IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Wprowadzenie
 :: Karty Postaci :: Klan Gromu
Jabłonka
Pią 05 Sie 2022, 23:48
Jabłonka
Jabłonka
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 5
Matka : Żołędziowy Grzbiet
Ojciec : Ślimaczy Ślad
Wygląd : ruda, klasycznie pręgowana kotka z długim futerkiem i niebieskimi oczami. posiada również białe znaczenia, znajdujące się na palcach przednich i tylnych łap, brzuszku, kryzie oraz pyszczku.
Liczba postów : 3
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t1503-jablonka#30238
Jabłonka Sr7NxcY
Imię :: Jabłonka
Płeć :: kotka
Wiek :: 5 księżyców

Grupa :: klan Gromu
Ranga :: kocię

Wygląd :: Jabłonka jest rozkoszną kulą rudego puchu, której mało brakuje do tego, aby wyglądać jak miniaturka Żołędziowego Grzbietu. Więc co takiego wyróżnia córeczkę od mamy? Jabłonkę od góry do dołu pokrywa długie, klasycznie pręgowane, rude futerko – zupełnie tak jak Żołądź – ale w przeciwieństwie do niej, jest na nim więcej bieli! Znaczenia pojawiają się na palcach przednich i tylnych łap, brzuszku, kryzie oraz na pyszczku [pyszczek, pod oczami i nad nosem]. Na jej mordce widnieje również para dużych niebieskich oczu, które bardzo przypominają ślepia Ślimaczego Śladu, łososiowy nosek, a na czubku głowy odznaczają się zabawnie wywinięte uszy. Nie zapowiada się też na to, że wyrośnie na dużą kotkę, raczej lekko poniżej średniego wzrostu.
Galeria :: https://www.instagram.com/lulu.miaauu/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D [+ niebieski kolor oczu]

Charakter :: Uroczy i niewinny wygląd może wskazywać na to, że Jabłonka jest bezproblemowym i grzecznym szkrabem, jednak tak jak idzie tekst pewnej znanej piosenki – jest to diabeł w przebraniu! Jabłonka to mały łobuz, który uwielbia wściubiać nosek w nie swoje sprawy i pakować się w tarapaty przez bycie ciekawską i upartą. Jednak od tej psotnej strony może znać ją tylko rodzeństwo, gdyż koteczka stara się ukrywać swoje wybryki przed rodzicami i starszymi mieszkańcami klanu Gromu, ale nie zawsze jej to wychodzi. Na co dzień jest radosna, wszędzie jej pełno i zawsze jest chętna do zabawy, a rodzina i przyjaciele mogą liczyć na jej wsparcie i przytulasa (chociaż ciężko jest jej zrozumieć uczucia innych). Łatwo jest również zdenerwować Jabłonkę, a gdy tupnie nóżką i się obrazi – ojej! Można sobie długo poczekać na przebaczenie, bo nie łatwo jest ją sobie z powrotem udobruchać.

Historia :: Jabłonka przyszła na świat w klanie Gromu, w czasie Pory Opadających Liści. Jej rodzicami są Żołędziowy Grzbiet i Ślimaczy Ślad. Posiada też piątkę rodzeństwa: Żurawia, Frezję, Boćka, Zimorodka i Pierwiosnkę. Niestety ze względu na porę roku i słabą kocięcą odporność, kotka zachorowała w wieku 1 księżyca i trafiła do lecznicy, gdzie spędziła kolejne 2 księżyce.


S T A T Y S T Y K I

S :: 12 | Z :: 10 | Sz :: 8 | O :: 10
HP :: 100 | W :: 100
P :: 1 | PD :: 0/50

Cechy :: ostre pazury, króliczy słuch
Umiejętności :: brak

Skocz do: