskie oczy, a do tego uśmieszek nie znikał jej z pyszczka. Tak samo wąs, nadal trzymała go dumnie w małych ząbkach — zupełnie jakby był to jakiś dorodny, upolowany bażant czy tłusta mysz, a nie zwykły, koci wąs.

_________________
Wilgotny Korzeń - Page 2 0zlnRPo
Re: Wilgotny Korzeń
Wto Sie 23, 2022 8:54 pm
Sosnowy Zagajnik
Sosnowy Zagajnik
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 47
Matka : Żmijowy Syk
Ojciec : Falująca Trawa
Mistrz : 1 Wój, 2 Zastępcy i jedyna taka Malinowa Mordka!
Partner : Lubi Maki
Wygląd : Postawny o długich łapach, umięśniony kocur w kolorze ciemnego, przygasłego korzennego brązu, gdzie na długowłosym futrze malują się także ciemniejsze, smoliste pręgi o kształcie zawijasów na bokach. Posiada biel na prawej części pyska, gdzie następnie ta "spada" na policzek lewej i sięga znów ku czole kocura. Biel znajduje się także na szyi, kryzie, palcach przednich łap, całych tylnych stopach i końcówce ogona.
Oczy kocura są niebieskie, a z pyska wystaje mały kiełek.
Multikonta : Niedźwiedź(Pl), Truskawkowa Łapa(Rz)
Autor avatara : Pliszka, w podpisie Meowkarii
Liczba postów : 128
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t575-sosna
Łapa młodzika nadal próbowała ukoić ból po wyrwanym narządzie czucia, swym bezcennym wąsie, gdy z pyszczka kociaka wypadły słowa, które sprawiły, że futro na karku starego terminatora i księcia z rodziny Żmijowego Syku.
-Te, nie bądź taka mądrra, młoda! Bo zarraz powiem twoim starym. -Odpowiedział dość nerwowo, po czym jego łapa sięgnęła po wąs w pszczku rudawej koteczki, by jej go zabrać i ponownie dać na swoje prawowite miejsce.
-Oddaj! - Miauknął poważniej, wystawiając łapę po swego wąsa. Mógł przecież poprosić medyka, by to naprawił. Nie?

_________________
...

...
Re: Wilgotny Korzeń
Pon Lut 20, 2023 6:07 pm
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- Ekhem, Miętowa łapo..? - Stanąłem przy wejściu do legowiska terminatorów. Zaraz przy dziwnie dużym korzeniu, ktory był mokry. Niechętnie wracałem wspomnieniami do tego miejsca. Ale nie przyszedłem tu na wspominki, tylko przyszedłem do mojej terminatorki. Dalej brzmiało to bardzo dziwnie w moich myślach. No ale trudno, słyszałem, że ostatnio źle się czuła i dlatego nie było jej na treningach. Mogła powiedzieć wcześniej eh ale, że nie zastałem jej w lecznicy trochę mnie zmartwiło. Postanowiłem przejść się do legowiska młodziaków. Jeśli jej tu nie spotkam, może jakiś kolega z legowiska wiedziałby gdzie ta przesiaduje. Nie chciałbym, aby była jakoś wolniejsza w materiale wśród rówieśników.

Jeżynowa łapa

_________________



Wilgotny Korzeń - Page 2 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Wilgotny Korzeń
Pon Lut 20, 2023 6:33 pm
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
- Nie znam gościa. - odpowiedziałam chłodnym tonem, wychylając łeb zza ściany. Szczerze mówiąc to imię chyba nawet nie obiło mi się o uszy. A wydawało mi się że kojarzyłam wszystkich terminatorów. Moje rodzeństwo, typ z klapnietymi uszami, jakaś babka co wróciła do klanu aby urodzić kocięta, Bocian którego unikałam ostatnio szczególnie, i reszta tłumu z dość długimi imionami które nie podpadły mi do gustu. Mięta za to brzmi dobrze, więc raczej bym zapamiętała c nie? Niby byliśmy najmłodsi w terminatorskim składzie ale jak słyszałam jak niektórym idą wolno treningi to pazury się same wysuwają... serio chcą spędzić pół życia z członem Łapa jak mój starszy brat? Wstyd.
- Czemu go szukasz? - spytałam wychodząc przed Drzewną Mordkę, nienawidziłam gdy niektórzy bezmyślnie zaczynali blokować przejście więc ja tego postanowiłam nie robić.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wilgotny Korzeń
Pią Lut 24, 2023 4:33 pm
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Usłyszałem już cóż, dobrze znany mi głos, a potem pręgowaną od stóp do głowy kocicę. Posłałem jej przyjazny uśmieszek na przywitanie. Nie czułem wstydu swobodnie pogadując sobie z terminatorką. Znałem tę od kocięcia, co na pierwszą myśl nie brzmi za dobrze... No trudno, ta pod okiem Konwalii rośnie na bardzo porządną kocicę. Zmarszczyłem brwi w zamyśleniu. Dlaczego ta nie kojarzyła Mięty? Czyżby ta aż tak się separowała od reszty? Była pomiędzy nimi jakaś różnica wieku. Nie miałem pojęcia. Zaraza.
- Jej - Odparłem pogodnie, poprawiając terminatorke. - To moja terminatorka, o dziwo. Ostatnio się przede mną chowa. Dasz wiarę? Czy ja uczę, aż tak beznadziejnie? - Spytałem kocicę z lekkim uśmiechem na pysku. Nie zdziwię się jeśli odpowie szczerze. Chociaż nie będę krył urazy. Chociaż minimalnej.

_________________



Wilgotny Korzeń - Page 2 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Wilgotny Korzeń
Sro Mar 01, 2023 9:13 pm
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
-O. - uniosłam brew w niekrytym zaskoczeniu. - Ciężko mi powiedzieć. - Wzruszyłam barkami. Nigdy nie mieliśmy razem treningu, polowania czy sparingu... jakieś tam patrole, nic poza tym. Jednak po przechadzce wzdłuż granic ciężko ocenić jak dobrym mentorem jest srebrzysty. Może gdyby na granicach wydarzyła się jakaś bitka pomiędzy nami a jakimś drapieżnikiem lub kotem... no ale jak na razie było spokojnie. Za spokojnie i nudno. Może i nie powinnam tak myśleć bo problemy Klanu Gromu to również moje problemy, ale co poradzić! Patrole bez jakiejkolwiek atrakcji są piekielnie nudne.
- Nie wmawiasz sobie tej terminatorki? - spytałam unosząc brew. Chowający się podopieczny Złotego Okonia którego nie znam... no nie brzmi to legitnie. Ten nie wydawał się jakimś strasznym mentorem którego należy się obawiać. Może gdyby taki był to ta by się przed nim nie chowała?

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wilgotny Korzeń
Sro Mar 01, 2023 9:31 pm
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
- Na gwiezdnych! O ile nie miałem wysokiej gorączki, ani nie zjadłem garści maku na ceremonii to jak wół pamiętam, że została mi przydzielona terminatorka. - Odparłem pełen załamania w głosie. Chyba, aż tak nie posiwiałem. Jeśli to nie oznaka starości to może po prostu staje sie szalony? Raczej nie słyszę głosów w głowie. Chyba. Westchnąłem ciężko. - Widocznie nie nadaje się do tego, ostatnio rozważałem czy nie zamieszkać w Gęstym Buszu. Dla ciebie to brzmi odległe ale kiedyś przychodzi taki moment, że chcesz zostawić swój ślad w klanie. Tylko to kwestia Zaćmienie, więc nie naciskam. Haha! Ale cię tu zanudzam dorosłymi sprawami. Lepiej opowiadaj o goracych plotkach prosto z legowiska terminatorów! Jak mi tego brakuje. - Rozmyśliłem się nie chcąc aby Jeżyna wzięła mnie za jakoś bardzo wiekowego kota. Właściwie to nie czułem się stary, tylko trochę wycofany z młodzianego życia. Może bura kotka opowie mi o jakichś dramach i zaraz poczuje się jak młody bóg..?

_________________



Wilgotny Korzeń - Page 2 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Wilgotny Korzeń
Pią Mar 10, 2023 12:41 pm
Jeżynowy Cierń
Jeżynowy Cierń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [X]
Matka : Żmijowy Syk [NPC]
Ojciec : Falująca Trawa [NPC]
Mistrz : Konwaliowy Sen
Partner : Konwaliowy Sen
Wygląd : Nieco ponadprzeciętnego wzrostu, o bladozielonych oczach i masywnej budowie ciała. Jest ticked pręgowaną burą szylkretką o czym świadczą mieszające się rude i brązowe włoski na całym ciele - przez co na pierwszy rzut oka może się wydawać że jest najzwyczajniej w świecie bura. Jedynie na głowie i łapach nie widać rudości. Jej grzbiet oraz górna część ogona jest pokryta ciemniejszym nalotem. Również spodnia część jej dość masywnych łap jest ciemniejsza od reszty. Kilka bardziej widocznych pręg jest widocznych na bokach głowy, ogonie oraz przednich i tylnych łapach Cechą charakterystyczną jest biała końcówka grubego ogona oraz mała plamka nad ceglastym nosem. Ma blizny po głębokim ugryzieniem na lewym przedramieniu bliżej nadgarstka, długie, skośne po pazurach od policzka do czoła przez powiekę prawego oka, pazurach na prawym boku
Porusza się szybko, z głową na poziomie grzbietu i poważnym wyrazem pyska.
Multikonta : Wysoka Łapa [KG] Wilk [KG]
Autor avatara : ja
Liczba postów : 244
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1565-jezynka
- Nie jestem do końca przekonana czy woły mają dobrą pamięć. - szczerze mówiąc chyba pierwszy raz słyszałam o wole... wóle? Domyślam się że to jakieś zwierzę skoro chodzi o pamięć, ale poza tym nawet ciężko mi sobie wyobrazić jak to miałoby wygląda - nazwę ma bardzo nijaką. Tylko Złoty Okoń był kotem którego podejrzewałabym o wymyślanie słów lub używanie jak najdziwniejszych sformułowań. Taki niby Konwaliowy Sen, ale o wiele bardziej komunikatywny.
- To chyba rola Zaćmionego Słońca aby siedzieć w Gęstym Buszu... no chyba że uważasz się za kotkę. - uniosłam kącik ust przypominając sobie sytuację z bratem. W sensie, nie była to najprzyjemniejsza rozmowa... ale jak patrzę na jej zakończenie z perspektywy czasu to wydaje się bardzo zabawna. Miejmy nadzieję że Okoń nie czuję się płcią przeciwną, on już chyba jest za stary na takie zabawy w odgrywanie ról. - Terminatorzy chorują, są cisi i mało rozmowni, ale trenują... wolno ale trenują. - czasem zagadywałam to jednego czy drugiego ucznia, ale to pokolenie wydaje mi się... słabe, i aż zanadto nudne. Nawet nie wspominając o moim rodzeństwie które jest dość specyficzne.

_________________


don't e v e r say it's over if I'm breathin'
racin' t o the moonlight and I'm speedin'
i'm headed to the stars, ready to go far

i'm star walkin' . • * : • ✬ • : * • .




Re: Wilgotny Korzeń
Nie Kwi 09, 2023 1:05 pm
Złoty Okoń
Złoty Okoń
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 28[ V]
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny poranek
Mistrz : Zaćmione Słońce
Partner : Zaćmione Słońce <3
Wygląd : Duży, masywny kocur o srebrzystej długiej sierści w rudę klasyczne pręgi z minimalną bielą na piersi, brzuchu i ogonie. O bursztynowych oczach. Jedna z blizn przeszywa lewe oko a druga widnieje na naderwanym uchu.
Multikonta : straszka [ kw ]
Autor avatara : sofa <3
Liczba postów : 175
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t904-okon#9720
Zaśmiałem się pod nosem, Jeżyna miała rację. Jednak to chyba było oczywiste, że taki kot jak zaćmienie nie będzie dobrowolnie spędzać czasu na nic nie robieniu. Mi natomiast to bardzo pasowało. No przynajmniej było to dla mnie oczywiste. - Na spokojnie, czuje się kocurem w stu dziesięciu procentach.. Jednak Zaćmione Słońce to bardzo zżyta z klanem kocica. Wyrwałaby sobie całe futro niż siedziała tam dłużej niż musi. I tutaj pojawiam się ja - cały na biało. Chociaż wole określenie cały na złoto. - Wytłumaczyłem prędko terminatorce z spokojem na pysku. Moja mentalność i to kim się czułem było ciągle aktualne, nic się nie zmieniło. Jednak nie widziałem nic złego w moich planach. No trudno, widocznie spotkam się z dezaprobatą koleżanki kiedy przyjdzie co do czego.
Podniosłem wyżej brew. - Bardzo śmiele ich oceniasz, Widzę, udziela ci się postawa Konwaliowego Snu. Propotego, miałabyś coś przeciwko szybkiemu polowaniu? Na stosie brakuje czegoś innego niż ptaków. Paskództwo! -

Zt??

_________________



Wilgotny Korzeń - Page 2 BIYmt7Lxxxxx


i had a thought, dear, however scary, about that night, the bugs and the dirt. why were you digging? what did you bury before those hands pulled me from the earth? i will not ask you where you came from; i will not ask you, neither should you.

honey just put your sweet lips on my lips

we should just kiss like real people do




Re: Wilgotny Korzeń
Sro Sty 31, 2024 11:19 am
Dzięciola Łapa
Dzięciola Łapa
Pełne imię : Dzięciola Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11
Matka : Tęczowa Chmura
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Drobna i szczupła lecz puchata kotka o rudym, klasycznie pręgowanym futrze. Ma kilka białych znaczeń, w tym białą klatkę piersiową, miejsca na łapach i dwie plamki na głowie.
Ma głęboko zielone oczy oraz czasem w jej sierść wplątane są liście czy pióra.

Multikonta : Księżycowa Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : https://mybritishshorthair.com/orange-norwegian-forest-cat-breed-pictures-breed-profile-of-orange-norwegian-forest-kitten/
Liczba postów : 97
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1941-dzieciol#52067
Dzięciola Łapa, świeżo po ceremonii, wędrowała właśnie przez Drzewną Mordkę. Przed chwilą znalazła własny kącik do spania, teraz chciała posprawdzać co gdzie i jak. Po chwili dreptania wyszła przed legowisko i usiadła na konarze. Była tak podekscytowana zostaniem terminatorem i tym, że w jej życiu zaczyna się nowy etap, że przez chwilę nie poczuła jak wilgotny i zimny jest ten konar. Zeskoczyła z niego, otrzepując łapki. Brrrr! To nie był dobry pomysł, zwłaszcza teraz, kiedy robi się coraz zimniej.
Przycupnęła więc obok i wylizując łapki zaczęła rozmyślać, jak to teraz będzie. Będzie się tak dużo działo! Będzie wychodziła na treningi, będzie wychodziła z obozu! Pójdzie na zgromadzenia, i nauczy się tylu nowych rzeczy!
Kotka nie powstrzymywała się nawet, kiedy na jej pyszczku zawitał szeroki uśmiech.

//sroka

_________________
Wilgotny Korzeń - Page 2 Gif10

So, if you have a minute why don't we go
talk about it somewhere only we know?
~~~
This could be the end of everything
so, why don't we go
somewhere only we know?


Re: Wilgotny Korzeń
Sro Sty 31, 2024 11:45 am
Srocza Łapa
Srocza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 13 | kwiecień
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Jabłkowa Gałąź
Wygląd : Wyższa od przeciętnego kota, chuda, zielonooka, długowłosa; futro jest w kolorze czerni, wypłowiałe na pysku, grzbiecie i ogonie; białe znaczenia na przednich i tylnych łapach oraz na pysku nad nosem.
Autor avatara : Iqqeuy
Liczba postów : 32
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1949-sroka
Córka Rozżarzonej Gwiazdy nie podzielała entuzjazmu swojego rodzeństwa, jeśli o trening chodzi. Czuła, że została potraktowana niesprawiedliwie i nie wiedziała DLACZEGO! Ani trochę się jej to nie podobało. Skoro tata dostał dwójkę terminatorów, to przecież Konwaliowy Sen też mógł dostać dwójkę, nie? I na przykład tym drugim mogła być Sroka. Dla niej to było proste, ale dla staruszka najwyraźniej niekoniecznie.
Wyszła oburzona z legowiska terminatorów, aby ochłonąć choć trochę. Kroki stawiała ciężko, przy okazji kopiąc każdy kamyk i łamiąc gałązki, które nieszczęśliwie musiały napotkać Srokę na swojej drodze. Kiedy coś rudego mignęło obok niej, gwałtownie obróciła głowę w tamtą stronę.
– Dzięcioł – ciężko ocenić, czy było to stwierdzenie obecności siostry, czy raczej powitanie. – co tak się szczerzysz, jak wiewiórka do orzecha, hm – zapytała zaczepnie, choć czarno-biała kotka już dobrze wiedziała, dlaczego Dzięcioł mogła się tak uśmiechać. A ona wcale nie była o to zazdrosna. Wcale! Nic a nic.

_________________


Wilgotny Korzeń - Page 2 LAkpJSF
here comes the rain again
FALLING FROM THE STARS
drenched in my pain again
becoming who we are
as my memory rests
but never forgets what i lost


wake me up when september ends



Re: Wilgotny Korzeń
Sro Sty 31, 2024 12:13 pm
Dzięciola Łapa
Dzięciola Łapa
Pełne imię : Dzięciola Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11
Matka : Tęczowa Chmura
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Drobna i szczupła lecz puchata kotka o rudym, klasycznie pręgowanym futrze. Ma kilka białych znaczeń, w tym białą klatkę piersiową, miejsca na łapach i dwie plamki na głowie.
Ma głęboko zielone oczy oraz czasem w jej sierść wplątane są liście czy pióra.

Multikonta : Księżycowa Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : https://mybritishshorthair.com/orange-norwegian-forest-cat-breed-pictures-breed-profile-of-orange-norwegian-forest-kitten/
Liczba postów : 97
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1941-dzieciol#52067
Kotka podniosła wzrok słysząc znajomy głos i zobaczyła Sroczą Łapę. Od razu zobaczyła, że jej siostra jest nie w humorze i jest na coś zła. Tylko na co? W głowie kotki zaczęły się pojawiać pytania i chęci jak najszybszej pomocy. Wstała i podeszła bliżej do czarno-białej.
- Hej... Coś się stało? - zaczęła delikatnie. Spojrzała na niezadowoloną mordkę kotki. Co takiego mogło się stać? Przecież dopiero co mieli ceremonię, Sroka powinna się cieszyć! A może to właśnie dlatego jest zła? Może nie chciała być jeszcze uczniem? Ale to by było dziwne... Czy nie pasował jej mentor? Z tego co pamiętała, mistrzem czarno-białej był Jabłkowa Gałąź. Czy był on naprawdę aż taki zły?
Dzięcioł nie chciała za bardzo wypytywać, więc po prostu czekała na odpowiedź siostry. Była gotowa w każdym momencie przytulić ją i polizać, byle by tylko ją pocieszyć.

_________________
Wilgotny Korzeń - Page 2 Gif10

So, if you have a minute why don't we go
talk about it somewhere only we know?
~~~
This could be the end of everything
so, why don't we go
somewhere only we know?


Re: Wilgotny Korzeń
Sro Sty 31, 2024 4:45 pm
Srocza Łapa
Srocza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 13 | kwiecień
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Jabłkowa Gałąź
Wygląd : Wyższa od przeciętnego kota, chuda, zielonooka, długowłosa; futro jest w kolorze czerni, wypłowiałe na pysku, grzbiecie i ogonie; białe znaczenia na przednich i tylnych łapach oraz na pysku nad nosem.
Autor avatara : Iqqeuy
Liczba postów : 32
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1949-sroka
Pytanie siostry zdezorientowało ją, bo oczekiwała raczej, że ta odpowie na zaczepkę i dzięki temu Sroka będzie mogła sobie pokrzyczeć i tak załatwić cały problem, krzykiem pozbywając się negatywnych emocji. Jednak, zamiast tego, Dzięcioł spokojnie zapytała, czy coś się stało. No oczywiście, że coś się stało! Czarna koteczka zmarszczyła brwi, nie odrywając wzroku od siostry, po czym westchnęła głośno, a jej poplątany ogon zadrgał z poirytowania. No dobra, może jednak nie będzie taka i nie pokrzyczy na siostrę, skoro ta chce pomóc.
– No – odburknęła i skierowała spojrzenie na swoje łapy – Tata ma do mnie jakiś problem chyba. Wszyscy dostaliście fajnych mistrzów! A ja dostałam nieopierzonego wojownika, który mianowanie miał razem z nami, dzisiaj. Co on może wiedzieć o byciu wojownikiem! – krzyknęła oburzona, lecz po chwili zganiła siebie za to, bo co jeśli ktoś, kto nie powinien, usłyszał to? Rozejrzała się w razie czego, by sprawdzić, czy nie ma tu jakichś gapiów i zaczęła mówić głośnym szeptem – To niesprawiedliwe. Tylko ja dostałam takiego mistrza, Jeż został przydzielony Konwaliowy Sen, a Tobie i Wilkowi tata. I oni są KIMŚ w tym klanie, a nie takie kremowe potargane coś, co dopiero opuściło Drzewną Mordkę.

_________________


Wilgotny Korzeń - Page 2 LAkpJSF
here comes the rain again
FALLING FROM THE STARS
drenched in my pain again
becoming who we are
as my memory rests
but never forgets what i lost


wake me up when september ends



Re: Wilgotny Korzeń
Sro Sty 31, 2024 8:44 pm
Dzięciola Łapa
Dzięciola Łapa
Pełne imię : Dzięciola Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 11
Matka : Tęczowa Chmura
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Drobna i szczupła lecz puchata kotka o rudym, klasycznie pręgowanym futrze. Ma kilka białych znaczeń, w tym białą klatkę piersiową, miejsca na łapach i dwie plamki na głowie.
Ma głęboko zielone oczy oraz czasem w jej sierść wplątane są liście czy pióra.

Multikonta : Księżycowa Łapa, Kasztanowa Łapa
Autor avatara : https://mybritishshorthair.com/orange-norwegian-forest-cat-breed-pictures-breed-profile-of-orange-norwegian-forest-kitten/
Liczba postów : 97
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1941-dzieciol#52067
Dzięcioł słuchała uważnie wywodów kotki. Usiadła bliżej niej i z uwagą słuchała, o co chodzi. Była lekko wystraszona tak wielkiej agresji w głosie Sroki, jednak została na miejscu, jedynie lekko zaginając uszy w tył.
- Tata na pewno nie ma do ciebie żadnego problemu... Na pewno ma powód, żeby dać ci takiego mistrza - powiedziała próbując pocieszyć kotkę, choć nie była pewna, czy to pomoże. Rozumiała ją bardzo dobrze- miała prawo być nieufna wobec Jabłka, w końcu rzeczywiście skończył on swój trening dopiero przy ich własnej ceremonii.
- Może tata widział w Jabłkowej Gałęzi jakieś dobre cechy i uznał, że będzie dobrym wojownikiem i mistrzem już teraz?- dodała, jednak widząc gniew siostry na chwilę ucichła, nie chcąc bardziej pogarszać sytuacji. Kiedy ta zaczęła szeptać, koteczka przysunęła się bliżej.
Dzięcioł rozwarła szerzej oczy, kiedy usłyszała określenie ,,kremowe potargane coś". Szybko rozejrzała się dookoła aby upewnić się, czy nikt tego nie słyszał. Było to bardzo, ale to bardzo nie miłe ze strony Sroki. Jednak absolutnie Dzięcioł nie zamierzała jej o tym powiedzieć.
Zastanowiła się na chwilę.
Rzeczywiście, jej i Wilkowi trafiło się dobrze- bycie trenowanym przez nie tylko swojego rodzica, ale też przez przywódcę klanu to coś specjalnego. Spojrzała na siostrę niepewnym wzrokiem.
Do jej głowy wpadł pomysł, którego ona sama nie była pewna, jednak czuła współczucie do Sroki.
- Wiesz... Może porozmawiam z tatą. Może pozwoli nam się zamienić? Ja chętnie bym potrenowała z Jabłkową Gałęzią...- powiedziała powoli. Z jednej strony widziała plusy takiej wymiany- Jabłko był bardziej zbliżony wiekowo do niej niż Żar, może lepiej by się dogadali?
Próbowała wymyślić inne pozytywy tego pomysłu, jednak dobrze wiedziała, że niezbyt takowe są. treningu u boku własnego ojca i doświadczonego kocura jednak nic nie pobije.
Patrzyła jednak na siostrę z uśmiechem, nie dając po sobie poznać co tak naprawdę myśli.
- To byłby dobry pomysł. Tata na pewno by się zgodził, i wtedy ty i Wilk byście razem trenowali. Co ty na to?- spytała pocieszająco.

_________________
Wilgotny Korzeń - Page 2 Gif10

So, if you have a minute why don't we go
talk about it somewhere only we know?
~~~
This could be the end of everything
so, why don't we go
somewhere only we know?


Re: Wilgotny Korzeń
Nie Lut 11, 2024 4:51 pm
Srocza Łapa
Srocza Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 13 | kwiecień
Matka : Tęczowa Chmura [*]
Ojciec : Rozżarzona Gwiazda
Mistrz : Jabłkowa Gałąź
Wygląd : Wyższa od przeciętnego kota, chuda, zielonooka, długowłosa; futro jest w kolorze czerni, wypłowiałe na pysku, grzbiecie i ogonie; białe znaczenia na przednich i tylnych łapach oraz na pysku nad nosem.
Autor avatara : Iqqeuy
Liczba postów : 32
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1949-sroka
Przemilczała wypowiedź Dzięcioł. Może faktycznie tata dostrzegł coś tam w Jabłkowej Gałęzi i dlatego wybrał go na mentora, ale pewności co do tego nie miała. Nawet jeśli, to Sroce nie podobało się to, że jej ruda siostra jako PIERWSZA wpadła na takie sensowne wytłumaczenie całej tej sytuacji! Ech, chyba trochę się przez to ośmieszyła. Miała ochotę wywrócić oczami i prychnąć, lecz powstrzymała się.
Propozycja siostry zaskoczyła ją – "Ja chętnie bym potrenowała z Jabłkową Gałęzią"! Pfft, a to niby dlaczego? Lekko zmrużyła oczy. Co takiego w sobie miał ten ogryzek, że Dzięcioł chciała z nim trenować? Nie wydawał się być jakiś najlepszy, w końcu to świeżo mianowany wojownik, a nie przywódca lub ktoś tak fajny jak ich staruszek. W każdym razie, skoro Dzięcioł miała powód do tego, by go chcieć, to Sroce odwidziała się cała ta wymiana mistrzów.
– Aha, no spoko, pomyślę i dam znać później – rzuciła w stronę siostry, choć dobrze wiedziała, że tego nie przemyśli.

_________________


Wilgotny Korzeń - Page 2 LAkpJSF
here comes the rain again
FALLING FROM THE STARS
drenched in my pain again
becoming who we are
as my memory rests
but never forgets what i lost


wake me up when september ends



Re: Wilgotny Korzeń
Sponsored content

Skocz do: