IndeksIndeks  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
 :: 
Klan Gromu
 :: Tereny Klanu Gromu
Sosnowy Krąg
Pią 22 Paź 2021, 13:42
Światło Gwiazd
Światło Gwiazd
Grupa : Gwiezdny Klan
Płeć : kocur
Księżyce : nieskończone
Matka : srebrna skórka
Ojciec : gwiezdny pył
Wygląd : utkany z gwiazd
Multikonta : administracja
Liczba postów : 1269
Administracja
https://starlight.forumpolish.com
Las porastający tereny Klanu Gromu w okolicach północnej granicy się przerzedza – sporo w tej okolicy dużych polan, i jedną z nich jest ta, którą tworzy Sosnowy Krąg. Pojedyncze sosnowe drzewa otaczają mniej więcej okrągłą, jasną polanę, która jest bardzo przyjemnym miejscem i na polowania, i na spokojne, leniwe popołudnia.

Rodzaje terenu: brzeg lasu
Re: Sosnowy Krąg
Sob 05 Lut 2022, 20:20
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 46 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Pchla Łapa [GK] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : cat.jazz (instagram)
Liczba postów : 282
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Koźla Łapa nie mógł spokojnie przesiedzieć w obozie jeszcze kilka dni by się w pełni upewnić, ze wyzdrowiał. On miał ważniejsze rzeczy do roboty! A dokładnie to chciał pozwiedzać dokładniej tereny swojego klanu. Rozżarzony Krok ostatnio miał dużo roboty więc postanowił, że sam się rozejrzy po okolicy. Zawsze to jakiś krok do przodu z treningiem nie? Poza tym nie miał nic do roboty więc… spacer było pierwszym co mu przyszło do głowy.
Swoje kroki pokierował do takiej polanki zwanej Sosnowym Kręgiem. Miejsce było… zacne. Lecz nie wywierało na kocurze żadnego efektu wow. Możliwe przez to, że był tutaj tylko i wyłącznie śnieg i łyse kikuty drzew.
/ żabol :>

_________________
Sosnowy Krąg DquBUbf
Re: Sosnowy Krąg
Sob 05 Lut 2022, 21:03
Żabia Łapa
Żabia Łapa
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 40 [X]
Matka : Lisia Gwiazda (Pysk)* [NPC]
Ojciec : Mknące Skrzydło* [NPC]
Mistrz : Chłodny Blask → Konwaliowa Ścieżka → Korzenny Język
Wygląd : Średniej wielkości, pulchna kotka o masywnej budowie ciała. Odziana jest w krótkie, szorstkie i przylegające do ciała rudo-białe futro z klasycznymi pręgami. Ma miodowe oczy, nieco większe stopy; bliznę na barku w kształcie półksiężyca i ślady poparzenia na boku lewej, przedniej łapy. [reszta w KP]
Multikonta : Uszko, Tafla, Krzywowąsy
Autor avatara : @thefluffytiger
Liczba postów : 273
Nieaktywny
https://starlight.forumpolish.com/t61-zabia-lapa
Natomiast Żabia Łapa gniła w obozie bez krzty poczucia winy. Nie mogła do końca stwierdzić dlaczego od jakiegoś czasu czuła się kiepsko sama ze sobą, ale musiała przyznać, że nie było to nic nowego; teraz jedynie bardziej świadomie to odczuwała, a przez to nic a nic jej się nie chciało. O dziwo nie z przekory, a nieustępliwej świadomości braku jakichkolwiek postępów co do swojej sytuacji. Znowu opuszczała treningi, nie rozmawiała z żadnymi kotami - czekaj, wróć. Rozmawiała jedynie ze Żmijowym Sykiem, z którą (o dziwo) znalazła wspólny język. Nijak to jednak pomogło i po kilku rozmowach, Żaba się znudziła i wróciła do poprzedniego stanu. Gdy ktoś inny niż bura kocica odważył się do niej zagadać, na nowo była opryskliwa i kapryśna, tym samym odtrącając od siebie możliwego znajomego. Pomimo obietnicy złożonej bratu jak i samej sobie, strasznie trudno było jej się przestawić. A może Żaba po prostu nie chciała tego robić, chociaż samotność i świadomość niedopasowania wciąż ją miażdżyły?
Tego dnia co Koźla Łapa wybrał się do Sosnowego Kręgu, Żabia Łapa również tam przyszła. Nie dlatego, że chciała zaczerpnąć świeżego powietrza czy zerwać z rutynowym użalaniem się nad samą sobą; nie, kocica najzwyczajniej w świecie chciała zwiać z klanu i nie postawić łapy na terenach ani uderzenia serca dłużej. Planowała zrobić to niezauważona, jednak na swoje nieszczęście gdy wkroczyła do Sosnowego Kręgu, dojrzała nieznajomą sylwetkę i...
- Czego tu zapchlony szczurzy zadzie!? - wrzasnęła, strosząc się ostrzegawczo, a gdy dostrzegła z kim ma do czynienia, przymrużyła ślepia i opuściła lekko sierść. - ...Aha to tylko ty. - prychnęła, ominęła kocura i ruszyła dalej. Nie będzie się produkować dla kocura, którego imienia nawet nie pamiętała. Ez.

_________________
Sosnowy Krąg YEL8HuN
Re: Sosnowy Krąg
Sob 05 Lut 2022, 22:40
Koźlorogi
Koźlorogi
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kocur
Księżyce : 46 [IV]
Matka : Dębowy Liść[*]
Ojciec : Ciemna Stopa [*]
Mistrz : Rwący Strumień -> Rozżarzony Krok
Wygląd : Krótkowłosy, chudy, wysoki, silny biały kocur z uszami, pyskiem, nogami i ogonem o barwie niebieskoszarej z ciemniejszymi prążkami i niebieskimi oczyma mający białe znaczenia na ogonie i łapach
Multikonta : Pchla Łapa [GK] Wrzeszcząca Łapa [KRz]
Autor avatara : cat.jazz (instagram)
Liczba postów : 282
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t328-kozla-lapa
Szedł sobie szedł i tu nagle jeden wielki wrzask. Nastroszył futro i syknął groźnie w stronę głosu. – A co ty tu robisz mysi- –przerwał gdy tylko rozpoznał w rudawym kocie swoja znajomą, żabę. No… Chyba byli znajomymi ale Żaba była Żabą. Charczała, warczała, syczała cały czas. Czemu? Kozioł nie miał bladego pojęcia! No ale to właśnie sprawiało, że terminatorka była dla niego ciekawym zjawiskiem. – Oh...- tyle udało mu się powiedzieć zanim, Żabia Łapa go wyminęła i tak jakoś… obrażona szła dalej. Coś się stało czy coś? No i pytanie, gdzie tak dreptała na swoich krótkich łapkach?
– Ej, ej, ej, ej! – zawołał i zaczął za nią iść. – Gdzie ty tak lecisz? Stało się coś?- podniósł lekko brew do góry i zrównał swoje tępo do tępa towarzyszki.

_________________
Sosnowy Krąg DquBUbf
Re: Sosnowy Krąg
Wto 01 Mar 2022, 17:56
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Tęczowa Chmura postanowiła skorzystać z pierwszej lepszej okazji na polowanie. W końcu opady śniegu zaczęły ustawać a zaspy jakby się zmniejszały. Tego poranka pogoda też nie była najgorsza. Wyszedł nawet kawałek słońca. Może w końcu uda się coś złapać? Klan Gromu, tak jak reszta klanów sądząc po wypowiedziach przywódców na ostatnim zgromadzeniu, nie radził sobie najgorzej poza tymi mrozami. Ale jednak, w Porze Nagich Drzew każda zwierzyna się przyda.
Kotka postanowiła udać się w pobliża Sosnowego Kręgu. Nie chciała zbytnio oddalać się do obozu ani też polować zbyt blisko. Po dotarciu na miejsce od razu przystąpiła do szukania zwierzyny. Ruszając przed siebie i mierząc wzrokiem okolicę, uniosła nos w poszukiwaniu zapachu zwierzyny.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Nie 06 Mar 2022, 13:47
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 24 (maj)
Matka : Dzika Róża
Ojciec : Puszczykowy Lot
Mistrz : Mewi Krzyk
Wygląd : długowłosa, nieco wyższa. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote oczy.
Multikonta : Pliszkowy Dziób, Traszkowa Łapa
Liczba postów : 252
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Co za przypadek – jej siostra również wybrała te porę i okolicę na dzisiejsze polowanie, i bardzo nie lubiła, gdy ktoś na takie jej terytorium wchodził. Nawet, jeśli nie należało do niej, albo nie była na nim pierwsza. Ale od początku…
Zaćmione Słońce polowała dużo w ostatnim czasie. Było zimno, aż nie czuło się łap, a w związku z tym stos zwierzyny był naprawdę lichy i biedny, chociaż i tak lepszy, niż na samym początku Pory Nagich Drzew. Chciała udowodnić, jak wiele może zrobić dla klanu, i że była lepszą wojowniczką, niż ta czarna wywłoka, i że bardziej zasługiwała na własnego terminatora, niż ona, i, i… !
Po okresie kompletnej pustki, nareszcie udało jej się coś wytropić – i to co! Nie była to zwierzyna mała ani jakkolwiek biedna, bowiem był to głuszec, spory ptak, który wykarmił by więcej, niż jedną paszczę, to na pewno. Była zdeterminowana, by przynieść go na stos; stawiała jakość nad ilość, i poza uznaniem klanowiczów, to… naprawdę zależało jej na tym, by jej klan – szczególnie kocięta przywódcy – miały co jeść i wyrosły na przydatnych członków, którzy pomogą im się rozwijać. Mogła bywać samolubna, ale miała swój honor.
Wszystko szło dobrze, dopóki wiatr nie zawiał troszeczkę za bardzo, a głuszec zdał sobie sprawę, że tropi go czworonożny futrzak. Rzucił się do ucieczki, a Zaćmienie za nim, naturalnie; była to bitwa zaciekła, gdyż głuszec próbował odlecieć, jak to podpowiadał mu instynkt, ale ruda ciągle pacała go i uderzała tak, że nie był w stanie do końca się wyrwać. Pogoń trwała, i trwała, aż na jej drodze nie pojawiła się przeszkoda. Szaroniebieska, głupia przeszkoda – Tęczowa Chmura.
ZJEŻDŻAJ — ryknęła, ale nie w porę; wpadła prosto na siostrę, z impetem swojego biegu przewracając zarówno ją, jak i siebie, a obiad, który miała przynieść na stos odleciał, mogąc odetchnąć z ulgą. Zaćmione Słońce wstając i otrzepując się zaczęła warczeć gniewnie, a pełen złości wzrok skierowała na Tęczową Chmurę. Jej ogon, cały najeżony, machał co chwila w lewo i w prawo, a pazury mimowolnie wysunęły się i wbiły w śnieg pod łapami.

_________________
Sosnowy Krąg UsXw8Zm

all of this turbulence wasn't forecasted; apologies from the intercom
and  i  am  relieved   that  i'd   left  my   room  tidy
they'll think  of  me  kindly when  they come  for   my things
they'll  never  know how  i'd stared at the dark in  that room
with no thoughts, like a blood-sniffing shark
and while my dreams made music in the night

carefully
i was going to live


Re: Sosnowy Krąg
Nie 06 Mar 2022, 21:26
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Niebieska w dalszym ciągu węszyła i rozglądała się w poszukiwaniu potencjalnej zwierzyny. Nawet nie pomyślała, że jedna z jej sióstr tego dnia wybrała na polowanie to samo miejsce i czas. No ale kto w sumie by to przewidział?
Jakież było jej zdziwienie, gdy trafiła wprost na gonitwę Zaćmionego Słońca za głuszcem. Z początku jedynie dojrzała ptaka, który niczym pozbawiony mózgu wbiegł prawie pod jej łapy. Nie myślała o tym zbyt wiele, od razu postanowiła ruszyć za nim w pogoń, jednak nagle rozległ się znajomy, agresywny głos. Przed oczami zdążyło jej mignąć tylko złote futro Zaćmionego Słońca, a w kilka następnych uderzeń serca wylądowała w zimnym śniegu.
Szybko wstała i otrzepała grube futro z tego okropnego śniegu, które już gdzieniegdzie zdążyło się wplątać. W zasadzie niezbyt zdziwił ją widok zjeżonej siostry. Chyba nie było to u niej czymś rzadkim... Sama miała nieco zjeżony ogon, chodź bardziej z roztargnienia spowodowanego stłuczką niż złości. Szybko jednak go wygładziła. Nie zamierzała dawać Zaćmionemu Słońcu żadnych oznak agresji.
- Cześć... Zaćmione Słońca... - wymamrotała z dozą ostrożności w głosie. - Wybacz za stłuczkę.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Wto 15 Mar 2022, 11:46
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 24 (maj)
Matka : Dzika Róża
Ojciec : Puszczykowy Lot
Mistrz : Mewi Krzyk
Wygląd : długowłosa, nieco wyższa. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote oczy.
Multikonta : Pliszkowy Dziób, Traszkowa Łapa
Liczba postów : 252
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Tęczowa zaczęła coś żałośnie mamrotać, rudą nerwiło to jedynie jeszcze bardziej; nie zwracała nawet uwagi na to, co mówiła, sam jej ton ją burzył, bo niebieska miała czelność nazywać się córką Dzikiej Róży w momencie, w którym nieśmiało i pokornie jąka się do siostry, która na nią nakrzyczała. Zero jakiejkolwiek… godności, dumy, sam fakt że nie zauważyła Zaćmienie goniącej za głuszcem przed stłuczką był absurdalny, to ma być wojowniczka Klanu Gromu?
"Wybacz za stłuczkę", lisia mać?! Pozbawiasz mnie i KLANU GROMU obiadu, sama nawet nic nie złapałaś, i to wszystko co masz do powiedzenia? — syknęła, głośno i gniewnie oddychając. — Zapieprzaj po tego głuszca — wycedziła jeszcze, mierząc siostrę spojrzeniem złotym oczu.

_________________
Sosnowy Krąg UsXw8Zm

all of this turbulence wasn't forecasted; apologies from the intercom
and  i  am  relieved   that  i'd   left  my   room  tidy
they'll think  of  me  kindly when  they come  for   my things
they'll  never  know how  i'd stared at the dark in  that room
with no thoughts, like a blood-sniffing shark
and while my dreams made music in the night

carefully
i was going to live


Re: Sosnowy Krąg
Wto 15 Mar 2022, 13:31
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Kotka starała się być neutralnie nastawiona do Zaćmionego Słońca. Jednak chyba już zapomniała, jak ciężka w relacjach była jej siostra. O ile w ogóle mogła ją tak nazwać. Jedyne co ich łączyło, to chyba tylko więzy krwi. Jednak, gdy tylko złocista się odezwała, cała neutralność jej przeszła. Zjeżyła się na karku.
Tęczowa Chmura wypuściła z nosa ppwietrze, które nagromadziło się w jej płucach gdy Zaćmione Słońce wściekle na nią syczała.
- Może gdybyś patrzyła gdzie biegniesz i mnie wyminęła to złapałabyś tego ptaka - odparła lekko wyniosłym tonem, spłaszczając uszy. - Nie zamierzam po niego biec. Poza tym płoszysz resztę zwierzynę tym swoim syczeniem.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Sob 19 Mar 2022, 15:27
Zaćmione Słońce
Zaćmione Słońce
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 24 (maj)
Matka : Dzika Róża
Ojciec : Puszczykowy Lot
Mistrz : Mewi Krzyk
Wygląd : długowłosa, nieco wyższa. czarny złoty pręgowany klasycznie. złote oczy.
Multikonta : Pliszkowy Dziób, Traszkowa Łapa
Liczba postów : 252
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t955-zacmienie
Czy Zaćmione Słońce uważała Tęczową Chmurę za siostrę? … Nie za bardzo; tak samo, Puszczykowy Lot był jej ojcem, ale nie nazywała go tak często, był dla niej kimś oderwanym do rodziny, kimś w pewnym stopniu wydziedziczonym. Co prawda niebieska nie dopuściła się takich obrzydlistw swoją egzystencją, co Puszczyk, ale nie była zbyt… imponująca, najwyżej w oczach złocistej. Może to taka zasada, w końcu Ważkowa Łapa też zbyt wiele sobą nie reprezentowała.
Fakt, że siostra jej w ogóle jakkolwiek odpowiedziała i, uch, zawalczyła o swoją rację, był dla Zaćmienia trochę szokujący, bo oczekiwała drugiej Ważki. Parsknęła zirytowana.
I co, teraz zaczniesz specjalnie zastawiać drogę innym wojownikom i mówić im, że mogli cię wyminąć? Bo odpowiedzialność to zbyt wiele dla twojego móżdżka? — nie, żeby Zaćmienie była kimś odpowiedzialnym i biorącym sobie swoje wady i błędy do serca… To znaczy. Nie uważała się za idealną, wtedy przecież połowa jej rozterek by wyparowała; skupiała się jednak na wadach, które ona za wady uważała, i które ona zauważała. — Och, nagle tak bardzo obchodzi cię zwierzyna! Przestań cię zachowywać jak jakaś niesamowicie mądra razem z Sokół, gówno wam z tego wychodzi — zawarczała w odpowiedzi, rzucając Tęczy pogardliwe spojrzenie.

_________________
Sosnowy Krąg UsXw8Zm

all of this turbulence wasn't forecasted; apologies from the intercom
and  i  am  relieved   that  i'd   left  my   room  tidy
they'll think  of  me  kindly when  they come  for   my things
they'll  never  know how  i'd stared at the dark in  that room
with no thoughts, like a blood-sniffing shark
and while my dreams made music in the night

carefully
i was going to live


Re: Sosnowy Krąg
Sob 19 Mar 2022, 16:35
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Tęczowa Chmura uśmiechnęła się w duchu, widząc małe zszokowanie w oczach złotej kotki przed nią. Czego się spodziewała? Że tylko się odezwie a niebieska z podkulonym ogonem pobiegnie do obozu? Jeszcze czego. Skrzywiła się jednak na kolejne słowa Zaćmionej Słońce. Kotka wyraźnie nie potrafiła odpuścić i nie wiedziała, kiedy gra jest warta świeczki a kiedy nie. Tęczowa Chmura natomiast nie widziała sensu w drążeniu tematu tej głupiej stłuczki.
Wywinęła uszy w irytacji. ''Tak nagle obchodziła ją zwierzyna?'' Tak, nagle. Bo przecież wcale nie było tak, że Tęczowa Chmura wychodziła co dzień na polowania, które zajmowały jej pół dnia. Śmieszne. No ale pewnie Zaćmione Słońce wiedziałaby o tym, gdyby czasem z nią rozmawiała, zamiast widzieć tylko czubek własnego nosa.
- Jakbyś nie wiedziała, pracuję tu równie ciężko co inni - odwarknęła dumnie. - Możesz wziąć sobie tą swoją radę do serca, bo tobie z tego syczenia na wszystko wokół też zbyt wiele nie wychodzi. Jeśli byś nie wiedziała, jesteśmy w tym samym klanie, a nawet tej samej rodzinie, dysfunkcyjnej, ale rodzinie. Po co ci to całe wywyższanie się i warczenie?

//wygaszone :(

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Pon 30 Maj 2022, 15:09
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Wieczorem Tęczowa Chmura, jak zwykle po wyznaczonym polowaniu, po chwili odpoczynku w obozie wybrała się samotnie na kolejne. I tak do końca dnia nie miala co ze sobą zrobić a zajęcie się polowaniem dawało jej szanse na odstresowanie się od codziennych trosk oraz myśli o jej znikającej w oczach rodzinie. No i jedzenie też zawsze się przyda, prawda?
Swoje polowanie postanowiła rozpocząć w Sosnowym Kręgu. Nie zwlekając, obniżyła ciało i ruszyła pod wiatr. Rozejrzała się na około po czym uniosła nos lekko do góry, węsząc w poszukowaniu potencjalnej ofiary.

//mg

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Pon 30 Maj 2022, 16:12
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1798
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Tęczowa Chmura miała tego dnia niewiarygodne szczęście. Ledwo zaczęła się rozglądać za zwierzyną, a do jej nosa prawie od razu dotarł świeży zapach królika... którego jednak póki co jeszcze nie mogła zauważyć. Najwyraźniej musiała się najpierw rozejrzeć za uszatym zwierzątkiem, żeby na nie zapolować, ale musiało być gdzieś w pobliżu!

Tęcza: P: 3 | S: 18 | Z: 18 | Sz: 17 | O: 19 | HP: 126 | W: 114
» Cechy: cichy krok; psi węch
» Umiejętności: skradanie się: 2; tropienie: 2; wspinaczka: 1

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Sosnowy Krąg
Pon 30 Maj 2022, 17:05
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Wąsiska kotki zadrżały lekko, gdy na podniebieniu poczuła zapach królika. Ponownie wciągnęła kilka razy powietrze próbując wyczuć jak blisko i gdzie zdobycz się znajduje. Upewniwszy się, czy na pewno czuje zapach z danej strony, ruszyła tropem zajęczaka czujnie go wypatrując i uważając by nie hałasować, na wypadek gdyby był na tyle blisko by ją dosłyszeć.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Pon 30 Maj 2022, 21:01
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1798
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Musiała przejść kawałek, ale ostatecznie wypatrzyła królika kicającego wśród traw jakieś dwie długości drzewa od niej. Chociaż był w ruchu, to nie oddalał się za daleko, ot, robił kilka skoków, po czym stawał w miejscu i zaczynał się zajmować jakimś dłubaniem trawy albo myciem pyszczka. Nie zauważył zagrożenia ani go też najwyraźniej nie usłyszał, więc miała idealną okazję, żeby do niego podejść.

Tęcza: P: 3 | S: 18 | Z: 18 | Sz: 17 | O: 19 | HP: 126 | W: 114
» Cechy: cichy krok; psi węch
» Umiejętności: skradanie się: 2; tropienie: 2; wspinaczka: 1
» Zdobyte punkty umiejętności: tropienie +2

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Sosnowy Krąg
Wto 31 Maj 2022, 15:55
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Kocica uśmiechnęła się lekko, gdy tylko dojrzała w oddali królika kicającego w trawie. To się nazywało mieć szczęście! No, tylko pozostawało tylko tego królika złapać.
Upewniła się, że znajduje się pod wiatr i królik jej nie wyczuje, następnie zgięła łapy i zrównała ogon z grzbietem. Wzięła głęboki oddech, by następnie go wyciszyć i ruszyła w stronę zdobyczy. Co kilka chwil zerkała pod łapy, uważając by przypadkiem na nic nie nadepnąć i nie narobić hałasu. Serce zabiło jej szybciej gdy była coraz bliżej niczego nie spodziewającego się zwierzaka, a gdy tylko była pewna, że jest wystarczająco blisko, skoczyła w jego stronę.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Sro 01 Cze 2022, 20:46
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1798
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
I... szczęście odwróciło się od Tęczowej Chmury. Wojowniczka robiła wszystko tak, jak należało, ale miała zwyczajnego pecha; królik po prostu zmienił kierunek, chcąc zrobić kilka kroków w stronę, z której nadchodziła, a przez to ją zauważył. Od razu rzucił się do ucieczki, ale na szczęście Tęcza zdążyła przejść już większość dystansu i znajdowała się blisko niego, więc jeśli tylko się pospieszy, miała jeszcze szansę go dogonić.

Tęcza: P: 3 | S: 18 | Z: 18 | Sz: 17 | O: 19 | HP: 126 | W: 114-3=111/114
» Cechy: cichy krok; psi węch
» Umiejętności: skradanie się: 2; tropienie: 2; wspinaczka: 1
» Zdobyte punkty umiejętności: skradanie się +2; tropienie +2

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Sosnowy Krąg
Pią 03 Cze 2022, 13:38
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Lisie łajno! No i na tym chyba skończyło się dobro zesłane Tęczowej Chmurze przez Gwiezdny Klan. Czy ten królik nie mógł na nią spojrzeć nieco później? Na przykład jakby już go złapała? Jeszcze na dodatek w skroniach poczuła okropny, przeszywający ból.
Egh, no trudno, teraz już się nie wycofa. Nie wybaczy sobie, jeśli nawet nie spróbuje złapać tego królika.
Zignorowała narastający ból głowy, odbiła się od ziemi i z impetem rzuciła się w pogoń na długonogą zdobyczą.

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Pią 03 Cze 2022, 13:47
Motyli Blask
Motyli Blask
Grupa : Klan Wichru
Płeć : kocur
Księżyce : 47 [sierpień]
Matka : Mroźny Wiatr [NPC] (*)
Ojciec : Niedźwiedzia Gwiazda [NPC] (*)
Mistrz : Taneczny Krok (*), Pliszkowy Dziób
Partner : mięta
Wygląd : Wysoki, ale chudy i o słabej budowie. Niebieski złoty tygrysio pręgowany, długowłosy, z białymi znaczeniami sięgającymi do kostek na tylnych łapach oraz na palcach przednich, a także na pyszczku, gardle i klatce piersiowej, gdzie biała plama przybiera kształt przypominający nieco motyla. Złote oczy.
Multikonta : Królik, Skowronkowy Trel, Połysk
Autor avatara : Pliszkowy Dziób (avatar i podpis)
Liczba postów : 1798
Medyk
https://starlight.forumpolish.com/t65-motyl
Niestety Tęczowa Chmura miała pecha i królik wcale nie zamierzał łatwo dać się złapać. Biegł, ile tylko miał sił w łapach, przez co póki co kocica nie mogła go dogonić... a ból głowy pewnie wcale jej tego nie ułatwiał, niestety.

Tęcza: P: 3 | S: 14 (18) | Z: 14 (18) | Sz: 13 (17) | O: 15 (19) | HP: 126 | W: 88-7=81/91 (114)
» Cechy: cichy krok; psi węch
» Umiejętności: skradanie się: 2; tropienie: 2; wspinaczka: 1
» Zdobyte punkty umiejętności: skradanie się +2; tropienie +2
» Statystyki obniżone ze względu na chorobę 1. stopnia

_________________trust is a tree that towers fifty feet above us
grown over time through many seasons
believing in something more than just the surface
I trust that this is worth it but

my toes are hanging off the ledge


Re: Sosnowy Krąg
Pią 03 Cze 2022, 13:59
Tęczowa Chmura
Tęczowa Chmura
Grupa : Klan Gromu
Płeć : kotka
Księżyce : 28 [VII]
Matka : Dzika Róża [NPC]
Ojciec : Puszczykowy Lot [NPC]
Mistrz : Rozżarzona Gwiazda
Wygląd : Wysoka, umięśniona kocica, o długim, niebieskim, klasycznie pręgowanym futrze, o złotych oczach.
Multikonta : Żubrza Łapa [KW] Jezioro w Którym Toną Gwiazdy, Sowa [KR] [PNK]
Liczba postów : 390
Wojownik
https://starlight.forumpolish.com/t1125-paz#14614
Kotka przebiegła jeszcze kilka długości lisiego ogona, aż zrozumiała, że już nie da rady dogonić długouchego. Głowa zaczęła jej nieprzyjemnie pulsować a ból rozszedł się do oczu. Powoli zwolniła, niechętnie pozwalając królikowi uciec w krzaki. Nie ma to jak udać się na polowanie i od razu musieć z niego wracać. Westchnęła ciężko i zerknęła w stronę miejsca gdzie oddalił się zwierzak. Nie było sensu polować z takim bólem głowy. Tak więc, zdecydowała się wrócić do obozu.

//zt, dzięki za rzuty!

_________________
Włącz płytę sprzed lat
Niech popłyną nuty i wspomnienia
Sosnowy Krąg Simple10
Prostej melodii i słów o miłości
Re: Sosnowy Krąg
Sponsored content

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuSkocz do: