IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 :: 
Klan Gromu
 :: Tereny Klanu Gromu :: Granice
Ciemna Ścieżka
Pią 22 Paź 2021, 14:07
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1858
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Idąc prosto na północ od nasłonecznionego Sosnowego Kręgu wchodzi się znowu w nieco ciemniejsze, bardziej zarośnięte leśne rejony. Wśród gęsto rosnących na granicy drzew można natrafić na wydeptaną przez różne zwierzęta ścieżkę, która przecina granicę i prowadzi dalej, poza tereny Klanu Gromu.

Rodzaje terenu: głębia lasu
Re: Ciemna Ścieżka
Sro 27 Lip 2022, 16:28
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 50 [luty]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Multikonta : Lisia Łapa
Liczba postów : 1294
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
stniało wiele kwestii, które musiał przemyśleć; to chęć rozmyślań właśnie przywiodła go do podjęcia pierwszej w życiu samotnej wędrówki po klanowych granicach.
Niespiesznym krokiem podążał wydeptaną przez zwierzęta ścieżką, która jednocześnie stanowiła granicę gromu z terenami nie należącymi do żadnej z grup kotów. Momentami zatrzymywał się, by oznaczyć teren, uznając, że wzmocnienie śladów zapachowych na granicach ziem jego klanu z pewnością wyrządzi mu więcej pożytku, niż szkody. Wbił właśnie pazury w pień sosny, jednego z niewielu drzew, które były o tej porze zielone, gdy spomiędzy górującymi nad nim liści spadać zaczęły niewielkie, białe płatki, które, gdy dotknęły jego nosa, okazały się być także zimne. Odsunął łapy od pniaka, stając na wszystkich czterech kończynach, po czym uniósł głowę, obserwując niecodzienne zjawisko. Oczywiście, wielokrotnie wcześniej słyszał o jego istnieniu, nigdy wcześniej jednak nie miał okazji go zaobserwować - ponad głową Konwalii padać zaczynał pierwszy śnieg.

/ Orzech

_________________
Elegant maniac.
Re: Ciemna Ścieżka
Pon 05 Wrz 2022, 17:54
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
Nie było arcytrudnym dotrzeć do granic Gromu, szczególnie jeśli szedł przed siebie... a później dążył po prostu za znanym sobie charakterystycznym już zapachem. Stąd też gdy tylko dotarł, rozpoznając przy okazji granicę, z której Klan opuścił, był wręcz pewnym, że trafił do domu. Większym problemem było to, że musiał teraz czekać, aż ktoś pojawi się tutaj aby to go odebrać. Wszak, nawet jak był jednym z nich, nie mógł tak o przekroczyć granicy... a mimo to, zrobił to. Nie jakoś dosadnie, bowiem siadł grzecznie za niewidzialną barierą, ale jedną łapę, kraniec palców, wystawił przed nią. Z premedytacją, choć bez żadnego powodu.
I tak został, bowiem mimo tego drobnego przypływu odwagi, nie było opcji aby w ogóle poszedł dalej. Ostatnim czego potrzebował, to patrol który go wygoni nie wiadomo gdzie za to, że wtargnął na teren Klanu.

//Zaćm!!

_________________
Ciemna Ścieżka RfjOk9j
Re: Ciemna Ścieżka
Pon 05 Wrz 2022, 23:27
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 68 księżyców [ marzec '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Autor avatara : ja!
Liczba postów : 602
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Zaćmione Słońce akurat była częścią patrolu, który przechodził przez okolice Sosnowego Kręgu o tej porze dnia; razem z nią był Ogórkowowąsy i Płomieniste Ucho. I, cóż, był to patrol jak każdy inny, dopóki złota wojowniczka nie poczuła obcej, kociej woni. Samotniczej, najprawdopodobniej… dobrze, że przynajmniej węch miała sprawny, by widzieć nim rzeczy. Już chyba dwa razy na tym patrolu została zdziwiona przez coś, co pojawiło się z lewej strony, ale starała tego po sobie nie pokazywać. Poinformowała o tym pozostałą dwójkę, mówiąc, że póki co sprawdzi to sama, ale by byli czujni, gdyby miała zawołać po ich pomoc.
Poszła więc za zapachem, który zaprowadził ją prędko na Ciemną Ścieżkę. Coraz jaśniejszy stawał się kształt, który tam, uch, czekał? Widziała przed sobą czarnego, krótkowłosego kocura; zdecydowanie młodego, nie mógł mieć więcej, niż dwanaście księżyców. Dlaczego tu czekał, tak blisko granicy? Gdy Zaćmienie spojrzała na jego pysk, nie mogła przestać mieć wrażenia, że kojarzyła kocurka - ale skąd?
To tereny Klanu Gromu — mruknęła, jednocześnie w ten sposób grożąc tonem, że nie powinno go tu być. …Bo przecież trudno rozpoznać członka klanu, gdy nie rozmawiało się z tym wiele, a do tego widziało się go ostatni raz, gdy był małym kocięciem - nie prawie dorosłym kocurem, do tego z blizną na nosie, której absolutnie nie miał mały Wiatr.

_________________

Re: Ciemna Ścieżka
Pon 05 Wrz 2022, 23:41
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
- Jam jest członek Klanu Gromu! To jest, teraz już-jeszcze nie, bo póki co czekałem aż ktoś wpadnie mnie zgarnąć - no i patrz, jak idealnie, akurat przypadkowy ktoś się zjawił. Nazywam się Wiatr, jestem synem Burzowej Nocy - rzucił prędko, ażeby to nie było że "jest częścią Gromu", nie wiedząc nawet kto w nim jest. Chwilę milczał, myśląc czym mógłby się jeszcze podzielić. - No, pamiętam jeszcze Szpaka i Popiół, i Konwaliową Łapę, Rozżarzoną Gwiazdę, Nasio...Nasie...Nasio... Nasio-coś-tam Noc, wiesz, sporo kotów pamiętam. Mieszkam tu, tylko się trochę zgubiłem te ostatnie księżyce. Ale już jest git, wróciłem. Mogę do domu?
Na to ostatnie odsunął uszy do tyłu, uśmiechnął się krzywo. Czysto teoretycznie... powiedział wszystko co tylko mógł, dając słowo że należy do Gromu. Chyba, że zaraz jeszcze zada mu stos pytań o Gromie, ale i w tym wypadku chyba powinien bez problemu odpowiadać.

_________________
Ciemna Ścieżka RfjOk9j
Re: Ciemna Ścieżka
Pon 05 Wrz 2022, 23:51
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 68 księżyców [ marzec '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Autor avatara : ja!
Liczba postów : 602
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Jam jest członek Klanu Gromu? Zaćmienie zaczynała myśleć, że to jakiś nieśmieszny żart, i kocur myśli, że, no nie wiem - przyjmą go do klanu tą metodą na wnuczka, czy cokolwiek… ale potem przedstawia się jako Wiatr, syn Burzowej Nocy, a Zaćmionemu Słońcu odpala się jakaś czakra w mózgu - nie mija uderzenie serca, a ona już rozumie, dlaczego pyszczek kocura był taki znajomy! Zrobiło się jej aż troszkę głupio, że go nie poznała od razu, i była już gotowa odpowiadać… a on jeszcze dla pewności zaczął jej gadać o wszystkim, co wie o Klanie Gromu, jakby miała wątpliwości. Och, litości - bywała w kociarni wystarczająco często, by kojarzyć Wiatr z widzenia.
…Wierzę ci, wierzę, spokojnie. Po prostu… wyrosłeś, nie da się ukryć, heh — odpowiedziała, przy okazji zauważając, że imiona wymienione przez niego były z lekka nieaktualne. — Szpak i Popiół to teraz Szpacza Łapa i Spopielona Łapa, a Konwaliowa Łapa został Konwaliowym Snem. I tak, zaraz pójdziemy po Rozżarzoną Gwiazdę — poinformowała, po czym zawołała swoje patrolowe towarzystwo, przedstawiając im sytuację i dając ewentualną chwilkę na przywitanie się ze zgubą. Potem Płomieniste Ucho prędkim krokiem ruszył do obozu, by sprowadzić rudego kocura - no chyba, że znajdzie go gdzieś indziej. A w międzyczasie… — Co się stało, że się zgubiłeś?

_________________

Re: Ciemna Ścieżka
Wto 06 Wrz 2022, 00:17
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
- Aha, co nie! W końcu w sumie, bo jak wychodziłem to byłem w sumie całkiem niski i w ogóle, taki dość nijaki. Teraz w sumie też jestem, ale pa na mój pysk! No taka blizna, nie? To mało kto ma! Chociaż ta w porównaniu z twoją to praktycznie nic - skrzywił się. Zdecydowanie, ta kreseczka na nosie była niczym, mocniejszym drapnięciem, w porównaniu z głęboką blizną i brakiem oka. Odchrząknął cicho. - Miło cię widzieć. W ogóle, całkiem miło Grom widzieć. Myślałem, że nie trafię tutaj już nigdy. Kawał stąd byłem, tam o, gdzie dwunodzy chodzą.
Wyjaśnił czym prędzej. Czy miło było ją widzieć, sam nie wiedział - nie widywał jej praktycznie nigdy przed zniknięciem. Może gdzieś tam na tle obozu, ale to w sumie wszystko. Nic więcej.
- Też zaraz będę, zobaczysz - uśmiechnął się dumnie. Nie wątpił, że zostanie mianowany z buta i dostanie Mistrza w moment. Po powitaniu się z resztą, padło pytanie na które nie umiał jednorako odpowiedzieć. Wzruszył ramionami. - Wpierw wyszedłem zobaczyć okolicę, później się zgubiłem, a później uczyłem się bić. Konwalia rzucił mi wyzwanie jak miałem z trzy księżyce, pewien że mnie pokona.

_________________
Ciemna Ścieżka RfjOk9j
Re: Ciemna Ścieżka
Sro 21 Wrz 2022, 00:37
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 68 księżyców [ marzec '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Autor avatara : ja!
Liczba postów : 602
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
To nie tak, że Zaćmienie uważała blizny za coś złego, ale swoich akurat wolałaby nie mieć. Mimo wszystko, uśmiechnęła się na to stwierdzenie; chyba faktycznie więcej kotów podziwiało ją za taką ranę, niżeli rzucało oszczerstwa. Ona wciąż uważała siebie za słabszą i brzydszą, ale powoli dochodziła do niej akceptacja… bo przecież żadne siły nie oddadzą jej oka.
Uczyłeś się bić — powtórzyła, jakoby oczekując wyjaśnienia, z kim? Jak? Kiedy? Konwalia… łał, cóż za honorowe z jego strony, wyzywać do walki trzyksiężycowe kocięta, gdy sam był starszy i silniejszy. No, ale nie wiedziała, co właściwie było między tymi kocurami - nie zaczepiała o temat.
Pogaworzyli troszkę… aż nie wrócił patrol z wiadomością, że. Nie mogli. Znaleźć Rozżarzonej Gwiazdy. Że co? Złota zmarszczyła brwi. Nie wierzyła, że znowu rudy jakoś zawodził - miał prawo chodzić poza obóz, ale wszystkie frustracje Zaćmienia zbierały się w jedno, a to było wisienką na torcie. Westchnęła zirytowana, zwracając się z powrotem do Wiatru. Nie spodziewała się takiego obrotu sytuacji.
Uch, nie możemy znaleźć Rozżarzonej Gwiazdy… a bez niego cię nie przyjmiemy. Mm, przyjdź za kilka wschodów słońca, dobra? Przedstawimy mu sytuację i powiemy patrolom, żeby się za tobą rozglądali, jakby coś — zdecydowała, a jeśli ten nie miał z tym problemu, wróciła do obozu… choć w wyraźnie złym humorze. Gdyby ona była przywódcą, nie dopuściłaby do takich sytuacji… !

***

Minęło kilka wschodów słońca… i poza powiedzeniem o tym Rozżarzonej Gwieździe, zdążyła też umrzeć Cichy Poranek, zaginąć Nasięźrzałowa Noc, a ona sama została zastępcą. Łał. Będzie miała trochę wyjaśniania dla biednego Wiatra, co? Gdy patrol znów spotkał czarnego kocura na granicy, powiadomił o tym Zaćmione Słońce… a ta nie zamierzała czekać z tym znów na rudego, więc wyruszyła po prostu sama. Przywódca wiedział o tym, że Wiatr chciał wrócić, a ona jako zastępca miała uprawnienia do przyjęcia go, tak czy siak. Łatwiutko.
Gdy po dłuższej drodze na granicę dotarła w końcu, podeszła szybkim krokiem do czekającego kocura.
Dzień dobry, Wiatr. Przepraszamy za niedogodności — mruknęła, swoim głosem wpół wzdychając zmęczona, ale zostawiając w nim wciąż profesjonalizm i powagę. — Mieliśmy w klanie kilka zmian i… cóż, dziś mogę powitać cię już jako zastępczyni. Mam rozumieć, że wciąż jesteś chętny na powrót do klanu? — dopytała; może mu się odmieniło. Nie chciała mieć w klanie tych, którzy nie byli mu w pełni oddani.

_________________

Re: Ciemna Ścieżka
Sro 21 Wrz 2022, 16:40
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
Od ostatniego spotkania, do tego teraz, niewiele się zmieniło. Poza tym, że był zdziwiony brakiem Rozżarzonej Gwiazdy podczas gdy przyszedł tu pierwszy raz... ale to tam, to był mały problem. Skoro miał wpaść za parę dni, to właśnie to zrobi. Przez ten czas mógł przynajmniej uprzykrzać życie Żytu.
Ale nie na tak długo, bo dziś ponownie spotkał się z Zaćmieniem. Na jej widok od razu podniósł zad z ziemi, a ogon dał wysoko do góry. Uśmiechnął się półpyskiem. Zastępczyni? Pha, pogratuluje jej w obozie! Teraz nie było chyba na to czasu.
- Ano, nadal. W innym wypadku nie byłoby mnie tutaj na granicy, bo... po co miałbym - wzruszył ramionami. - O ile nadal mi wolno wrócić.

_________________
Ciemna Ścieżka RfjOk9j
Re: Ciemna Ścieżka
Czw 22 Wrz 2022, 01:58
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Samotnicy
Płeć : kotka
Księżyce : 68 księżyców [ marzec '24 ]
Matka : dzika róża [ npc ]
Ojciec : puszczykowy lot [ npc ]
Mistrz : mewi krzyk
Partner : -
Wygląd : długowłosa, wysoka, umięśniona i ogólnie rzecz biorąc wielka. ma nieco dziecięcy pyszczek. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote prawe oko, lewego brak. przez grzbiet biegnie głęboka blizna; na prawej nodze również, ale ta jest nieco mniejsza.
Multikonta : szakal [ pnk ], baranek [ s ], rozgwieżdżona łapa [ kg ]
Autor avatara : ja!
Liczba postów : 602
Samotnik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Uśmiechnęła się lekko.
Wolno. W takim razie witam cię z powrotem w Klanie Gromu, Wietrze — oznajmiła, delikatnie odsuwając się z granicy, jakoby zapraszając go na ich tereny. Miała nadzieję, że już nie zamierzał z nich znikać. — Zostaniesz mianowany na terminatora na najbliższej ceremonii, która wypada za parę wschodów słońca, razem z miotem Ślimaczego Śladu — poinformowała — Wracajmy do obozu — jeżeli ten nie miał żadnych obiekcji, cały patrol wrócił do Wzburzonej Wody z nowoprzyjętym kotem, po czym pokrótce wyjaśnił sytuację gromiakom i, jeżeli kocur tego chciał, pokierował Wiatr do jego rodziny, by mógł się z nimi znów spotkać i nadrobić… zaległości.

zt

_________________

Re: Ciemna Ścieżka
Pią 23 Wrz 2022, 14:18
Wietrzna Łapa
Wietrzna Łapa
Grupa : Samotnicy
Płeć : kocur
Księżyce : 11
Matka : Burzowa Noc
Ojciec : Mroźny Poranek
Wygląd : Niewysoki, chudy, czarny krótkowłosy kocur. Na piersi, gdzie ma pojedyncze białe znaczenie, jego sierść jest nieco bardziej poczochrana niż gdziekolwiek indziej. Jego oczy są żółtawo-zielone. Na nosie ma długą bliznę.
Multikonta : Cień (PNK), Wronia Łapa (KG), Brzask (KRz)
Liczba postów : 67
Pustka
https://starlight.forumpolish.com/t1341-wiatr#23891
Bardzo szybko i sprawnie poszło tym razem. Wiatr uśmiechnął się półpyskiem na powitanie, skinając do tego delikatnie głową. Znów jest częścią Klanu, niedługo będzie też mianowany. Idealnie. Oby tym razem nie wpadł mu do głowy pomysł zniknięcia. Plus jest taki, że teraz się już nie zgubi, bo doskonale wie jak do Gromu wrócić.

//zt!!!

_________________
Ciemna Ścieżka RfjOk9j
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 02 Paź 2022, 15:27
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 81 (XII)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 896
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Zdecydował się udać na samotny patrol w okolicach Sosnowego Kręgu. Nie było w tym nic zaskakującego, ostatnio nawet preferował takie samotne spacery, bo jakoś niezbyt dobrze się czuł rozmawiając z innymi kotami o normalnych, wojowniczych sprawach. Kiedyś to mu sprawiało wiele przyjemności, ale teraz? Nie było w tym nic takiego świetnego. Oczywiście, nigdy nie odmówił nikomu rozmowy, ale sam jakoś niespecjalnie często ją inicjował, a także czasem wolał swoje posiłki zjeść w samotności. Wziął głębszy oddech, gdy szedł dość żwawym tempem wzdłuż granicy, uważnie rozglądając się za potencjalnymi zagrożeniami i wytężając również węch, by odpowiednio oznaczyć granicę.


//Lew!!
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 02 Paź 2022, 15:40
Lwia Łapa
Lwia Łapa
Pełne imię : Lwia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 22
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Długowłosa puszysta kotka z kryzą niczym lew, jej ogon, łapki oraz głowa są czarne, reszta ciała pokryta jest bielą. Kotka ma mocno błękitne oczy niczym noc.
Autor avatara : Thunderi on deviantart
Liczba postów : 65
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1276-lew
Byłam zmęczona, roztrzęsiona, głodna i sfrustrowana. Chciałam odnaleźć już drogę do domu. Ujrzeć pyski rodzeństwa, rodziców i mego mentora. Łaziłam niedbale ciągnąc swój puszysty ogon po ziemi. W pewnym momencie podniosłam wzrok i.... Czy to miejsce nie wygląda znajomo? Postawiłam uszy i stanęłam próbując cały czas jakimś cudem wywąchać miejsce w którym się znalazłam. Był to delikatny i bardzo słaby zapach mego klanu! GRANICE! Jestem niedaleko! Popędziłam najszybciej jak umiałam w stronę z której docierał zapach. Wzmacniał się on z każdym moim susem.

Zatrzymałam się mocno hamując pazurami o ziemię. Wiem gdzie jestem... to granica... Do moich oczu naleciały łzy. Dotarłam na miejsce! Błędne łażenie z miejsca na miejsce przyniosło upragniony skutek. Łapy zaczęły mi się trząść, odnalazłam dom. Zapach mego klanu był silny. Muszę kogoś znaleźć, ogłosić, że wróciłam! Zza drzewa dostrzegłam dobrze mi znane rude futro. Postawiłam wysoko swój ogon i uszy podbiegając pędem. -Rozżarzona G..gwiazdo? - powiedziałam i łzy zaczęły nalatywać na me poliki. Tęsknił za mną? Szukał mnie? A może się poddał i ma już nowego ucznia...?
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 15:04
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 81 (XII)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 896
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
Usłyszał szelesty i czyjeś kroki niedaleko, dlatego przystanął i czujnie podniósł uszy. Był gotowy, by zmierzyć się z samotnikiem, który pewno niedaleko buszował i w razie czego powiadomić go, gdzie przebiega granica. Ale... Nie było takiej potrzeby! Zza drzewa wyłoniło się czarno-kremowe futerko, które tak dobrze kojarzył. Serce zabiło mu szybciej, a szczęka nieco opadła, gdy w samotnej postaci rozpoznał swoją siostrzenicę! Sam ruszył w jej stronę, a przy spotkaniu z koteczką przytulił ją do siebie najmocniej, jak umiał.
- Na Gwiezdny Klan! Lew, gdzie ty zniknęłaś? Wszyscy się o ciebie tak martwili - powiedział, gdy pierwsza fala radości ze spotkania minęła. Naprawdę się cieszył, że ją widzi. Po takich spotkaniach, wiara w to, że inni członkowie rodziny wrócą stawała się coraz bardziej rzeczywista. Tak bardzo chciał, by każdy, kto żyje, mógł wrócić, tak jak Lew!
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 15:15
Lwia Łapa
Lwia Łapa
Pełne imię : Lwia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 22
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Długowłosa puszysta kotka z kryzą niczym lew, jej ogon, łapki oraz głowa są czarne, reszta ciała pokryta jest bielą. Kotka ma mocno błękitne oczy niczym noc.
Autor avatara : Thunderi on deviantart
Liczba postów : 65
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1276-lew
Wzięłam głęboki wdech uspokajając się. Otarłam łapką łzy i podniosłam uszy. - Podczas przebieżek rozkojarzyłam się, widziałam pięknego ptaka! Chciałam go upolować i przynieść.  On niestety się spłoszył i pobiegłam za nim. Gdy zrozumiałam że się zgubiłam nie wiedziałam jak wrócić... Błądziłam więc do momentu aż poczułam zapach granic -

Usiadłam zmęczona. Dalej buzują we mnie emocje które ciężko jest opisać. - Wiem, że to głupie. Przepraszam. Mam nadzieję, że znów mogę być twą uczennicą i żyć w klanie - szepnęłam z nadzieją w głosie. Życie samotników jest okropne i nie wiem jak te koty same wytrzymują. Pozostawienie jeden na jeden ze swymi myślami wymęczyło mnie, a strach o swój klan był nie do zniesienia. Ale teraz już jestem, i nie zamierzam się tak głupio gubić.
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 15:30
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 81 (XII)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 896
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
- Wiesz, każdy ma prawo się zgubić i popełnić błąd. Ale następnym razem się pilnuj, dobrze? Chodź, wracamy do domu, a jutro wznawiamy trening - powiedział z uśmiechem, po czym dotknął swoim nosem czubka głowy córki Trzask, po czym odkleił się od niej i z podniesionym ogonem poprowadził kotkę wgłąb terenów klanowych.
- Jak się żyło jako samotnik? Przeżyłaś jakieś przygody? - zadał pytanie, badawczy wzrok zawieszając na pointce. Mógł to być dla niej drażliwy temat, a na pewno nie chciał wyzwalać jakiś negatywnych uczuć w swojej terminatorce. I na pewno nie zamierzał jej nikomu oddawać! Bardzo dobrze się dogadywali, była jedyną taką... Żywą i chętną do nauki podopieczną, którą ma. Pszczoła jest Pszczołą, zaś Jabłonki jeszcze dobrze nie poznał, by ją jakoś ocenić.
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 15:44
Lwia Łapa
Lwia Łapa
Pełne imię : Lwia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 22
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Długowłosa puszysta kotka z kryzą niczym lew, jej ogon, łapki oraz głowa są czarne, reszta ciała pokryta jest bielą. Kotka ma mocno błękitne oczy niczym noc.
Autor avatara : Thunderi on deviantart
Liczba postów : 65
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1276-lew
Pokiwałam głową - Oczywiście! Już nie popełnię takiego błędu - zapewniłam wujka. Gdy dotknął nosem czubka mojej głowy poczułam się niczym małe kocie na mianowaniu. Podniosłam się i uśmiechnęłam. - Cóż, ciekawie. Nie spotkałam żadnego samotnika, spałam na gałęziach drzew... Pewnie za parę księżyców będę opowiadać to jako wspaniałą i niespotykaną przygodę! I przekonałam się, że definitywnie wolę życie w Klanie -

Nie mogę się doczekać aż wrócę do obozu. Będę otwarta na inne koty, chcę poznać współklanowiczów bliżej i stać się ważną częścią domu który tak kocham. Przyniosę dumę memu mentorowi który nigdy nie przestał we mnie wierzyć. Wszystko zmieni się na lepsze. Chcę, żeby tak było i postaram się o to. - a w klanie się coś zmieniło? -
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 18:49
Rozżarzona Gwiazda
Rozżarzona Gwiazda
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 81 (XII)
Matka : Słoneczny Blask [*]
Ojciec : Trzaskający Mróz [*]
Mistrz : Trzaskający Mróz [*]
Partner : Tęczowa Chmura
Wygląd : Rudy, klasycznie pręgowany kocur o krótkiej sierści z małą ilością bieli (pysk, pierś do połowy brzucha oraz na łapach i boku ciała) z jadowicie zielonymi oczami. Nieco powyżej przeciętnej jeśli chodzi o wzrost, budową przeciętny, chociaż umięśniony. Charakterystyczne dla niego cztery ciemniejsze pręgi o kolorze pręg na boku wraz z białymi znaczeniami zahaczającymi o nie oraz dwie większe plamy na bokach pyska.
Multikonta : Kozi Klif [KR] | Renifer [PWŁ], Poranna Zorza [GK]
Autor avatara : pliszka
Liczba postów : 896
Przywódca
https://starlight.forumpolish.com/t288-rozzarzony-krok#429
- Cieszę się, że udało ci się cało wrócić w takim razie! A spanie na gałęziach drzew nie brzmi wygodnie... Ale to chyba nauczyłaś się wspinać, co? - zadał pytanie, zaciekawiony nowymi umiejętnościami kotki. Miał tylko nadzieję, że nie przymierała głodem i zdołała sobie znaleźć coś do jedzenia w tym czasie. Na pytanie o to, co się działo w klanie, nieco sposępniał. Bo w klanie nie działo się dobrze. Oczywiście, mieli kupę nowych wojowników i terminatorów, ale... Dużo bliskich kotów poznikało.
- Wiesz... Dość sporo. Korzenny Język zniknął z klanu, podobnie jak Nasięźrzałowa Noc, twój kuzyn. A twoja kuzynka, Cichy Poranek, zmarła. Złota Łapa został mianowany na Złotego Języka, Owcze Runo ukończyła wojowniczy trening... No i musiałem wybrać nowego zastępcę. Jest nim Zaćmione Słońce - powiedział w bardzo dużym skrócie, bo w gruncie rzeczy, to... Sam nie był pewny, na jakiej linii czasowej stanęła Lew. Miała nadzieję, że mogła pamiętać śmierć Lodowego Potoku.
- Został mianowany na terminatorów miot Żołędziowego Grzbietu i Ślimaczego Śladu, do klanu wrocił Wiatr, syn Burzowej Nocy i Mroźnego Poranka oraz Oliwkowa Łapa, syn Świszczącego Nosa i Małej Mrówki - opowiedział o ostatnich mianowaniach oraz powrotach. Ostatnio dużo kotów znajdowało swoją drogę do klanu, co było... Dobre. Cieszył się z ich obecności. Szczególnie teraz z obecności Lew.
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 19:11
Lwia Łapa
Lwia Łapa
Pełne imię : Lwia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 22
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruczy Cień
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Długowłosa puszysta kotka z kryzą niczym lew, jej ogon, łapki oraz głowa są czarne, reszta ciała pokryta jest bielą. Kotka ma mocno błękitne oczy niczym noc.
Autor avatara : Thunderi on deviantart
Liczba postów : 65
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t1276-lew
Zaśmiałam się cicho. - Możliwe... Na szczęście moje futerko puszyste jest, a wspinanie się na drzewa było łatwiejsze niż mi się wydawało - szybko jednak posmutniałam na niewesołe wieści które ten mi przekazał. Dużo, dużo złego się wydarzyło.  Tyle członków rodziny odeszło? Czy to moja wina? Nie, nie zrobiłam nic złego.  - Oh... mam nadzieję, że wszyscy wrócą - powiedziałam cicho. Szłam obok niego kierując się już w stronę obozu.  

- Przynajmniej oprócz wielu.. zniknięć są też nowi uczniowie. - mruknęłam na pocieszenie. Nie wiem jednak czy chciałam pocieszyć mentora czy samą siebie. Tyle kotów zaginęło, jest to aż... przerażające. Zgubili się jak ja? A może spotkał ich dużo gorszy los... oby każde niedługo wróciło. Klanie Gwiazdy, miej ich w opiece.


Szliśmy rozmawiając o aktualnościach klanowych i innych sprawach większej lub mniejszej wagi.

//2xzt!
Re: Ciemna Ścieżka
Nie 09 Paź 2022, 22:31
Konwaliowy Sen
Konwaliowy Sen
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 50 [luty]
Matka : Roztrzaskana Tafla
Ojciec : Kruk [*]
Mistrz : Tęczowa Chmura
Wygląd : Bardzo wysoki, długołapy, o szczupłej budowie. Okryty długim, zawsze wyczyszczonym, smolistoczarnym, niespłowiałym futrem, pod którym wyraźnie zarysowują się mięśnie. Na rozmówców spogląda skośnymi, zielonymi oczami w kształcie migdałów. Trójkątna, szczupła głowa, stosunkowo długie uszy zakończone pędzelkami, wydatne kości policzkowe, czarny nos i czarne wibrysy.
Multikonta : Lisia Łapa
Liczba postów : 1294
Zastępca
https://starlight.forumpolish.com/t1251-konwalia
Tego popołudnia udał się na samotne polowanie, które, jak większość odbywanych w nowonastanej porze zakończone zostało sukcesem. Upolowaną zwierzynę odpowiednio ukrył; następna pogoń za dorodnym zającem doprowadziła go niemalże na klanową granicę, ostatecznie jednak swą ofiarę zabił nim ta zdążyła do niej dotrzeć. Obecnie, pozostając nieopodal, rozpoczął ukrywanie nieżywego zwierza, wciąż bacznie obserwując jednak okolicę.

_________________
Elegant maniac.
Re: Ciemna Ścieżka
Sponsored content

Skocz do: