IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Wprowadzenie
 :: Zapisy
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 22:18
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com

MIOT W PLEMIENIU NIEDŹWIEDZICH KŁÓW


INFORMACJE PODSTAWOWE

Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 3vREPEQ

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w miocie postaci NPC w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów!

Rodzicami zostali Mżawka Szepcząca o Świcie i Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku. Mają 4 5 kociąt.


MATKA

MŻAWKA SZEPCZĄCA O ŚWICIE

Wiek na koniec lipca: 89 księżyców

Wygląd:
Mżawka wygląda niczym połączenie dwóch różnych od siebie kotów. Jest kotem dość masywnym, o średnim wzroście, a jego futro jest krótkie, gładkie i w większości czarne… za wyjątkiem prawej połowy głowy, oddzielonej wyraźną, niemalże prostą linią od lewej połowy. Znajduje się tam szaro-niebieskie futro, sięgające nieco na szyję kotki, ale omijające jej ucho, które pozostaje czarne. Poza tym na ciele kotki pojawia się biel: jako plamka na brodzie, na klatce piersiowej i palcach łap – ale tylko tylnych. Ma długie białe wąsy i jasnoniebieskie ślepia.

Umaszczenie: czarny z niebieskim (chimera) z małą ilością białych znaczeń
Autor zdjęcia: @amazingnarnia

Charakter:
Mżawka Szepcząca o Świcie jest jedną z tych członkiń Plemienia Niedźwiedzich Kłów, która jest przekonana o wyższości Plemienia nad innymi grupami, a co więcej – jest zdania, że istnienie Plemienia trzeba utrzymać w tajemnicy przed obcymi, gdyż ci mogliby je zniszczyć. Jest nieufna, podejrzliwa i małomówna, gdy zaś się odzywa, to są to wypowiedzi krótkie, wręcz urywane i przekazujące tak mało informacji, jak się tylko da. Żeby nie było: tak samo odzywa się do swoich pobratymców, nigdy nie mówiąc więcej, niż to konieczne… ale im chociaż udziela faktycznych informacji, o które jest proszona, jest w miarę pomocna, a nawet wyraża empatię i nieco więcej emocji, w przeciwieństwie do obcych, przy których bardzo się pilnuje i bardziej niż kota przypomina niewzruszoną skałę. Jej cierpliwość się kończy bardzo powoli, ale przychodzi taki moment, że jest gotowa do podniesienia głosu czy nawet ataku. Jest obowiązkowa, bezgranicznie lojalna, zawsze gotowa do obrony swoich bliskich i całego Plemienia nawet kosztem swego życia.
Prawdę powiedziawszy – o ile różnicę widać już pomiędzy jej podejściem do kotów spoza Plemienia, a tym, jak traktuje jego członków – to jej bardziej ciepłe, otwarte, często nawet dość niepewne i wrażliwe oblicze widzą jedynie jej bliscy, a tych jest niewielu, bowiem Mżawce jest ciężko zaufać… komukolwiek.

Historia:
Córka Nocnego Pohukiwania Puszczyka i Burzowej Chmury w Pogodny Dzień, nowicjuszka Kamienia Wymytego przez Rzekę.


OJCIEC

ZAJĄC NURKUJĄCY W NORZE NA WRZOSOWISKU

Wiek na koniec lipca: 75 księżyców

Wygląd:
Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku należy do jednych z najniższych kotów w Plemieniu, jednak dzięki temu, że ma wyjątkowo długie i puszyste futro, wydaje się nieco wyższy, niż jest w rzeczywistości. Szczególnie puchata jest jego pokaźna kryza, okalająca okrągłą głowę z nieco spłaszczonym pyszczkiem, różowym nosem i parą piwnych oczu. Budowę ciała odziedziczył po swoim ojcu i w przeciwieństwie do większości kotów w rodzinie nie cechuje go mocna budowa; jest słabo umięśniony i szczupły, co upodabnia go trochę do zwierzęcia, od którego został nazwany. Poza tym jednak z zającami ma niedużo wspólnego. Od dobrze znanym kotom uszaków zdecydowanie różni się kolorem futra: na ogonie, grzbiecie, bokach, karku i głowie kocura jest ono srebrzyste, poprzecinane czarnymi, klasycznymi pręgami, natomiast jego łapy, brzuch, klatka piersiowa, kryza i pyszczek pokryte są bielą.

Umaszczenie: czarny srebrny klasycznie pręgowany z bielą
Autor zdjęcia: @eddythecatty

Charakter:
Jak to zwykle bywa w przypadku kotów spod znaku Niedźwiedzia, Zając jest dość poważnym i inteligentnym typem, jednocześnie cechują go jednak duże pokłady wrażliwości i empatii. Jest pomocny i zawsze z chęcią służy poradą oraz zrozumieniem, jeśli ktoś tego potrzebuje. Dobrze sprawdza się również w rozwiązywaniu konfliktów, ponieważ zawsze potrafi spojrzeć na sytuację obiektywnie i stara się oceniać sprawiedliwie. Gdyby jednak miał przywoływać kogoś do porządku, mogłoby się to okazać trudnym dla kocura zadaniem. Jest on bowiem bardzo łagodny, a wręcz zbyt łagodny i dyscyplinowanie kogokolwiek sprawia mu trudność, przez co nie sprawdziłby się raczej jako mistrz dla bardziej krnąbrnych nowicjuszy.  Poza tym nie daje sobie jednak wejść na głowę. Jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi postawić na swoim i bronić swojego zdania. Przy tym – niczym prawdziwy stereotypowy Niedźwiedź – nie jest on kotem konfliktowym i zdaje się mieć wręcz anielską cierpliwość. Zawsze stara się znaleźć jak najbardziej pokojowe wyjście z sytuacji i nie zdarza mu się angażować w kłótnie czy też złościć. Nadepnąć mu na odcisk można jedynie stając przeciwko jego rodzinie, której jest bardzo lojalny i mimo niezbyt imponującej tężyzny fizycznej oraz pacyfistycznego nastawienia, broniłby jej zacięcie nawet do ostatniej kropli krwi.

Historia:
Syn Gołębiego Pióra Niesionego przez Wiatr i Chmury Sunącej po Szarym Niebie, nowicjusz Chmury Sunącej po Szarym Niebie.


HISTORIA PARY I MIOTU
Zobacz historię poprzedniego miotu pary.
Niezależnie od wszystkiego, co się działo w Plemieniu i w ich życiu, Mżawka i Zając pozostawali sobie bliscy, a ich miłość tak samo głęboka. Nie zmieniło tego zaginięcie połowy miotu, ich choroby… choć nieco ostudziło to ich zapał do rodzicielstwa w przyszłości.
Podobnie zadziałały… incydenty, które miały miejsce, kiedy pierwszy miot był właściwie dorosły. Księżyc, rozpowiadająca Plemienne zwyczaje obcym kotom z klanów i za to zdegradowana z powrotem na Nowicjuszkę, a w podobnym czasie Robak, wprowadzające prawie pod obóz klanową ranną kocicę, byli ogromnym rozczarowaniem szczególnie dla Mżawki, która sama miała z klanami niezbyt przyjemne doświadczenie i od samego początku była wobec nich sceptyczna. Od wczesnych księżyców starała się wpoić swoim dzieciom lojalność wobec Plemienia, a oni co robili? Zając był łagodny i aż za bardzo wyrozumiały wobec kociąt, ale nawet Mżawce z czasem przeszło, zwłaszcza że w końcu odbyła się ceremonia Robak i Szczyta na Łowców… i nawet zaczęli z czasem luźno ze sobą rozmawiać, jak by to było, gdyby mieli jeszcze jeden miot, choć nie były to poważne plany.
W końcu zaczęli się starać o kocięta, doszedłszy do wniosku, że jeśli nie jest im to z jakiegoś powodu przeznaczone, to Mżawka nie zajdzie w ciążę, a im dłużej będą to odwlekać, tym starsi będą i tym gorzej dla potencjalnych kociąt.
Dużej radości dostarczyła im ceremonia Księżyc na Strażniczkę i informacja, że Szczyt ma partnerkę… a kolejny cios nadszedł znienacka; niedługo po tym, jak Księżyc ponownie została mianowana na Strażniczkę, Mżawka i Zając dowiedzieli się od Wieszcza, że Szczyt uderzył jego córkę na treningu, za co zostali mu odebrani Nowicjusze. Mżawka nawet nie wiedziała, jak na to zareagować, i w związku z tym nieco unikała syna… tym bardziej, że wiedziała, że nie powinna się denerwować, skoro jest w ciąży, a zorientowała się o tym mniej więcej w tym samym czasie. Od razu przyszła jej do głowa myśl, że może wcale nie powinni mieć kolejnego miotu, ale szybko się otrząsnęła. Z początku była wobec Szczyta dość oziębła, dała mu też w dość spokojny, ale jednak zdecydowany sposób do zrozumienia, że absolutnie tego nie pochwala, ale i tym razem jej przeszło, a ostatecznie postanowiła się skupić na spędzaniu czasu z dorosłymi kociętami i Zającem… a potem: z młodymi, które przyszły na świat.
Mżawka i Zając jako rodzice są tacy sami, jak przy pierwszym miocie – opanowani, spokojni, cierpliwi, zapewniający kociętom wszystko, co najlepsze. Oboje chcą w ten czy inny sposób pokazać, że kociaki mogą na nich liczyć w każdym momencie (chociaż nieco lepiej pokazywanie tego idzie Zającowi), ale nieodpowiednie zachowanie czy łamanie odgórnie ustalonych norm będzie miało swoje konsekwencje. Istotną różnicą jest jednak to, że Mżawka jeszcze bardziej niż przy poprzednich kociętach podkreśla rolę lojalności wobec rodziny i Plemienia oraz pracowitości. Rzecz jasna, nie podaje przy tym przykładów nieodpowiednich zachowań swoich dorosłych kociąt, bo nie chowa aż tak urazy i nie chce zniechęcać młodszych do rodzeństwa, jednak z pewnością nie chciałaby, żeby jej nauki znowu poszły w las.


INFORMACJE NA TEMAT KOCIĄT

W momencie pojawienia się miotu kocięta mają 1 księżyc, zaczynają wychodzić z kociarni, poznawać obóz i koty i uczyć się o otaczającym je świecie. Na koniec lipca kocięta będą w wieku 3 księżyców.

Zgodnie z zasadami genetyki kocię może mieć jedno z wymienionych umaszczeń:
• czarny jednolity, czarny dymny, czarny pręgowany (bury), czarny srebrny pręgowany, czarny srebrny szynszylowy/cieniowany;
• niebieski jednolity, niebieski dymny, niebieski pręgowany, niebieski srebrny pręgowany, niebieski srebrny szynszylowy/cieniowany;
• koty pręgowane mogą mieć jeden z następujących wzorów pręgowania: klasyczne, tygrysie;
• kocięta mogą być pozbawione bieli, lub mogą mieć białe znaczenia pokrywające pomiędzy 1 a 100% powierzchni ich ciała lub być całe białe.

Przykłady tych umaszczeń można znaleźć w ALBUMIE KOCICH UMASZCZEŃ.

Kocięta mogą być krótkowłose lub długowłose.


WYTYCZNE DO PISANIA KARTY POSTACI

Po zarezerwowaniu miejsca w miocie (należy napisać w tym temacie wiadomość) każdy chętny ma tydzień na napisanie Karty Postaci. Należy w tym celu wypełnić FORMULARZ KARTY POSTACI. Dodatkowo pamiętaj o umieszczeniu linku do gotowej Karty Postaci w profilu i uzupełnieniu wszystkich pół profilu dotyczących swojej postaci.

W historii postaci należy zawrzeć:
• informację o narodzinach w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów,
• informację o Znaku Przodków: Lis,
• imiona rodziców: Mżawka Szepcząca o Świcie i Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku,
imiona rodzeństwa z pierwszego miotu rodziców, opcjonalnie również co się z nimi stało: Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba, Robak Wspinający się po Wielkim Dębie, Księżyc Schowany we Mgle – żyją w Plemieniu; Przepiórka Skryta Wśród Wysokich Traw, Wilk Wypatrujący Swej Ofiary i Kwiat Rosnący u Boku Rzeki – zaginęli,
• ilość kociąt w miocie (4) (5)/ilość rodzeństwa (3) (4) i imiona zaakceptowanych już postaci z rodzeństwa.

Polecamy zapoznanie się z PORADNIKIEM DLA POCZĄTKUJĄCYCH i PORADNIKIEM TWORZENIA POSTACI, a także tematem ŻYCIE W PLEMIENIU.


LISTA CHĘTNYCH
Kropla (Kropla Pluskająca w Głębokiej Kałuży) - KP zaakceptowana
Kania (Smukła Kania Nadgryziona przez Ślimaka) - KP zaakceptowana
Wodogrzmot (Wodogrzmot Połyskujący pod Skarpą) - KP zaakceptowana
Śnieżynka (Śnieżynka Tańcząca Podczas Zamieci) - KP zaakceptowana


Kolejność zgłoszeń nie wyznacza kolejności narodzin kociąt! Jeżeli w ogóle chcecie ją określać, co nie jest obowiązkowe, cały miot musi się dogadać i każdy musi się zgodzić na określoną kolejność.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSCA I GRY

W przypadku jakichkolwiek pytań można pisać tutaj, na serwerze Discorda, bezpośrednio do członków ADMINISTRACJI lub w temacie PYTANIA I PROPOZYCJE  Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 2483500703
Halloween


Ostatnio zmieniony przez Światło Gwiazd dnia Czw 14 Lip 2022, 10:45, w całości zmieniany 3 razy
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 22:24
Kwaśna Łapa
Kwaśna Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 6
Matka : Złota | opiekunka Srebrna Łuska
Ojciec : Myszołap/Gucio
Mistrz : Krzywa Gwiazda
Wygląd : W końcu czysty, za chudy, żylasty, czarne plamy (nad lewym okiem, kark, plecy, ogon i trochę dupki, tylne poduszki, język i podniebienie) na białym, krótkim futrze. Niebieskie oczy zaczynające wybarwiać się na zielono. Strupy głównie na mordzie.
Multikonta : Kania PNK
Autor avatara : Richard Gere
Liczba postów : 28
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1411-szczaw
Hallo, klepnę sobie kociaka :>

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów RDfFnT8
Hold, hold on, hold onto me, 'cause I'm a little unsteady
>> A little unsteady <<


Mama, come here, approach, appear
And Daddy, I'm alone 'cause this house don't feel like home


But If you love me, don't let go...
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 22:29
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 43 (czerwiec)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc
Partner : oj proszę cb
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Migocząca Iskra; Wieczorna Łapa
Autor avatara : ja, w podpisie brivi
Liczba postów : 1886
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Szczaw napisał:
Hallo, klepnę sobie kociaka :>
Wpisuję!

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 0Af5MQl
i've been waiting for the great leap forwards
so impatient, yeah, i wanna cut corners
i stare at the skyline, reach for a lifeline

I SHOUT INTO THE GREAT UNKNOWN

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 22:30
Szczyt
Szczyt
Pełne imię : Ośnieżony Szczyt Sięgający Nieba
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 35 [sierpień]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Tafla Zmącona przez Płatek Śniegu
Partner : Huragan (*˘︶˘*).。*♡
Wygląd : Smukły, średni w wysokości kocur. Krótkowłosy, srebrny z czarnym, klasycznym pręgowaniem. Białe palce u przednich łap, białe skarpetki sięgające do stawów skokowych u tylnych. Biały pyszczek i szyja. Niebieskie oczka. Płaski pyszczek.
Multikonta : Szałwiowe Życzenie, Gradowy Chłód [KW], Rdza [S] | Lodowy Potok [GK]
Autor avatara : hawkea (flickr)
Liczba postów : 503
Łowca
https://starlight.forumpolish.com/t694-osniezony-szczyt-siegajacy-nieba#5313
moja matka mn nienawidzi i ma dzieci
wezme z wami sesje chetnie :)

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 52914111_zre8afq7OAk6QJ8
I might need you or I'll break
Are we too young for this?
Feels like I can't move
Sharing my heart
It's tearing me apart
But I know I'd miss you,
baby, if I left right now
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 22:40
Robak
Robak
Pełne imię : Robak Wspinający się po Wielkim Dębie
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : inna (zapach kocura)
Księżyce : 35 (VIII)
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Partner : :blush:
Wygląd : Chudy, wysoki kot o kościstych kształtach. Na jeno trójkątnym kościstym pysku widnieje para jasnych żółtych oczu. Jeno futro jest długie i czarne, opadające równo ku dołowi.
Multikonta : Zawilcowa Łąka [kw] Rycząca Łapa [krz] Kasztan [pnk] | Ważkowa Łapa, Kukurydzowa Łapa [gk]
Autor avatara : nimbus the cat
Liczba postów : 432
Łowca
https://starlight.forumpolish.com/t721-robak-wspinajacy-sie-po-wielkim-debie#5559
Siostrzyczka Robak ukocha rodzeństwo i chętnie będzie brać na sesje <3

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów QofB9M3

please, take a seat
let me tell you both a tale of love and hope
it's a story that you may have heard before,
TOLD AS MYTHICAL LORE

             but this translation is clear,
             unlike the embellishments
             that have reached your ears

there was a boy who shared your bones,
your eager blood, your affinity for love
he had it all in his hands,
and he watched it all turn to sand.

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 02 Lip 2022, 23:06
Księżyc
Księżyc
Pełne imię : Księżyc Schowany we Mgle
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 35 [VIII]
Znak Przodków : Sarna
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie [NPC]
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzosowisku [NPC]
Mistrz : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei
Partner : UwU
Wygląd : Smukła, wysoka, delikatnej budowy o długich, smukłych łapach. Krótkie futro maści czarny srebrny szynszylowy/cieniowany. Okrągła mordka, uszy z pędzelkami, błękitne oczy oraz długi ogon.
Multikonta : Pszczela Łapa (S), Żyto (S)
Autor avatara : rukminidikarma (instagram)
Liczba postów : 519
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t728-ksiezyc-skryty-we-mgle#5651
YES więcej rodzeństwa!!! Z chęcią wezmę z wami sesje na Księżyc! Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 1750554838

_________________


------
You're beautiful, that's for sure
You'll never, ever fade
You're lovely, but it's not for sure

That I won't ever change

And though my love is rare
Though my love is
true
I'm like a bird, I'll only fly away
I don't know where my soul is
I don't know where my home is

All I need for you is to know this

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Nie 03 Lip 2022, 22:11
Tafla
Tafla
Pełne imię : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 69 ks | sierpień
Znak Przodków : Sarna
Matka : Lekki Podmuch Wiatru Poruszający Liśćmi [NPC] [*]
Ojciec : Potężny Nurt Bystrego Strumienia [NPC]
Mistrz : Kaczka Lecąca nad Lasem [NPC]
Partner : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei
Wygląd : Czarny colorpoint z dużą ilością bieli. Poza tym wysoka, atletyczna, smukła i urodziwa kotka poryta długim, białym futrem. Na jej mordce i wszystkich łapach widać ciemno-czekoladowe plamki które im wyżej się znajdują, tym są jaśniejsze. Ma ciemny ogon płynnie przechodzący w coraz ciemniejszy kolor, blado-niebieskie, duże oczy, subtelny pyszczek, nakrapiany nos i porusza się powabnym krokiem.
Multikonta : Żabia Łapa, Uszko, Krzywa Gwiazda
Autor avatara : @hippo_le_gato_
Liczba postów : 372
Łowca
https://starlight.forumpolish.com/t691-tafla-jeziora-zmacona-przez-platek-sniegu
Bejbiki od Zająca!!! Z chęcią wezmę na sesje Taflą >:) i poopowiadam wam śmieszne historie
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Nie 03 Lip 2022, 22:30
Królik
Królik
Pełne imię : Królik Kicający ku Kwiecistej Kniei
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kocur
Księżyce : 79 [sierpień]
Znak Przodków : Niedźwiedź
Matka : Chmura Sunąca po Szarym Niebie [NPC] [*]
Ojciec : Gołębie Pióro Niesione przez Wiatr [NPC] [*]
Mistrz : Jastrząb Przelatujący nad Iglastymi Drzewami [NPC] [*]
Partner : Tafla Jeziora Zmącona przez Płatek Śniegu
Wygląd : Wysoki, dobrze zbudowany, długowłosy srebrno-cieniowany kocur o niebieskich oczach. Białe znaczenia pokrywają część jego pyska, kryzę, klatkę piersiową i brzuch, a także mniej więcej połowę przednich łap i całe tylne oraz spód ogona... a raczej tego, co z niego zostało. Ma oderwaną większą część ogona oraz liczne blizny na ciele: dwie na grzbiecie, z tyłu i na środku, po szponach drapieżnych ptaków, skrzyżowane ze sobą podłużne ślady pazurów na prawej przedniej łapie oraz mały, przecinający pyszczek po lewej stronie ślad po zadrapaniu.
Multikonta : Motyli Blask, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Chabrowy Powiew (avatar), Pliszkowy Dziób (podpis)
Liczba postów : 446
Strażnik
https://starlight.forumpolish.com/t693-krolik-kicajacy-ku-kwiecistej-kniei
dzieci brata dzieci brata!!!!! też chętnie wezmę na sesję + możecie założyć, że królik was tam offscreenowo odwiedza w kociarni od czasu do czasu;)

_________________

I will not hurt like this forever
I'm responding to the call
while there's speakers in the outfield
blasting out my favorite song
I will not play this out discreetly
it is real and unashamed
I am human now and terrified
but want it all the same


'cause I wanna overcome
and try to love someoneRe: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Pon 04 Lip 2022, 10:37
Wodogrzmot
Wodogrzmot
Pełne imię : Wodogrzmot Połyskujący pod Skarpą
Grupa : Plemię Niedźwiedzich Kłów
Płeć : kotka
Księżyce : 3
Znak Przodków : Lis
Matka : Mżawka Szepcząca o Świcie
Ojciec : Zając Nurkujący w Norze na Wrzowisku
Wygląd : Duża, solidnie zbudowana kociczka o długim, przylegającym, opadającym futrze umaszczenia srebrny niebieski tygrysi pręgowany (siwa podstawa z grafitowo-szarymi, lekko niebieskawymi pasami), z bielą w postaci białego podbródka i smugi na czole. Ma niewybarwione, szaroniebieskie, wąskie oczy, trójkątne uszy z długim, szpiczastym futrem w ich środku, pierzasty ogon oraz skołtunioną sierść na policzkach.
Liczba postów : 2
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t1445-wodogrzmot-polyskujacy-pod-skarpa
Ohoho, miocik, chętnie zaklepię jedno miejsce, jeśli jest
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Pon 04 Lip 2022, 14:11
Zwiewna Łapa
Zwiewna Łapa
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kotka
Księżyce : 7
Matka : Suchy Nos [ NPC ]
Ojciec : Krucha Łapa [ NPC ]
Mistrz : Łosi Ryk
Wygląd : Szczupła, delikatna kotka. Rudo-czarny szylkret z ciemniejszymi, pomarańczowymi, tygrysimi pręgami, z białymi łatani na pysku, brzuchu, szyi i o białych skarpetkach. Po bokach na melanżową mieszankę rudego i czarnego, podczas gdy na pysku prawa strona jest prawie cała czarna, podczas gdy na lewej stronie jedynie ma czarny policzek, a na czele pojawiają się kilka czarnych plam. Ogon jest cały czarny. Oczy ma niebiesko-zielone, z zezem zbieżnym w prawym oku.
Multikonta : Gołąbek [ g ]
Liczba postów : 17
Gwiezdny Klan
https://starlight.forumpolish.com/t1233-listek#19971
Zgłaszam się do miotu jako Kropelka, czekam na aktywację konta
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 1750554838
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Pon 04 Lip 2022, 14:20
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1798
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Willde napisał:
Ohoho, miocik, chętnie zaklepię jedno miejsce, jeśli jest

Zwiewna Łapa napisał:
Zgłaszam się do miotu jako Kropelka, czekam na aktywację konta
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 1750554838

wpisuję was Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 2483500703

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Pon 04 Lip 2022, 23:47
Tro
Tro
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 8
Wygląd : Mały, drobny kocurek o zielonych oczach. Samczyk posiada średniej długości futro oraz małe uszy. Z całym wizerunkiem świetnie się komponuje niewielki różowy nos.
Liczba postów : 3
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/register?step=2&agreement=1&privacy=1
Cześć, zaklepuje miejsce!! Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 1750554838
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Wto 05 Lip 2022, 02:40
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 43 (czerwiec)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc
Partner : oj proszę cb
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Migocząca Iskra; Wieczorna Łapa
Autor avatara : ja, w podpisie brivi
Liczba postów : 1886
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Tro napisał:
Cześć, zaklepuje miejsce!! Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 1750554838
Wpisuję!

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 0Af5MQl
i've been waiting for the great leap forwards
so impatient, yeah, i wanna cut corners
i stare at the skyline, reach for a lifeline

I SHOUT INTO THE GREAT UNKNOWN

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Wto 05 Lip 2022, 19:13
Lwia Łapa
Lwia Łapa
Pełne imię : Lwia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 10 (lipiec)
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Długowłosa puszysta kotka z kryzą niczym lew, jej ogon, łapki oraz głowa są czarne, reszta ciała pokryta jest bielą. Kotka ma mocno błękitne oczy niczym noc.
Liczba postów : 19
Terminator
https://starlight.forumpolish.com/t1276-lew
jestem chętna<333
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Wto 05 Lip 2022, 19:16
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 43 (czerwiec)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc
Partner : oj proszę cb
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Migocząca Iskra; Wieczorna Łapa
Autor avatara : ja, w podpisie brivi
Liczba postów : 1886
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
Lwia Łapa napisał:
jestem chętna<333
Poszerzamy miot o 1 slot i wpisuję!

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 0Af5MQl
i've been waiting for the great leap forwards
so impatient, yeah, i wanna cut corners
i stare at the skyline, reach for a lifeline

I SHOUT INTO THE GREAT UNKNOWN

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Czw 14 Lip 2022, 10:47
Krzywa Gwiazda
Krzywa Gwiazda
Grupa : Klan Rzeki
Płeć : kocur
Księżyce : 100 ks | sierpień
Matka : Jarzębina (NPC) [*] | Mokry Nos (NPC) [*]
Ojciec : Kaczor (NPC) [*]
Mistrz : Lepki Muł (NPC) [*]
Partner : Różany Płatek (NPC) [*]
Wygląd : wysoki; szczupły kot o delikatniejszej niż przeciętny kocur budowie ciała, aczkolwiek posiadający widocznie zarysowane mięśnie. Jego ciało pokryte jest w większości krótką, białą i kędzierzawą sierścią. Jedynie pomiędzy uszami (uszy również), ogonie czy pojedynczych miejscach na ciele (grzbiet, wewnętrzna strona przedniej prawej i tylnej łapy) widoczne są bure, tygrysio pręgowane plamy. Blizny ma na lewej łopatce, tylnej lewej łapie (ślad po ugryzieniu szczura) i lekko wyszczerbione ucho. Porusza się skocznym krokiem, czasem kuleje. [więcej w KP]
Multikonta : Puch, Uszko, Tafla
Autor avatara : @enzo_und_remy
Liczba postów : 432
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t795-krzywowasy#7026
Zwolniło się jedno miejsce w miocie!
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Pią 15 Lip 2022, 22:34
Zbyszek
Zbyszek
Grupa : Plemię Wiecznych Łowów
Płeć : kotka
Księżyce : 0ks.
Wygląd : Szczupła kotka o białych oczach i futrze. Jej futro w przeciwieństwie do łap jest długie. Cierpi ona na albinizm.
Liczba postów : 1
Kocię
https://starlight.forumpolish.com/t43-pierwsze-kroki
Klepie to miejsce :))
Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sob 16 Lip 2022, 15:36
Pliszkowy Dziób
Pliszkowy Dziób
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kotka
Księżyce : 66 / sierpień
Matka : srebrzysty kłos
Ojciec : świerkowa gałązka
Mistrz : brzozowa skóra
Partner : szczur 7
Wygląd : wysoka, chuda kotka o długim, srebrzystym futrze w niebieskie pręgi, z bielą na pysku, szyi, brzuchu, łapach i ogonie. jej oczy są jasnozielone, jednakże widoczne są na nich niebieskie plamki świadczące o heterochromii.
Multikonta : zaćmione słońce, traszkowa łapa, płotkowa łapa
Autor avatara : rachel
Liczba postów : 624
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t68-pliszkowy-dziob#201
Zbyszek napisał:
Klepie to miejsce :))

oki, mozesz pisac kp

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów SnahGMA
ever since this began, i was blessed with a curse
and for better, or for worse i was born into a hearse
i know i said my heart beats for you; i was lying girl
i've been lying to you

EVERYTHING I TOUCH TURNS TO STONE
SO WRAP YOUR ARMS AROUND ME
AND LEAVE ME ON MY OWN

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Wto 26 Lip 2022, 20:04
Orzechowy Cień
Orzechowy Cień
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 43 (czerwiec)
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Gwieździsta Noc
Partner : oj proszę cb
Wygląd : stosunkowo masywny, wyższy niż przeciętnie długowłosy kocur o złocisto-orzechowym futerku, na którym malują się rudawo-brązowe i czarne klasyczne pręgi, i złocistych oczach; często rozczochrany, odstaje mu futro na głowie i piersi; porusza się z uniesionym ogonem
Multikonta : Migocząca Iskra; Wieczorna Łapa
Autor avatara : ja, w podpisie brivi
Liczba postów : 1886
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t285-orzeszek#424
W miocie zwolniło się jedno miejsce.

_________________
Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów 0Af5MQl
i've been waiting for the great leap forwards
so impatient, yeah, i wanna cut corners
i stare at the skyline, reach for a lifeline

I SHOUT INTO THE GREAT UNKNOWN

Re: Miot w Plemieniu Niedźwiedzich Kłów
Sponsored content

Skocz do: